Ogórek trafiła do szpitala. Apeluje o zmawianie „zdrowasiek”

Ogórek trafiła do szpitala. Apeluje o zmawianie „zdrowasiek”

Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze zdjęcie ze szpitala. Podpisała je: „Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, „poodpoczywam”, jutro już będzie lepiej”.

 

W dalszej części wpisu, gwiazda TVP Info, zaapelowała do swoich fanów o zmawianie „zdrowasiek”, podkreślając, że będzie za nie „z góry wdzięczna”. Dziennikarka, niestety, nie podała przyczyny hospitalizacji i nie napisała więcej o problemach zdrowotnych.

W ostatnich dniach o Ogórek zrobiła się głośno po tym, gdy poparła PiS-owską „piątkę dla zwierząt”. Przyznała przy tym, że sama zmieniła zdanie, ponieważ wcześniej często chodziła ubrana w markowe futra zwierzęce.

 

Świadomość warunków, w jakich hodowane są zwierzęta, uświadomiła mi, że za ciuchem w sklepie stoi prawdziwa krzywda zwierząt. Dawniej nie zastanawialiśmy się nad tym, najwyższy czas ograniczyć bezsensowny konsumpcjonizm na świecie. Czy żałuję? Staram się niczego w życiu nie żałować, tylko naprawiać” – oświadczyła pracowniczka TVP.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

W ostrych słowach wypowiedziała się też przeciwko „konsumpcjonizmowi” i częstemu kupowaniu ubrań.

Naprawdę każdą kreację można założyć więcej niż jeden raz. To ostatni moment na zahamowanie konsumpcjonizmu. Sama noszę ubrania po kilka razy, miałam tę samą sukienkę na ramówce TVP i na Balu Dziennikarzy” – oceniła.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
26 września 2020 07:48

No to po co do szpitala pojechała. Pobożny człowiek jak jest chory to idzie na pielgrzymkę.

Miranda
Miranda
26 września 2020 15:23

taka „mundra” i nie wiedziała o cierpieniu zwierząt ? to raz , a dwa niech się nie martwi , złego diabli nie biorą. Zdrowia życzę , bo oczekuję w niedalekiej przyszłości rozliczenia tej pani z gloryfikacji zorganizowanej grupy przestępców konstytucyjnych. Indywidualnie , bo jestem zwolenniczką praworządności.

Jantar
Jantar
27 września 2020 12:33

I ta pani była kandydatką Lewicy w wyborach prezydenckich??? A teraz o zdrowaśki prosi? Nie widzicie tu fałszu??? Albo kłamała będąc w Lewicy, albo kłamie teraz. I to patrząc ludziom prosto w oczy! Bo wybaczcie, ale nie uwierzę, że z dnia na dzień można zmienić poglądy o 180 stopni. I wiecie, co najbardziej pasuje? To, że poszła do Lewicy po to, żeby utopić zarówno partię, jak i jej lidera. Od lat wiadomo było, że Miller jest łasy na młode d… (opisana w książce jej autorstwa sprawa Anastazji P.), więc nawet by mnie nie zdziwiło, gdyby sam Kaczyński ją tam wysłał. Z zadania wywiązała się celująco: nie dość, że wyborcy, którzy by głosowali na kandydata Lewicy na prezydenta, musieli głosować na innego to jeszcze utopiła Lewicę na 4 lata, bo partia nie weszła do Sejmu, a miejsca przypadły PiS-owi.

Grzegorz
Grzegorz
27 września 2020 20:55

Co ona pierd..li , jaki szpital? Obejrzyjcie uważnie zdjęcie – w którym szpitalu na sali chorych można znaleźć sejf?