Ogórek zaatakowała Hołdysa. Padły słowa o „rzyganiu” i „jednostce chorobowej”

Spięcie w TVP. Żukowska zasugerowała Tarczyńskiemu „PAJACOWANIE”

Artysta Zbigniew Hołdys w ostatnich dniach wdał się w utarczkę słowną z dość prawicowym dziennikarzem, Michałem Kolonką z czasopisma „Rzeczpospolita”.

Dziennikarz skrytykował zaszczepienie się Krystyny Jandy poza kolejką. Wspomniany Hołdys zareagował na jego słowa, publikując na Twitterze wpis, w którym bez ogródek oskarżył oponenta Jandy o bycie „nikim”.

Do słów artysty na antenie programu „W tyle wizji” w TVP Info odnieśli się pracownicy tej stacji – Krzysztof Feusette i Magdalena Ogórek.

Atak na Hołdysa zapoczątkował na antenie Feusette: „Bo jak pan Hołdys był za komuny w komisji weryfikującej muzyków, był wtedy zwykłym Hołdysem pisanym przez H, nie był nikim. Zresztą on nigdy nie był nikim”.

Nie wiem, czy to wpis dla kogoś, kto cenił za epizody muzyczne pana Hołdysa, ponieważ na taki – przepraszam drodzy państwo – rzyg, jaki wychodzi spod klawiatury pana Hołdysa, ludzie się drapią i zastanawiają, czy to jakaś nowa jednostka chorobowa” – Ogórek uzupełniła słowa swojego przedmówcy.

Na zakończenie Feusette dodał, że Hołdysa „nikt specjalnie nie szanuje”.

Zbigniew Hołdys nie za bardzo przejął się opinią pracowników TVP Info, gdyż nawet nie odniósł się do „urodzonych” przez nich komentarzy pod jego adresem.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
10 stycznia 2021 14:11

Pan Hołdys zachował się poprawnie. „Psy szczekają. Karawana idzie dalej” i niech psy wyją nawet nie należy na ich jazgot zwracać uwagi.

Zbigniew
Zbigniew
10 stycznia 2021 15:09

Parodia tzw. dziennikarstwa w tvprzyg.

Zbyszek
Zbyszek
10 stycznia 2021 16:20

Te dziennikarzopodobne osoby to dopiero są ktosie.

druh Marek
druh Marek
10 stycznia 2021 18:34

Szanuję pan Hołdysa, bo myśli racjonalnie i patriotycznie. Nie sprzedał się kaczystom w przeciwieństwie do pani Ogórkowej. Ta niedoszła na szczęście prezydentka RP wyznaje zasadę jednego z najstarszych zawodów na świecie: „nie ważne gdzie ,nie ważne z kim ważne za ile”.

HerodAntypis
HerodAntypis
11 stycznia 2021 00:33

Trudno żeby Hołdys imponował imitatorom iodtwarzaczom Modern Talking. Tu nawet nie można mówić o różnicy poziomów, to dwa różne światy.

Aga
Aga
11 stycznia 2021 12:00

Ogorek ma mozg wielkosci fasoli, w dodatku suchej!!!! Za to krocze otwarte na wszelkie okazje!