Ohydna akcja Sakiewicza i jego mediów przeciw prof. Tomaszowi Grodzkiemu

Piękna katastrofa u Sakiewicza. W TV Republika wolą Małgorzatę Kidawę-Błońską

Tomasz Sakiewicz i media, którymi kieruje, rozpoczęły kolejną ohydną kampanię. Tym razem jej celem ma być szkalowanie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

 

Ta obrzydliwa akcja ma polegać na wysyłaniu marszałkowi kopert. Nagonka na prof. Grodzkiego od kilku tygodni trwa też w kontrolowanych przez PiS państwowych mediach.  – „We wtorek na konferencji prasowej obnażę kłamstwa i pokażę, że to nie jest atak na doktora Grodzkiego, który przez 36 lat lekarskiej praktyki nie miał najmniejszej sprawy o naruszenie etyki czy korupcję. To atak na polski Senat i funkcję marszałka” – zapowiedział w „Gazecie Wyborczej” Tomasz Grodzki.

„Obrzydliwe. Szczujecie na człowieka. Mało wam śmierci Adamowicza? Jak można tak kłamać, niszczyć czyjeś życie, bez grama dowodów?!”; – „Sakiewicz potrzebuje lekarza lub pozwu”; – „Ciekawe, jakie koperty w sądzie pokażecie. Jak będziecie płakać, gdy przyjdzie zapłacić odszkodowanie za pomówienie w wysokości 1.000.000 zł!”;

– „Gazeto rosyjska, inaczej Was nie można nazwać, bo swym przekazem wpisujecie się w putinowski ton! Jak śmiecie szykanować porządnego człowieka! Z naszych podatków żyjecie, z naszych pieniędzy wydalacie nienawiść! Już niedługo Wasz byt skończy się spektakularnym krachem! To pewne!”; – „Jak Gazeta mająca w nazwie Polska może pisać takie oszczerstwa i głupoty? Czy waszym celem jest jedynie obrażanie wartościowych ludzi i hejtowanie?” – pisali internauci.

 

Przypominają też Sakiewiczowi pisowskie afery: – „Koperta z nazwiskiem córki leśniczego? Koperta księdza Sawicza? Koperta od pewnego Austriaka? Czy może koperta z zaległymi pensjami dla pana pracowników? Chłopie, ty się na ZPTy zapisz no widzę chorowałeś w szkole i ci prac ręcznych brakuje”.

Zgłosili też wpisy „Gazety Polskiej” i Telewizji Republika administratorom Tweetera jako nękanie marszałka Senatu: – „Mam nadzieję, że Pan Grodzki z mec. Dubois puści was w skarpetkach. Zgłaszam was za nękanie”. Jedna z internautek postanowiła również zgłosić tę akcję na policję jako stalking i nawoływanie do jego rozszerzenia.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gustaw
Gustaw
7 stycznia 2020 07:19

Jedynym prawdziwym lapowkarzem jest Jaroslaw Kaczynski. Przyjal koperte z kwota 50 tys. PLN.

Zwinka
Zwinka
7 stycznia 2020 11:33

Ale się Sakiewicz spasł za moje pieniądze.

Lehoo
Lehoo
7 stycznia 2020 13:22
Reply to  Zwinka

Za leki przeciwko cukrzycy i nadciśnieniu dla tego opasa też ty zapłacisz bo dotowane są.

Zwinka
Zwinka
8 stycznia 2020 01:53
Reply to  Lehoo

Wiem. 🙁

Lehoo
Lehoo
7 stycznia 2020 13:20

Sakiewicz podżega do nękania. Na to są paragrafy w Kodeksie karnym