ONR popiera reżim syryjskiego dyktatora Asada!

ONR popiera reżim syryjskiego dyktatora Asada!

– „Szok. Krwawy dyktator, który własnych obywateli morduje przy użyciu broni chemicznej i który spowodował jeden z najgorszych na świecie kryzysów humanitarnych ostatnich dekad ma poparcie… ONR. Warto pamiętać, gdyby ktoś Wam próbował wmówić, że organizacje tę tworzy po prostu zwykła, patriotyczna młodzież…” – tak skomentował Robert Biedroń na Facebooku poparcie ONR-u dla prezydenta Syrii.

Obóz Narodowo-Radykalny na swoim profilu na Twitterze umieścił zdjęcie Baszszara al-Asada na tle syryjskiej flagi. Zdjęcie zostało opatrzone hasłem „Polacy za Asadem”. – „Nas nie oszukają media! Popieramy Syrię Asada!” – napisano w poście. Rzecznik ONR Tomasz Kalinowski rozwinął tę „myśl”. – „Popieranie Assada to naturalna konsekwencja sprzeciwu wobec napływu nielegalnych imigrantów. Świeckie dyktatury (mimo, że nie były przykładowymi oazami praw człowieka) gwarantowały stabilność regionu, która została zaburzona wskutek imperialnej polityki USA” – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/SOD75/status/996343803756859392

Wpis oburzył nie tylko Roberta Biedronia. – „Proszę usunąć tą grafikę. Polacy nie są za Asadem. Może Wasi mocodawcy @pisorgpl tak, ale oni nie są Polakami, ani Wy”; – „Napiszcie ONR za Asadem, a nie Polacy! nie pytaliście społeczeństwa o zdanie więc nie wypowiadajcie się w jego imieniu, bando oszołomów!”; – „Wy w tym ONR jednak jesteście zdrowo pier***lnięci” – pisali internauci.

Według raportów ONZ, armia Baszszara al-Asada strzela do nieuzbrojonych cywilów, w tym kobiet i dzieci oraz używa wobec nich broni chemicznej. Wojna, trwająca w tym regionie od 2011 r., pochłonęła prawie 500 tys. ofiar.

bt

Źródło: natemat.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
pinkiPawełPlus ujemnyWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar
Waldemar

Szok, pisze Biedroń. Zależy dla kogo. I państwowe instytucje i rozmaici księża (niestety!) bawią się z ONRem w chowanego. Trzeba wreszcie powiedzieć jasno: mamy do czynienia z pogrobowcami przedwojennego polskiego faszyzmu. Nie zasłonią tego rozmaite kominiarki, chusty na twarzach i pielgrzymki. To wrogowie wszelkich społeczeństw otwartych, wszelkich demokracji parlamentarnych, zwolennicy takich dyktatur jak Asada. Jako jego zwolennicy nieprzypadkowo znaleźli się obok Putina, który wspierał tego ludobójcę swoimi bombowcami.

Plus ujemny
Plus ujemny

Niech chłopcy z ONR sformują pułk który wygoni tych wstrętnych Żydów ze Wzgórz Golan skoro Syryjczycy z klanu Asadów nie są w stanie tego zrobić od 50 lat.

Paweł
Paweł

Biedroń, jak widać, zna się na wszystkim 🙂

pinki
pinki

Ależ to jest logiczne. Putin popiera Assada, to i ONR musi popierać. Ruska agentura zaszyła się w ONR.