Organizator gejowskich orgii oskarża polskie władze i współpracownika Ziobry

Lekarz rzucał jajkami w homofobiczny baner. Dostał wysokie kary

Wczoraj opisywaliśmy już relację przedstawioną przez pana Davida Manzheleya – organizator gejowskich orgii w Brukseli zapewnia, że w jego imprezach brali też udział znani oficjele z szeregów Prawa i Sprawiedliwości.

Na moich imprezach pojawia się wiele osób publicznych z różnych krajów, w tym polscy politycy z Prawa i Sprawiedliwości. Mają rodziny i od początku proszą, żeby utrzymać ich udział w gejowskiej orgii w tajemnicy. Przyjeżdżają z Warszawy kilka razy do roku” – powiedział Onetowi mieszkaniec Belgii.

Tego samego dnia w sieci pojawiły się informacje o poszukiwaniu Manzheleya przez policję w Wadowicach za dopuszczenie się oszustwa.

Mężczyzna jest poszukiwany w sprawie oszustwa prowadzonej przez prokuraturę. Imię i nazwisko się zgadza, rysopis także odpowiada tej osobie, ale stuprocentowej pewności, że to ta sama osoba, nie mamy” – poinformowała policja.

Manzheleya twierdzi jednak, że nie jest Polakiem i nie jest ścigany przez policję. Dodatkowo, przekonuje, iż Polska specjalnie chce go zdyskredytować, gdyż jeden z liderów Ministerstwa Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry jest jego stałym gościem. Taka informacja może być więc negatywnie odebrana przez fanów PiS i SP.

W mojej ocenie są to groźby wobec mnie i jest to używane jako przykrywka, a sprawa tych zarzutów musiała być spreparowana w ostatnich godzinach przez ludzi, którzy boją się, że ujawnię ich tożsamość mediom w związku z tym, że uczestniczyli od czasu do czasu w gejowskich seksparty tutaj, w Brukseli” – podsumował.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: natemat.pl, interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dociekliwy
Dociekliwy
4 grudnia 2020 09:55

: ) Czyli tak jak sugerowałem we wcześniejszym temacie to jest linia obrony – sprawa polityczna.
Teraz czekam na oficjalną reakcję pisdzielców.
Póki co w temacie zagościł nieśmiertelny Tusk. A to za sprawą prof. Legutki, który wywiódł, że Węgier należał do EPL, za który z kolei odpowiada Tusk więc skąd tu nagle PiS.
Logika godna pisdzielskiego profesora.

Pytia
Pytia
4 grudnia 2020 11:11

Nie wierzę w ani jedno słowo tego oszusta, ściganego przez polskie prawo………….. to prowokacja szyta grubymi nićmi. Jezeli przedstawi konkretne nazwiska i dowody – wtedy uwierzę. Na razie to bullshit.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
4 grudnia 2020 13:32
Reply to  Pytia

Tak masz racje – Polacy i Węgrzy dindu nuffin i zostali zbałamuceni przez lewackie homokomando z Brukseli. Tak było nie zmyślasz.

Marek
Marek
5 grudnia 2020 00:36
Reply to  Pytia

A ja nie wierzę w ani jedno słowo pisowskiej milicji i prokuratury. Skompromitowali się już wielokrotnie ii wielokrotnie udowodnili, że są sterowani politycznie. Wielokrotnie udowodnili, że są w stanie zrobić wszystko by bronić pisuarów, ze stawianiem absurdalnych zarzutów tylko po to by kogoś zastraszyć. by zaglądaniem w waginę kogoś pozbawić godności i za co? Za przypomnienie posłowi pis, że kiedyś był w PZPR, z szykanami i pozbawieniem możliwości pracy kogoś kto był tylko świadkiem (słynne skoordynowane wejście do organizacji kobiecych po czarnym strajku). Itp. itd. mógłby wymieniać długo.

Maciek123454321
Maciek123454321
4 grudnia 2020 11:16

Należy namówić pana Manzheleya, żeby sypnął nazwiskami. Oj, może się zacząć dziać…

Dociekliwy
Dociekliwy
4 grudnia 2020 11:49

Jeżeli to zrobi to operacja się powiodła.
Jeżeli tego nie zrobi to:
– operacja będzie mieć ciąg dalszy (nie koniecznie publiczny)
– lub nie będzie chciał aby środowisko się od niego odwróciło (koniec imprezowania w „szlachetnym” gronie).

Marek
Marek
5 grudnia 2020 00:39

Marne szanse. Nie dożyje możliwości zrobienia tego. Gdzie Falenta? Miał podobno taśmy i zniknął. Gdzie zabójca Prezydenta Adamowicza? 2 lata mijają i prokuraturze dalej się nie podoba opinia psychiatrów i ciągle szukają takiego lekarza, który napisze to co chcą mocodawcy z pis. Słynny agent Tomek też co nieco powiedział i co z tego wynikło? Jedno wielkie gówno.

Jantar
Jantar
4 grudnia 2020 15:43

Z innej beczki, aczkolwiek w okolicy tematu homoseksualnego i Strajku Kobiet. Otóż jak podaje Wprost, rząd i kościół ma nowego wroga. Oto firma Nivea wypuściła na rynek serię kremów dla kobiet z błyskawicami na opakowaniach. TVP Info i pisowscy wyborcy doszukali się także reklam produktów w tęczowych opakowaniach, z tęczowymi neonami i balonikami, a także z udziałem osób homoseksualnych i transpłciowych. TVP Info bije na alarm i nawołuje do bojkotu firmy w Polsce.

Jarosław
Jarosław
7 grudnia 2020 14:48

Dajcie mi człowieka a paragraf na niego znajdę – czy jakoś tak mówił kiedyś wzoraec dzisiejszych prawych i sprawiedliwych.