Ostra impreza na terenie komisariatu w Toruniu. Co na to minister Witek?

Posłowie wybierali członków komisji do spraw pedofilii. Marszałek Witek nie mogła powstrzymać się od śmiechu

W komisariacie Toruń-Śródmieście w ubiegły wtorek odbyła się … impreza. Co więcej, podczas libacji został ranny policjant. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Elżbieta Witek poleciła przeprowadzenie kontroli, a sprawą zajmuje się już prokuratura.

 

Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Toruniu Andrzej Kukawski, „we wtorek doszło do uszkodzenia ciała jednego z funkcjonariuszy w rozumieniu artykułu 157 paragraf 1 Kodeksu karnego (zwykłe i lekkie uszkodzenia ciała – red.). Został zgromadzony materiał w tak zwanym niezbędnym zakresie”. Sprawę przekazano już do prokuratora regionalnego w Gdańsku z wnioskiem o wskazanie innej prokuratury do prowadzenia tego postępowania.

Więcej informacji, jak czytamy w stronie TVN24, dostarczają tymczasem media społecznościowe. Można się z nich dowiedzieć, że Dorota R. uczestniczyła „w imprezie, podczas której spożywano znaczne ilości alkoholu. Jeden z policjantów miał uderzyć się o skrzynkę z wężem strażackim przymocowaną do ściany i rozbić głowę. Rannym policjantem miał być naczelnik sztabu z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Do rannego miała zostać wezwana karetka pogotowia, ale ten zareagował agresywnie i nie chciał pomocy ze strony ratowników”. – czytamy w portalu.

 

Na tym etapie śledztwa nie wiadomo jeszcze, czy do uszkodzenia ciała doszło w wyniku działania innej osoby. – „To się jeszcze nie dokonało formalnie, ale odwołana zostanie komendant tego komisariatu Dorota R.

Z naszych informacji wynika także, że rzeczywiście ranny został jeden z funkcjonariuszy i weryfikujemy obecnie, w jakich okolicznościach doznał on obrażeń” – poinformowała rzecznik prasowa bydgoskiej policji, podinspektor Monika Chlebicz.

mpm

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JasquRafał Pkasa kasa Rydzyk wołaMaciek123454321PiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Elżbieta Witek obejmując swoje stanowisko powiedziała, że będzie się uczyć bycia ministrem. No to pierwszą poglądową lekcję ma za sobą. Realia zapewne różnią się „nieco” od obrazu kreowanego przez partyjnych kumpli i TVPiS…

Maciek123454321
Maciek123454321

Związanu z PiS-em prezydent Torunia nie radzi sobie z nadmiarem uczniów, z tego zmartwienia policjanci chleją w komisariacie, a rydzyk kupuje za 5 mln wóz transmisyjny dla tej jego bankrutującej telewizyjki „nieprzeTRWAM”. Na szczęście Toruń to miasto normalnych ludzi (52,08% głosów oddanych na KE w maju).

kasa kasa Rydzyk woła
kasa kasa Rydzyk woła

O do piernika , mogli ojczulka zaprosić to by ich opieką otoczył

Rafał P
Rafał P

Jakiś glina po pijaku rozbił se głupi łeb i zaraz z tego afera na całą Polskę? A jak jakiś nieumundurowany menel PiSgnie się w łeb, to nikt tego nawet nie zauważy, nawet on sam, jeśli jest dostatecznie znieczulony tym co wlaśnie wypił.

Jasqu
Jasqu

Robota stresująca, Napoli się mocno dla odreagowania…