Ostra wymiana zdań na Facebooku między siostrą Morawieckiego i żoną Frasyniuka

Ostra wymiana opinii na Facebooku między siostrą Morawieckiego i żoną Frasyniuka

Na Facebooku doszło do ostrego starcia między małżonką Władysława Frasyniuka, a siostrą obecnego szefa rządu Mateusza Morawieckiego. Stało się to po wywiadzie jakiego PRLowski opozycjonista udzielił wrocławskiemu portalowi Wyborcza.pl.

 

„Za moich czasów mówiło się, że komunizm wyciska na mózgu swą matrycę, i u Morawieckiego wykonano tę operację wyjątkowo starannie” – ocenił Frasyniuk odpowiadając na PiSowską „teorię” jakoby „komunistyczni sędziowie wychowali sobie następców”.


Nie to jednak było dla pani Anny najważniejsze, bo Frasyniuk wyraźnie podważał udział zarówno Kornela, jak i Mateusz Morawieckiego w walce z komunizmem. Przypomniał, że premier w stanie wojennym miał 13 lat.

 

I to właśnie spowodowało komentarz siostry premiera na profilu Magdaleny Dobrzyńskiej-Frasyniuk. „No czytajcie, czytajcie… I przypominajcie sobie jak fighter W. Frasyniuk z tzw. kanapką na brzuchu i plecach demonstrował we Wrocławiu w obronie więźnia politycznego Kornela Morawieckiego… Faktycznie coś mu piętno na mózgu odcisnęło” – napisała Anna Morawiecka.

Reakcja była zaraz: „Pani Anno, rozumiem, że to podziękowanie i przeprosiny dla W. Frasyniuka. Podziękowanie za obronę ojca w czasach, kiedy niewielu miało odwagę bronić kolegów, mimo ich słabości, a przeprosiny głównie za brata, który pluje na bohaterów i niszczy demokratyczne państwo prawa” –napisała Dobrzyńska-Frasyniuk.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
trzeźwo oceniająctfuMarekkadanShaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Wszyscy byli aktywni opozycjoniści, Pan Frasyniuk też, powinni przyjąć do wiadomości i stosowania twierdzenia, że to Kaczyńscy sztuk 2 i Morawieccy doprowadzili do obalenia w Polsce poprzedniego ustroju. Wymusili na CCCP wyprowadzenie z Polski sołdatów Krasnoj Armii, ułożyli się z Klubem Paryskim i Rzymskim w sprawie naszego socjalistycznego zadłużenia, itd. Powinniśmy dążyć do zmiany nazw niektórych miast polskich żeby pamięć o dokonaniach tych mężów opatrznościowych nie zaginęła.

Wlod
Wlod

A Wałęsy w tym nie było? Tylko Lech który był w drugim szeregu doradców za Mazowieckim, Kuroniem i Gieremkiem ? Straszne jak niektórzy chcą manipulować historią…

Shaq
Shaq

Taajest! A prócz tego własnymi ręcami wypracowali nasz obecny PKB. Nocami, w ramach odpoczynku, budowali nam autostrady.

kadan
kadan

Warszawa już kiedyś nosiła nazwę Kaczogrodu. To było za czasów Lecha.

Marek
Marek

To taka PiS-owska wersja historii najnowszej w której przywódcą Solidarności był Lech…….Kaczyński

trzeźwo oceniając
trzeźwo oceniając

…….no i obaj mali bliźniacy zasłużyli na pośmiertne miejsce na Wawelu. A ich matka powinna być natychmiast beatyfikowana przez rydzyka, albo lepiej jędraszewskiego

tfu
tfu

Ca;a rodzina morawieckich …….mocno nieciekawa. Zwłaszcza gdy się przyjrzeć ich „dokonaniom”!