Otwieramy

Magda Jethon

Szanowni Państwo,
ruszyliśmy z niezwykłym serwisem. Prawdopodobnie jest pierwszym takim w internecie, który można oglądać w trakcie budowy. Będziemy tę stronę rozwijać stopniowo, rzetelnie i z dużym zaangażowaniem, tak długo aż stanie się naszym KODowym prawdziwym portalem. Koduj24.pl jest i będzie niezależny, niezwiązany z żadną partią polityczną. Zadaniem naszym jest obiektywne i bezstronne prezentowanie różnych punktów widzenia na temat ważnych wydarzeń w życiu publicznym, społecznym i kulturalnym.

Zapraszamy dziennikarzy, fotografów, pisarzy, blogerów, rysowników, specjalistów od IT i od technik medialnych. Będziemy tworzyć razem dla lepszej Polski, bez podziałów i złych zmian.

Bądźmy razem codziennie. Kodujmy 24 na dobę.

Magda Jethon

 

Mateusz KijowskiSzanowni Państwo,

Poznajcie witrynę koduj24.pl. Dzisiaj to dopiero początek, ale w ciągu kilku tygodni zamieni się w poważny portal informacyjny – ośrodek wolnej myśli i rzetelnej informacji. Pomoże nam on zintegrować to, co do tej pory wiele KODerek i KODerów robiło na stronach regionów i na głównej stronie organizacji z wymiarem ogólnopolskich mediów opiniotwórczych. Liczymy na szeroką współpracę. I na to, że będziecie nas czytać, komentować, polecać…

Koduj24.pl tworzą wspaniałe osoby – Magda Jethon, Krzysztof Łuszczewski, Jerzy Pogorzelski. Piszą artyści i pisarze – Wojciech Pszoniak, Magda Dygat, Jerzy Sosnowski, Krystyna Kofta, rysuje Andrzej Dudziński, fotografuje Chris Niedenthal. To początek. Na razie działamy na zasadzie wolontariatu. Ale to się na pewno zmieni. Tworzymy poważne medialne przedsięwzięcie, które z czasem… no dobrze. Cssst.
Bo mnie Magda zaraz usadzi. Tak. Magda tu rządzi. Nazywa się Jethon. Magda Jethon. Wierzę,
że jak w poprzednich swoich miejscach, i tu osiągnie spektakularny sukces. Czego życzę jej z
całego serca. I pomogę, jak tylko będę mógł. A Wy? Pomożecie? Kodujcie z nami! Razem obronimy naszą wolność i demokrację. Oraz wolność słowa.

Mateusz Kijowski

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

272
Dodaj komentarz

avatar
221 Comment threads
51 Thread replies
55 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
239 Comment authors
TadeuszJankaZbigniewAndrzejlena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

Pięknie się dzieje 🙂

Bernard
Bernard

Witam z nadzieją na nierozczarowanie,które mnie nie opuszcza od 4 czerwca ’89 …!!!

Janusz
Janusz

Bardzo sie cieszę razem z Wami….szczególnie z obecności Pani Magdy Jethon. Trzymam za Was kciuki bardzo mocno 🙂

Beata
Beata

TrójKODuj !!!

Jacek
Jacek

Barwo !!! Czekam na wiecej

Marzena
Marzena

Czekałam na Was!

Renata
Renata

Jesteście naszą nadzieją!!! Bądźcie razem a my to docenimy!!!

Zbigniew
Zbigniew

Popieram! Bardzo cenna i inicjatywa

Agnieszka
Agnieszka

Cieszę się ,że jesteście:)

Wojtek
Wojtek

Polak potrafi. Zróbcie na złość tvpis i mediom narodowym i zaangażujcie wszystkich potępionych i wygnanych z owych mediów. Całym sercem jestem z Wami i życzę Wam nieustającego pasma sukcesów. Pozdrawiam.

Marta
Marta

Życzę powodzenia!!! Nie dajmy się!

Maryla
Maryla

Bardzo sie ciesze ,ze bedzie w koncu miejsce na prawde ,niech nawet bedzie przykra ale niech bedzie prawdziwa!!

Marek.
Marek.

Przykra dla pani prawda to jest np. w mediach publicznych, więc rozumiem że nie widzi pani miejsca dla prawdy w swoim życiu i otoczeniu. Powodzenia mimo wszystko.

Anna
Anna

Wspaniała inicjatywa! Gratulacje!

Ewa
Ewa

Pani Magdo, życzę powodzenia. Proszę o taki portal, jaką była Trójka za Pani rządów.

Dominika
Dominika

Pomożecie? Pomożemy!. Już jakiś Towarzysz kiedyś o to pytał hehehe

Wodnik.54
Wodnik.54

A inny robił chamskie „hehehe” i jak na tym wyszedł?

Teresa
Teresa

Pozdrawaim – powodzenia.

Wojtek
Wojtek

Gratulacje! Tak trzymać!

Maria
Maria

Bardzo się cieszę że będzie można w jednym miescu przeczytać, usłyszeć o wszystkim co dotyczy nas. Jestem pod wielkim wrażeniem że działacie, a ja jestem z Wami

Tadeusz
Tadeusz

Krzysztof-gratuluje!

Jerzy
Jerzy

Hmm, ostatnio spotkałem się z danymi, że dzięki programowi 500+ bardzo mocno spadła liczba osób korzystających z pomocy Centrum Interwencji Kryzysowej, co tłumaczy się prostą zależnością – mniej konfliktów w rodzinach na tle finansowym. Pojawił się pomysł tanich mieszkań i szansa na jego realizację jest ogromna. Żadna inna partia nie prowadziła polityki społecznej w tak porządny sposób, do obywateli mizdrzono się tylko wtedy, gdy zbliżały się wybory. Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał sprawy obywatelskie średnio w ciągu dwóch lat, we własnej sprawie orzekał już po dwóch tygodniach. Sędziowie otrzymywali wynagrodzenie w wysokości 20 tys., pracując dwa razy w tygodniu po kilka godzin.… Czytaj więcej »

Krzysztof
Krzysztof

Po zaledwie dwóch miesiącach nie ma żadnych rzetelnych badań co do wpływu programu 500+ na cokolwiek. Centra Interwencji Kryzysowych zajmują się przede wszystkim rodzinami patologicznymi. Jeżeli tych interwencji jest mniej to chwała za to programowi 500+, choć nie temu ma służyć. Polecam liczne wypowiedzi Pań: Premier Szydło i Minister Rafalskiej, z których może Pan dowiedzieć się jaki jest cel tego programu. Proszę zauważyć, iż koszt 27 miliardów złotych w bieżącym roku i znacznie większy w latach następnych, nie wydaje się rozsądną ceną zmniejszenia się liczby awantur domowych, chyba że jest to zmniejszenie o milion lub więcej. Pojawiają się doniesienia z… Czytaj więcej »

Jerzy
Jerzy

Raczej średnio mnie interesuje kwestia ilości demonstrantów na jakimkolwiek marszu, bo nie jestem zwolennikiem retoryki wiecowej, zwróciłem jedynie uwagę na deprecjonowanie z Państwa strony szacunków policji (które okazały się być bliższe prawdy) i chętne powoływanie się na obliczenia warszawskiego ratusza, który „przeliczył” uczestników aż czterokrotnie. Co do pracy sędziów Trybunału Konstytucyjnego, polecam zapoznać się z informacjami prezentowanymi przez portal Demagog.pl, gdzie przedstawiona została analiza pracy sędziów. Nigdy mnie nie interesowało, co ma do powiedzenia pan Ziobro, przekaz medialny rządzi się swoimi prawami, zbliżonymi do retoryki wiecowej, wolę czytywać raporty i analizy obiektywnych środowisk. Co do problemów z wypłatami 500+ w… Czytaj więcej »

jAN
jAN

Absolutnie nie jestem elektoratem PiS, ale cieszę się z programu 500+, choć mnie osobiście on nie dotyczy. Mam nadzieję, że dzieci z rodzin ubogich będą jeździły na wycieczki klasowe i chodziły z innymi do kina. Czas pokaże.

eliza
eliza
Jerzy
Jerzy

Brawo, Pani Elizo, naprawdę. Adresaci programu 500+ to głównie alkoholicy, bo jakiejś pani z Bydgoszczy nikt od dwóch tygodni nie widział, więc pewnie jest w ciągu alkoholowym. Wszystkich muzułmanów też ma Pani za gwałcicieli, bo media doniosły o kilku przypadkach?

Teresa
Teresa

Co to byl za rzad poprzedni jesli dzisiaj sla ludzi 500 zl to tak wiele.

Ilona
Ilona

Pomarzyć dobra rzecz

Ewa
Ewa

No tak, ale „pierwsze” dzieci z rodzin też ubogich nadal nie pojadą na wycieczki klasowe , one jako dzieci „gorszego sortu” nie dostaną bonusa od Państwa. Mnie więc nie zachwyca program 500.

Bogedain
Bogedain

Panie Jerzy, niestety wzrost liczby libacji za zasiłek 500+ wydaje się być faktem. Chętnie zobaczę coś na poparcie Pańskiej tezy o mniejszej liczbie interwencji kryzysowych w rodzinach.
http://pikio.pl/wloclawek-wzrost-libacji-i-pijanstwa-po-wprowadzeniu-500/

Jerzy
Jerzy

Panie Bogdanie, to nie żadna teza, lecz fakt ogłoszony przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Policach. Polecam zadzwonić do placówki i porozmawiać o szczegółach. Natomiast co do haniebnego artykułu o sytuacji we Włocławku, pozwolę sobie wkleić słowa redaktora Remigiusza Okraski, który do zwolenników PiSu nie należy. „Szczucie na socjal wchodzi na wyższy poziom – już nie tylko oburzone pańcie z klasy średniej na forach internetowych, już nie tylko Korwin i jego kinder-gwardia spod znaku „żelaznej logiki”, teraz do boju rusza także największy polski portal. „Przepijają nasze pieniądze, proszę państwa!”. Czyli w komciach jest inwazja półmózgów spod znaku „ja znam kogoś,… Czytaj więcej »

Kstarzyna
Kstarzyna

Oczywiście,w trzeciej RP nie było żadnej pomocy socjalnej!Była, tylko bardzo źle nagłośniona! Karta Dużej Rodziny ( darmowe przejazdy, darmowe bilety do muzeów – aby z nich skorzystać trzeba chodzić do muzeów ). Najdłuższy bodaj w Europie urlop wychowawczy( żeby z niego skorzystać, trzeba pracować, a nie siedzieć na ławce z piwkiem przed blokiem ). Darmowe podręczniki (właśnie wycofywane – będzie zajęcie dla kolesiów przy przetargach). I jeszcze podsłuchana na zebraniu rodzicielskim dwudziestokilkulatka, matka trójki dzieci: nie jestem jakimś robolem i nie pójdę zapi…lać do Biedronki, bo Kaczyński (!) dał mi pieniądze! Patologicznym rodzinom, nad którymi państwo tak bardzo się litują,… Czytaj więcej »

Jerzy
Jerzy

Wspaniała pomoc socjalna, biorąc pod uwagę fakt, że liczba ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie wzrosła w ostatnich latach o 30%. Przeraża i smuci mnie Pani pogarda dla biednych.

Marta
Marta

Skąd pan czerpie tę wiedzę? 30% wzrosło ubóstwo! Dawno takiej bredni nie słyszałam.No ale cóż – wróciły czasy wielkiej propagandy.

Kstarzyna
Kstarzyna

Idźmy na całość! Dlaczego tylko o 30%? Liczba ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie wzrosła 80% albo nawet więcej!
Natomiast zupełnie nie wiem gdzie Pan widzi moją pogardę dla ludzi żyjących w biedzie? Uważam i podkreślam to, że pomoc , którą teraz im zaoferowano jest pseudopomocą i wyłącznie akcją pod publiczkę. Jak widać, na wielu to działa! Nawiasem mówiąc, coraz częściej mówi się, że pomoc 500 + będzie ofiarowywana w postaci obligacji skarbu państwa! Już widzę entuzjazm beneficjentów programu. Przecież wielu z nich zaczęło odbierać swoje dzieci oddane do placówek opiekuńczych! A tu z gotówki nici !

Jerzy
Jerzy

Szanowne Panie, nie wydaje mi się, żeby Gazeta Wyborcza uprawiała wielką propagandę, ale odnoszę wrażenie, że o sprawach gospodarczych kraju macie Panie niewielkie pojęcie.

http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,18173035,Skrajnie_biednych_w_Polsce_przybywa__W_szesc_lat_700.html

Janka
Janka

Człowieku, o czym ty mówisz, przecież tu nie chodzi o socjal, którego nikt nie neguje, ale o bzdurny przepis. Biednym, których nie stać na więcej dzieci, się nie dofinansuje, bo średnia na osobę przekroczyła 80 zł, a bogatym, którzy zarabiają kilka, kilkanaście tyś zł. jeszcze się dofinansowuje, więc o jakim socjalu tu mowa?

Jerzy
Jerzy

Panie Krzysztofie, proszę mi jeszcze napisać, skąd Pan wziął liczbę 27 miliardów złotych? Według raportu ośrodków Mojapolis i Mam Prawo Wiedzieć, na program 500+ wydamy do końca 2016 roku 17 mld zł, natomiast w kolejnych latach będzie to średnio 22,5 mld.

Rebeliancik
Rebeliancik

Jeżeli prawda, uczciwość i przyzwoitość mają szansę na zwycięstwo nad ciemną stroną mocy trzeba
szukać porozumienia i wsparcia oponentów. Ci ludzie uwierzyli w PiS-u propagandę i obietnice wyborcze, których nie da się zrealizować z uwagi na brak środków.
Jest tam wielu ludzi, którzy nie odnieśli korzyści z przemiany ustrojowej a ich sytuacja nie jest godna pozazdroszczenia. Trzeba tym ludziom zaoferować rodzinną/personalną pensje minimalną i zagwarantować opiekę zdrowotną, nawet jeżeli są to rodziny wielodzietne, bezrobotni, bezdomni, chorzy, niepełnosprawni.
Byłoby to mocno dedykowane wsparcie dla tych biednych ludzi.
To mogłoby ukrócić populizm PiS i odebrać mu elektorat.

Andrzej
Andrzej

Co prawda, to prawda, można było w przeszłości dużo więcej dokonać i lepiej. Ale teraz po wielu latach rozwoju można też „szerzej rozwinąć skrzydła” . Wiele obietnic przedwyborczych PiS pozostanie „pustymi” z braku środków finansowych, co już widać. A program tanich mieszkań ma ruszyć dopiero w 2018 r. czyli niezadługo przed następnymi wyborami. Ale Tusk z PO też dużo naobiecywali

iwa
iwa

Nieśmiało przypomnę, że podobne programy mieszkaniowe i pomocowe na dzieci oferowała PRL i to wszystko splajtowało. Mam wrażenie, że obecna ekipa rządząca tkwi głową w w tym okresie naszej – byłam przekonana, że już – HISTORII. Wszystko zmierza w kierunku ręcznego sterowania przez I sekretarza i powrotu do rozwiązań socjalistycznej Polski: sądownictwo, prokuratura, media, opieka zdrowotna, system edukacji, system podatkowy …..
Kiedys mówiło się o takim nowym tańcu polskim – OGierek – jeden krok w przód, dwa do tyłu…. mam wrażenie, że właśnie powrócił i teraz robimy dwa kroki wstecz ….

Jerzy
Jerzy

Pani Iwo, a ja nieśmiało przypomnę, że mamy już dostęp do badań ekonomistów, które wyjaśniają, że idee polityki socjalnej nie są mrzonką. Proszę choćby przeczytać książkę Pikettiego „Kapitał w XXI wieku”, na którą powołują się tak odlegle od siebie persony, jak Jarosław Kaczyński i ludzie związani z Krytyką Polityczną. Proszę zapoznać się z treściami publikowanymi przez choćby „Obywatela”, „Nowe Peryferie” czy Instytut Polityki Społecznej, może Pani nawet poprosić kogoś z tych środowisk o wyjaśnienie, dlaczego porównywanie polityki społecznej prowadzonej przez obecny rząd do czasów PRLu jest sporym nieporozumieniem. Naprawdę, zachęcam do zadawania pytań – dlaczego mielibyśmy pozostawać tylko na stanowisku… Czytaj więcej »

Renata
Renata

Tanie mieszkania? – Zbudujemy ludziom getta, z których się nie wyjdzie żeby nie wiem co. Widziałam takie „programy” na własne oczy. Owszem budowanie na wynajem – to dobry pomysł, …ale nie listy kolejkowe, nie kryteria wielodzietnosci i nie kryteria dochodów. Jeszcze raz powtarzam – budowanie getta, to albo cynizm albo ignorancja.

Bogusław
Bogusław

Coś ci poradzę, Jerzy. Jeśli chcesz coś załatwić swoim pisaniem, gadaniem, to przede wszystkim nie kłam. Kłamstwo jest przez czytelnika/słuchacza natychmiast rozpoznawane i odrzucane. A tu, w tym swoim tekściku, sporo nakłamałeś.

Jerzy
Jerzy

Panie Bogusławie, gdzie?

Dorota
Dorota

Zapomniał Pan podsumować dane gospodarcze. Cierpliwie poczekam.

Kstarzyna
Kstarzyna

Hmm! Ostatnio spotkałam się z danymi, które wskazują na wzrost interwencji policji i straży miejskiej po różnych imprezach alkoholowych w okresie wypłaty pieniędzy z 500 + . To z pewnością zmniejszy liczbę konfliktów w rodzinach!

Jerzy
Jerzy
Ela
Ela

A ja bym wolała, żeby zamiast tych 500 zł znalazło się miejsce w publicznym przedszkolu dla mojego wnuka. Te 500 zł nie wystarczy nawet na prywatne przedszkole i wnuk niestety spędzi ze mną jeszcze dużo czasu. Aja uważam, ze w przedszkolu byłoby dla niego dużo lepiej niż u samotnej babci, która nie ma już za dużo sił. A te pieniądze, które PIS daje to przecież nie biorą się z powietrza tylko z naszych wspólnych podatków. Poza tym sposób ich przyznawania mocno poróżnił społeczeństwo. Bo często niebogaci rodzice jedynaków dokładają ze swoich podatków dla dzieci bogatszych rodziców.

Daro
Daro

Zgadzam się z Panem.
To juz jest nas dwóch w tlumie zakodowanych 🙂
Pozdrowienia

Zbig
Zbig

Nie wiem, czy to prawda, że ludzie związani z KODem krytykowali 500+. Być może zdarzyło się, ale KOD z zasady nie zajmuje stanowiska w sprawach polityki społecznej i gospodarczej. To nie jego rola. KOD zajmuje się tylko kwestiami standardów demokracji, swobód obywatelskich, instytucji kontrolujących władzę (np. TK). A więc KOD nie krytykuje polityki społeczno-gospodarczej PiS, a jedynie te działania władz, które stanowią zagrożenie dla standardów demokracji. Istnieje obawa, że gdy władza się zmieni, nowa władza może ulec pokusie wykorzystania stworzonych przez PiS luk w standardach demokracji. Mam nadzieję, że wtedy rolą KODu będzie dopilnować, aby luki te nie zostały wykorzystane… Czytaj więcej »

Jerzy
Jerzy

Panie Zbigniewie, na portalu Koduj24 jest już spora całkiem spora ilość artykułów. Proszę rzucić okiem, ile spośród nich dotyczy „kwestii standardów demokracji”.

Pozdrawiam!

Andrew Ankwicz
Andrew Ankwicz

Serdecznie gratuluję.

Irmina Małgorzata
Irmina Małgorzata

4. czerwca 2016… piękny dzień. Jesteśmy wszyscy razem… dla Wolności. Cała zaKODowana Polska świętuje. To również dzień narodzin niezależnego, wolnego od propagandy i nienawiści, portalu internetowego. Radość mnie rozpiera. Dziękuję wszystkim twórcom tego przedsięwzięcia. Oj, będzie się działo! Zapewne zajrzy tu wiele osób, którzy, za przykładem posła Jarosława, będą obrzucać nas wyzwiskami. Niech zaglądają, niech się uczą. Niech zobaczą, że można rozmawiać merytorycznie i kulturalnie. Może do niektórych dotrze, że są wartości, o których nie dowiedzą się ze zniewolonych mediów publicznych. Może zrozumieją, że warto być przyzwoitym i stać na straży praworządności. Może…. KODujmy zatem roztropnie, różnijmy się pięknie.

Krs
Krs

A ja wam życzę by się wam nie powiodło. Zbieranina lewicy, socjalistów, liberałów i unijnych sprzedawczyków

Kaska
Kaska

No i od razu trafił nam się TROLL!

Anastazja
Anastazja

Dlaczego od razu troll? Kaska ma tylko swój pogląd i ma prawo go wyrazić. Dlaczego od razu konfliktujesz?

Magdalena
Magdalena

Mam nadzieję, że tu nie będzie klasyfikowania i hejtu.

Maria
Maria

Nieuniknione. Ale do wytępienia

Magdalena
Magdalena

A ja życzę osobie KRS porzucenia jadu i tylko samych dobrych myśli. Życzę też odważnego pisania pod własnym imieniem.

ewa
ewa

brawo

Jacek
Jacek

Juz dodałem do swoich ulubionych stron.:)Pani Magdo i cały zespole redakcyjny życzę powodzenia i wspieram całym sercem.

Eligiusz
Eligiusz

Liczyłem na większe zainteresowanie. Ludzie mają już dość zwykłego gadania. Potrzebne są stanowcze działania.

Jerzy
Jerzy

Panie Eligiuszu, jakie konkretne działania ma Pan na myśli?

Eligiusz
Eligiusz

Wszyscy wytykają błędy, wytaczają oskarżenia przeciw rządzącym ale nikt (organizacje, opozycja) nie założył sprawy sądowej. Trzeba podawać ich do sądu, nawet do sądów międzynarodowych. A wczorajsze nawoływanie Kaczyńskiego, że państwo prawa może być niedemokratyczne, jednoznacznie wyznacza kierunek, w jakim zmierza PiS. To jest próba obalenia obecnego, demokratycznego systemu państwa. Poza tym „językiem miłości” nie przekona się ludzi, którzy zagłosowali na PiS bo ten walił prosto z mostu. A protest powinien być ciągły pod sejmem lub KPRM, tam powinno stanąć miasteczko, które powinno się z dnia na dzień rozrastać, aż zaleje pół Warszawy.

Janka
Janka

Panie Eligiuszu, ma Pan szansę, wie Pan doskonale co trzeba zrobić, no to do roboty!!!! Życzę odwagi i powodzenia 🙂

Maria2
Maria2

Gratulacje i podziękowania!

Irena
Irena

Dajecie nam radośc i nadzieję!

Marysia
Marysia

To, co się teraz dzieje za sprawą KODu to coś niesamowitego. Więc trzymam bardzo mocno kciuki za to nasze miejsce w sieci i będę je regularnie odwiedzać!

Kasia
Kasia

Powodzenia ✌☺

Baśka
Baśka

Serce się raduje od takich wieści.

PIOTR
PIOTR

Gratuluję i życzę POWODZENIA 🙂 !!!

Jacek
Jacek

Cieszę się bardzo na ten portal i trzymam kciuki – jesteśmy skazani na sukces!

Edyta
Edyta

Dziękuję, podziwiam i gratuluję!

Szymek
Szymek

Dołączy dołączymy … ale teraz wyrażam radośc i życzenia ślę serdeczne.
Niech to będzie chociaż niewielki biuletynik, gazetka niezbyt rozłożysta ale
NASZA !
.. i prośba : nie reagujmy na trolli , nie wdawajmy się w dyskusje ,
Pozdrawiamy całą Szanowną ZAŁOGĘ ..

Zbyszek
Zbyszek

Budzi się społeczeństwo obywatelskie! Brawo!

Natalia
Natalia

Cieszę się ogromnie, już wstawiłam do zakładek. Będę tu częstym gościem

Elżbieta
Elżbieta

Jesteście super!!!!

Marek
Marek

Brawo. Trzymam kciuki.

mariusz
mariusz

dajesz,dajesz! 🙂

Piotr
Piotr

Kielce pozdrawiają!

Małgorzata
Małgorzata

Trzymam kciuki i życzę powodzenia!!!

Jolanta Marczyńska-Jeleń
Jolanta Marczyńska-Jeleń

Wreszcie jakaś rekompensata za utratę „trójki” i kanałów TVP sprzed „dobrej zmiany”.

Irena
Irena

Pozdrawaim wszystkich po marszu , bylo nas duzo i bylo wesolo i sympatycznie ,jak zawsze.
Do nastepnego …

Piotrek
Piotrek

Bomba! 🙂

Roman
Roman

Uda się. Nie mam wątpliwości. Pani Magda to nalepszy znak firmowy.

Jan Hartman
Jan Hartman

Brawo! Czekamy na kontent i kibicujemy!

Margo
Margo

Kibicuję Wam od początku i cieszę się, że się rozwijacie. Strona internetowa, to duży krok do przodu. Mam nadzieję, że korzystacie z serwera gdzieś poza granicami RP, bo obawiam się, że……. (nie chcę tego nawet pomyśleć, ale obawiam się mocno… 🙁 )

Bogdan
Bogdan

Witam z nadzieja ze damy rade i odsuniemy nieudacznikow od wladzy przezylem komune stan wojenny plan Balcerowicza i liczylem ze po pokonaniu tych trudnosci bedzie mi dane zyc w spokojnym szanowanym kraju na swiecie a tu banda sluzalczykow taliba z zoliborza rozpieprza to wszystko co osiagnelismy przez 27 lat w ciagu 6 miesiecy zbierajmy sie i wyslimy ich tam gdzie ich miejsce.

Olunia
Olunia

Serce rośnie jak czytam coś tak pięknego!!!!
Rośnijcie, rośnijmy!!!!!

Roman
Roman

Dobry kod to połowa sukcesu…

Rebeliantka
Rebeliantka

To super sprawa, że bedziemy mieli swój KODOWSKI portal i będą go tworzyć wspaniali ludzie. Panie Magdo, Panie pierwszej to powiem – dzięki ☺.

mariusz
mariusz

podobasz mi się z tymi wypiekami i jeśli pozwolisz tobie też dzięki 🙂