Ozdoba: Lempart sprowadziła zagrożenie epidemiologiczne, bo opluła policjantów

Lempart o Kaczyńskim: „Nie lubię go, bo to ZŁY człowiek jest”

Poseł Solidarnej Polski Jacek Ozdoba poinformował dziś o tym, że złożył zawiadomienie do prokuratury ws. liderki Strajku Kobiet Marty Lempart.

Aktywistka, jego zdaniem, miała znieważyć policjantów, poprzez ich oplucie oraz użycie w ich kierunku słów powszechnie uznawanych za wulgarne podczas protestu, który miał miejsce w dniu 28 listopada w okolicach Pl. Konstytucji w Warszawie.

 

To jednak nie wszystko, bo Lempart została oskarżona przez Ozdobę o… sprowadzenie zagrożenia epidemiologicznego na funkcjonariuszy.

Ponadto Marta Lempart mogła dopuścić się bezpośredniego narażenia utraty zdrowia bądź życia funkcjonariuszy, albowiem w dobie epidemii opluła policjantów” – napisał w treści zawiadomienia przedstawiciel Solidarnej Polski.

Ozdoba zamieścił też na Twitterze filmik przedstawiający zachowanie Lempart.

Imię, nazwisko i numer służbowy. Taka z was k… policja. Tfu. Prawa nie stosujecie, w ogóle. Ostatnia stąd wyjdę. Będziecie tu stali do jutra, jak chcecie. Wyp…” – mówi na nim wściekła na funkcjonariuszy policji przywódczyni feministek.

 

Lempart, w opinii Ozdoby, wypełniła swoim zachowaniem znamiona czynu opisanego w artykule 226. w Kodeksie karnym. Czytamy w nim:

Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Poseł Ozdoba reprezentuje Solidarną Polskę w Sejmie od IX kadencji (2019 r.).

/nt/

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Predator
Predator
30 listopada 2020 21:00

To raczej tacy osobnicy jak ozdoba i jemu podobni debile stwarzają zagrożenie swoimi durnymi, kłamliwymi wypowiedziami narażając nasz kraj na śmieszność. Wizja utraconego koryta zagląda im w oczy wiec powiedzą każdą bzdurę i popełnią każdą podłość aby oddalić zbliżającą się klęskę.

Darka
Darka
30 listopada 2020 21:58

Ozdoba to jeden z członków tzw KAKAO – przyd…sów Ziobry. Jako radny warszawski lansując się w telewizorniach, gorliwie przypochlebiał się rządzącym. Słuchać się tej wazeliny nie dało. Za zasługi został osłem-posłem i to on razem z Kanthakiem i Kaletą firmował ustawę”kagańcową”. Obecnie wiceminister Środowiska i Klimatu. Chyba dla tego mistrza wazeliniarstwa to za mało, więc postanowił błysnąć na nowo. Ja radziłabym Ozdobie spróbować plunąć przez maseczkę. Aberracja totalna. Zastanawiam się czym jeszcze mnie ta wątpliwa ozdoba naszego Parlamentu zaskoczy??Strach się bać

Kundzia
Kundzia
30 listopada 2020 21:59

Ozdoba sam jesteś zagrożeniem nie tylko epidemiologicznym.

Maciek123454321
Maciek123454321
30 listopada 2020 23:17

Kaleka, Ozdoba Kantego-haka.

Pocałujcie naczelnika w du...
Pocałujcie naczelnika w du...
1 grudnia 2020 03:19

Uczennica, młoda patriotka IP dzisiaj 09:19

Uczennica, młoda patriotka IP dzisiaj 09:19

Dokąd w Polsce będzie rządził kler, to Kaczyńskiego możecie pocałować w du.. !
Kaczyński, Morawiecki, Duda, Ziobro, Szydło, to marionetki w rękach biskupów.

Kaczyński mając, co niedzielę do dyspozycji tubę propagandową w postaci 11000 ambon i dziesiątek tysięcy konfesjonałów śmieje się w nos opozycji !

Postulaty prawdziwych Polaków-młlodych patriotów IP dzisiaj 10:24

1. Wypowiedzieć haniebny konkordat z tzw. „stolicą apostolską”

2. Odciąć kościół watykański od pieniędzy państwa polskiego

3. Znacjonalizować OLBRZYMI kościelny majątek (pochodzący najczęściej z grabieży dóbr słowiańskich społeczności plemiennych)

4. Uwolnić szkoły i przedszkola od religii

5. Traktować kościół jak każde inne przedsiębiorstwo

6. Winnych czynów pedofilskich i ich ukrywaczy ukarać przed sądem powszechnym

7. Uwolnić instytucje państwowe od kasożernych kapelanów

8. Odebrać klerowi stopnie wojskowe, kasę z armii i dostęp do wojska

9. Odciąć kler od uroczystości państwowych

10. Usunąć krzyże z instytucji państwowych i samorządowych, w tym z sejmu i senatu

11. Usunąć z kodeksu karnego bezsensowny artykuł o obrazie uczuć religijnych

12. Zlikwidować złodziejski fundusz kościelny

13. Usunąć wydziały teologiczne z polskich uczelni państwowych

14. Znacjonalizować wszystkie cmentarze

Marek
Marek
1 grudnia 2020 16:46

Popieram wszystkie punkty za wyjątkiem 13tego. Wiem, że teologia kojarzy się nam tylko z kk, ale wcale tak być nie musi. Zamiast usunąć wydziały teologiczne, podporządkować je teologom nie tylko jednego wyznania jednej religii. Teologia powinna być, ale jak każda nauka powinna być prowadzona przez świeckich naukowców zgodnie ze wskazaniami metody naukowej, a nie przez antynaukowych fundamentalistów religijnych.

Andrzej
Andrzej
1 grudnia 2020 07:20

Głupi,głupszy,najgłupszy?

Rozbawiony
Rozbawiony
1 grudnia 2020 08:44

Pani Lempart wraz z koleżankami, swoimi działaniami i wypowiedziami, zaorały ten protest w sposób koncertowy 🙂

Wolnościowiec
Wolnościowiec
1 grudnia 2020 13:11
Reply to  Rozbawiony

No niestety ale taka prawda. Wyzywały PO i Hołownie oraz polskich libków że mają wypier….. oraz zarzucały im że chcą upolitycznić protesty a same to upolityczniły dopisując coraz to nowe postulaty oraz ściągając coraz więcej lewackich pokemonów jak Szumlewicz czy ta laska która teraz głosi że kobiety powinny dostawać pieniądze za pracę w domu oraz że powinny mieć skrócone etaty do 7 godzin zamiast 8 i dostawać tą samą wypłatę co facet.
Trzeba było skupić się na odwołaniu wyroku TK i naciskać na odejście rządu ale one musiały to zepsuć. Przez to inni zaczynają się od tego odwracać, ja też będąc centrowym liberałem zaczynam się od tego odwracać słuchając co tam wygadują.
Po prostu Lempart z koleżankami zaprzepaściły szansę rozwalenia pisu chcąc pod pretekstem odwołania rządu wprowadzić w Polsce wszystkie lewicowe postulaty. Szkoda.

Marek
Marek
1 grudnia 2020 16:49
Reply to  Wolnościowiec

Zawsze coś byście znaleźli, żeby nie popierać tego protestu. A nawet jakby się nie dało znaleźć to byście razem z pisem coś sfabrykowali by oczernić protesty.
Uczciwie odpowiedzcie obaj czy byliście choć na jednym, choć na początku, skoro późniejsze „zaoranie” wam nie odpowiada?

Gekon
Gekon
1 grudnia 2020 17:47
Reply to  Wolnościowiec

Wisienką na torcie było „wy…dalaj” do Trzaskowskiego XDDDD

Waldemar
Waldemar
1 grudnia 2020 10:18

Kolejne błazeństwa naszej Policji pod nowym kerownictwem. Czy nadal muchy obsrywają portret Najjaśniejszego Pana? Jesli tak, aresztować muchy!

Marek
Marek
1 grudnia 2020 16:41

Jak kaczyński z mównicy sejmowe obraża posłów opozycji i obywateli to sprawy nie ma, bo nie podał nikogo konkretnie, a jak Pani Lempart robi w zasadzie to samo, bo też żadnego milicjanta kowalskiego konkretnie nie obraziła, to pis chce ją ścigać. Ciekawe czy będziemy świadkami kolejnego przykładu pisizmu (dawniej mentalność Kalego) czy może prokuratura/sąd zachowa sie przewidywalnie i oddali zarzuty.

Wiśnia
Wiśnia
3 grudnia 2020 12:58

Dlaczego niektórych głupoli typu ozdoba nie widać ani nie słychać jeżeli chodzi o konstruktywne pomysły i działania, tylko kretyńskie wypowiedzi rodem z rynsztoka?