Pan ochroniarz z parkingu i ksiądz z lokalnej plebani odmówili nam (ratownikom) wejścia do WC

Testy, głupcze! Rząd zamiast pandemią, zajmuje się kwestią: jak skutecznie i szybko wprowadzić w Polsce dyktaturę.

Ratownicy medyczni powoli mają już dość służby w niebezpiecznych warunkach. Jeden z nich zamieścił na Facebooku dramatyczne wyznanie.

 

Anonimowy ratownik umieścił na swoim profilu „To nie z mojej karetki” post dotyczący konfrontacji z… ochroniarzem z parkingu i duchownym – obaj nie chcieli umożliwić ratownikom wejścia do ubikacji.

Dzisiaj u pacjenta pod blokiem ubieraliśmy się w karetce w skafandry. Nauczeni doświadczeniem chcieliśmy się wysikać przed kilkugodzinnym uwięzieniem w tych ciuchach. Niestety pan ochroniarz z parkingu i ksiądz z lokalnej plebani odmówili nam wejścia. Dopiero właściciel zaprzyjaźnionej knajpy z obiadami zaprosił do środka” – rozpoczął wypowiedź rozgoryczony pracownik służby zdrowia.

 

Obawiamy się że po fali przyjaźni od społeczeństwa może się pojawić fala hejtu w stronę medyków… Że zarażają, że nie robią wystarczająco dużo itp. Uprzedzam – jedziemy na skraju wytrzymałości, rodziny są wk…wione bo ludzie poświęcają czas rodzinny na pracę. Byłem w tym miesiącu w domu tylko kilka razy i głównie po to aby zrobić pranie i chwilę się przespać” – kontynuował.

Historia tworzy się na naszych oczach. Zadbajmy oto żeby było to pozytywne wspomnienie” – zaapelował na zakończenie ratownik Początek formularza.

Smutny wpis „To nie z mojej karetki”Dół formularzaSmuS wywołał lawinę komentarzy innych ratowników, którzy podzielili się z internautami swoimi przeżyciami z ostatnich dni służby.

Był taki film, też nie chcieli akceptować ‘TRENDOWATA’ (pisownia celowa). Wychodząc/wracając z dyżuru tak właśnie się czuję” – napisał jeden z wypowiadających się pod postem medyków.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KajuPiotrMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Wspaniały przykład swojej wiary dał ów ksiądz katolicki.

Piotr
Piotr

Powinien stanąć i odlać się na dzwi plebani,ja bym tak zrobił,a jak by mnie ten kmiot w czarnej sukience tylko dotknął,wizytę u dentysty by miał ,jest stan wyjątkowy

Kaju
Kaju

Jakbyś był małym dzieckiem to kler by ciebie w puścił bo skożystałby z okazji w imię wiary