Pan Paprykarz – kiedyś piewca dziś największy wróg PiS

Pan Paprykarz - kiedyś piewca dziś największy wróg PiS

Wszyscy pamiętamy Stanisława Kowalczyka, znanego z racji uprawianego warzywa pod pseudo „Paprykarz”, który w kampanii wyborczej w 2011 r. wołał do Donalda Tuska: „jak żyć, panie premierze?”

Plantator był w gronie rolników, którzy zostali poszkodowani podczas huraganu. Zrozpaczony klęską łatwo dał się zmanipulować ówczesnej PiS – owskiej opozycji.

Po tym wydarzeniu Stanisław Kowalczyk wystąpił w 2011 r. na konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim, później był nawet gościem jednej z partyjnych konwencji PiS. Ba, przemawiał ze sceny. We własnym domu gościł Jarosława Kaczyńskiego…

A dziś? Dziś pan Paprykarz, już nie pyta jak żyć. Jest facetem do głębi sfrustrowanym i mówi tak: Nie ma takiej nadziei, że będzie lepiej! Pani premier, ku**a, wszyscy, na czele z tym „najbystrzejszym” ministrem rolnictwa, jakim jest obecnie pan Jurgiel… Kłócenie się z całym k***a światem dookoła, żeby było k***a gorzej, a nie lepiej, no to bym już ku**a wieszał za jaja – bluzga Paprykarz.

Na pytanie portalu naTemat, czy z podobnym „kwestią” jak kiedyś do Tuska, zwróciłby się do B.Szydło odpowiada: „Miałbym do porozmawiania wiele, ale nie wiem, czy będzie możliwe. Z tego co wiem to nie, [premier] chodzi w takim sztabie, że nie da rady. A zarzucali Tuskowi, że się odgradza. Jak widać, mi się udało [zadać pytanie Tuskowi], a tutaj nie ma szansy.

Pytany czy lepiej mu się żyje pod nowymi rządami odpala: „Jest dupa, zimna. Nie ma takiej nadziei, że będzie lepiej. Kłócenie się z całym światem dokoła, żeby było gorzej, a nie lepiej… No nie mogę tego słuchać, bo jak słucham to niedobrze mi się robi”.

Suma sumarum Stanisław Kowalczyk vel Paprykarz jest dokumentnie wyleczony z PiS-u. „Mieliśmy razem zmieniać kraj, ale okazało się, że byłem potrzebny tylko chwilowo, żeby krytykować rządzących” – mówi dziś z furią.
(Źródło: naTemat)

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Pawełjacekmarooinz.mamonZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz
Tomasz

Cóż, mądry Polak po szkodzie.

Zwinka
Zwinka

Niech idzie na drzewo. W Puszczy Białowieskiej.

jacek
jacek

Żeby go jeszcze zabiło?

Zwinka
Zwinka

Cóż …jeśli akurat wlezie pod zabójczą sosnę …

Paweł
Paweł

Przynajmniej ma odwagę powiedzieć, że był zdesperowany tamtą sytuacją i dlatego też krytykował PO, a teraz po tym wszystkim czuje się oszukany i wykorzystany do manipulacji politycznych pisiorow. To przykład polaka po szkodzie, który potrafi to powiedzieć. Szacunek dla niego mimo wszystko.

jacek
jacek

Pełna zgoda.

inz.mamon
inz.mamon

karma wraca… pamiętajcie wolacy… ten typ jest tego przykładem…

maroo
maroo

Rozumiem że czarna folia budowlana nie bardzo do papryki pasowała 😀

jacek
jacek

Co robić? Jak żyć?