„Pan startuje w konkursie na najbardziej żenujący wpis?”, czyli Suski znowu pisze o awarii oczyszczalni w Warszawie

Giertych: Suski na prezydenta! – „Wreszcie się Pan z carycą Katarzyną będzie mógł spotykać jak równy z równym”

Marek Suski nie ustaje w wysiłkach, żeby rzeczywiście – jak napisał jeden z internautów – wygrać w konkursie na najbardziej żenujący wpis. Poseł PiS i szef gabinetu politycznego premiera tym razem tak napisał na Twitterze o awarii w warszawskiej oczyszczalni ścieków: – Wraz z wojskiem musimy budować instalację, która odbierze ścieki Platformy. Władze Warszawy dalej mówią, że nic się nie stało. A zdychają już nawet szczury”.

 

– „Ścieki Platformy”… i to WY, razem z wojskiem będziecie budować instalację, która oddzieli ścieki tych złych od tych dobrych. Technologia z piruetem… Nie potrafi Pan przyznać, że to awaria? Trudne… łatwiej robić sobie kampanię na szczurach i ściekach”;

– „Święci tureccy miejcie Nas w opiece. Szczury zdychają? Panie Suski, ja Panu bardzo współczuję, ale mnie się wydaje, że Panu zaszkodziły opary. Opary absurdu. Pan masz 61 lat na karku, a takie fanzoły fanzolisz, że nawet dzieci w przedszkolach mają ubaw. Oszczędź Pan sobie wstydu”; – „Halo, warszawiacy!!!! Widzieliście może Pana Suskiego budującego ten most pontonowy??? Może choć jaką śrubę wkręcił?”; – „Ścieki Platformy”? A nie przyszło Panu do głowy, że w Warszawie mieszkają nie tylko wyborcy PO? A nie przyszło Panu do głowy, że nawet gdyby tu mieszkali wyłącznie wyborcy PO, to pan jako funkcjonariusz publiczny utrzymywany za pieniądze podatników winien jest szacunek tymże?” – komentowali internauci.

 

We wcześniejszym wpisie Suski porównywał awarię w Warszawie z katastrofą w elektrowni atomowej w Czarnobylu w 1986 r. Krytykowali go wtedy nawet politycy jego własnej partii.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MariolaweretertTETdarooRafał PChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

No nie zdychają, ale fakt, że na głowę to im się rzuca. Suseł najlepszym tego przykładem.

Kazimierz
Kazimierz

Kanalizacja nie wytrzymała ścieków z Ministerstwa Sprawiedliwości. ZIOBRO z Wójcikiem do naprawy.

Chermes
Chermes

Trzeba przyznać, że Suski trochę racji ma. Wyborcy PiS załatwiają najczęściej swoje potrzeby za stodołą, więc zarówno z wodociągów jak i oczyszczalni ścieków nie korzystają, w przeciwieństwie do wyborców PO.

Rafał P
Rafał P

Przecież ten LALKARZ jest poza wszelką konkurencją.

Mariola
Mariola

Moim zdaniem ,Małgorzata Gosiewska może konkurować.

daroo
daroo

Kolektory padły po tym jak eksplodował granat wrzucony do szamba mylnie nazwanego Ministerstwem Sprawiedliwości , ciśnienie gówna było tak wielkie 🙂 BTW ta awaria chyba nie jest do końca przypadkowa zważywszy na zbliżające się wybory

weretertTET
weretertTET

leśny marek w akcji