„Pancerny Marian” nowym szefem Najwyższej Izby Kontroli

Wybrany przez PiS nowy szef NIK zarabia na wynajmie pokoi na godziny?

Ostatnio do opinii publicznej dotarła wiadomość, że wraz z wygaśnięciem kadencji obecnego szefa NIK – co nastąpi już niebawem – szykowany jest jego następca. Oczywiście PiSowski.

Kandydatura Mariana Banasia zwanego pancernym Marianem z racji silnego charakteru jest zdaniem Dziennika Gazeta Prawna najbardziej prawdopodobna.

Banaś od niedawna jest nowym ministrem finansów.

„Skierowanie na ministra finansów miało na celu wzmocnienie jego kandydatury, podbudowanie pozycji i wzbogacenie CV. Szef NIK to ważne stanowisko z punktu widzenia prezesa PiS, Izbą kierował Lech Kaczyński” – powiedział gazecie polityk tej partii. Co warto uzupełnić informacją, że w latach 90. był doradcą ówczesnego szefa MSW, Antoniego Macierewicza

Banaś jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu religioznawstwa, studiował filozofię na Papieskiej Akademii Teologicznej. Posiada czarny pas w karate.

/jp/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Stanisław MalecPolka gorszego sortuewaGrzegorzMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Już nigdy więcej NIK nikogo z dobrej zmiany nie skrzywdzi, pewnie myśli sobie Ziobro.
Dyktatura fundamentalizmu katolicko-faszystowskiego postępuje, a inteligentni Polacy, którzy podobno „umiłowali wolność” dalej tylko gadać potrafią i to tylko miłe słówka bo na mocniejsze nie ma odwagi.

R.I.P. Polsko (dla nie kumatych Spoczywaj w pokoju Polsko, zostałaś pogrzebana bezczynnością swych synów i córek)

Grzegorz
Grzegorz

Sami oszuści,kanciarze i złodzieje w rządzie PiS-u!

ewa
ewa

i co to wszystko daje nic, odkrywają, publikują i co i nic nie wie co musi sie stać, żeby na społeczeństwo to działało tak jak zadziałaly ośmiorniczki za 23 zł

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Co z tego, że publikują, skoro pisi beton tego NIE CZYTA? Że trąbią na lewo i prawo, skoro beton NIE SŁUCHA? Czy ktoś do czegokolwiek przekonał niewidomego głuchego?

Stanisław Malec
Stanisław Malec

NIE wiem dlaczego, ale mam uczulenie na absolwentów watykańskich placówek nauczania, jak uprzednio po partyjnych kursach ???