Pandemia pandemią, a Agata Duda radośnie… gaworzy z licealistami

Pandemia pandemią, a Agata Duda radośnie… gaworzy z licealistami

Agata Duda wczoraj wyjątkowo się uaktywniła. Najpierw namawiała do własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych („Ludzie tracą pracę, zdrowie i życie, a ta [Agata Duda] proponuje zabawę w wyklejanki!”). Później jedną z tych kartek pokazywała uczniom Kolegium św. Stanisława Kostki.

 

Oczywiście, Kancelaria Prezydenta nie omieszkała o tym wspomnieć na Twitterze: – „Pierwsza Dama rozmawiała dziś z warszawskimi licealistami, którzy czas pandemii spędzają w internacie. To uczniowie Kolegium św. Stanisława Kostki, do którego uczęszcza młodzież polskiego pochodzenia”. Na zdjęciach roześmiana od ucha do ucha Agata Duda gaworzy ze stłoczonymi w jednym miejscu licealistami.

„Niektórzy zwolennicy PAD zaczęli przekonywać, że osoby mieszkające w jednym internacie mogą brać udział w spotkaniach (przy czym kluczowy tu jest przecież obrazek i zachowanie AKD). Być może tak powinno być, ale tak nie jest. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów nie mogą” – zauważył Patryk Słowik z DGP.

 

„Zakaz zgromadzeń, nie mogę iść z mężem na spacer, kolejka do supermarketu. Ale, żeby obejrzeć laurkę od Pierwszej Damy wcisnęli x osób do jednej małej salki. To po to moje dziecko od 2 tygodni w domu się uczy?!” – oburzała się Dominika Długosz z „Newsweeka”.

„Oderwanie od rzeczywistości w świecie polityki. Prezydentowa rozmawia przez video łącze z licealistami. Ona jest bezpieczna w Pałacu Prezydenckim. Młodzież usadzona w ciasnym kadrze mimo obowiązującej izolacji z powodu pandemii nie zachowuje zalecanej odległości” – napisał na Twitterze Bertold Kittel z TVN24.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IrenaSławekKosJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

„Z jakim przestajesz, takim się sam stajesz” – mówi stare przysłowie. Widocznie wybitny intelekt Dudy udzielił się również jego małżonce.

Kos
Kos

To ma byc ta praca, za ktora miala dostawac 12000 miesiecznie? Dlaczego nie pofatyguje sie do szpitala I nie zobaczy w jakich warunkach znajduja sie chorzy I personel? Too complicated? Jej bezczelnosc przechodzi wszelkie granice.

Sławek
Sławek

To są tacy ludzie bez lustra bez sumienia. Powinni jako wykształceni wymagać od siebie więcej a innych traktować z szacunkiem a nie jak bezmuzgi. Na miejscu tej pani bym się wstydził a nie poprawiał sobie nastroju kosztem zdrowia innych. Jak chce sobie popisać to mąż ma adres do ruchadłaleśnego. Pozdrawiam

Irena
Irena

Toz to nie dziwota , ze przy takim mezu mozg się lasuje !!!