Pandemia pandemią, a Agata Duda radośnie… gaworzy z licealistami

Pandemia pandemią, a Agata Duda radośnie… gaworzy z licealistami

Agata Duda wczoraj wyjątkowo się uaktywniła. Najpierw namawiała do własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych („Ludzie tracą pracę, zdrowie i życie, a ta [Agata Duda] proponuje zabawę w wyklejanki!”). Później jedną z tych kartek pokazywała uczniom Kolegium św. Stanisława Kostki.

 

Oczywiście, Kancelaria Prezydenta nie omieszkała o tym wspomnieć na Twitterze: – „Pierwsza Dama rozmawiała dziś z warszawskimi licealistami, którzy czas pandemii spędzają w internacie. To uczniowie Kolegium św. Stanisława Kostki, do którego uczęszcza młodzież polskiego pochodzenia”. Na zdjęciach roześmiana od ucha do ucha Agata Duda gaworzy ze stłoczonymi w jednym miejscu licealistami.

„Niektórzy zwolennicy PAD zaczęli przekonywać, że osoby mieszkające w jednym internacie mogą brać udział w spotkaniach (przy czym kluczowy tu jest przecież obrazek i zachowanie AKD). Być może tak powinno być, ale tak nie jest. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów nie mogą” – zauważył Patryk Słowik z DGP.

 

„Zakaz zgromadzeń, nie mogę iść z mężem na spacer, kolejka do supermarketu. Ale, żeby obejrzeć laurkę od Pierwszej Damy wcisnęli x osób do jednej małej salki. To po to moje dziecko od 2 tygodni w domu się uczy?!” – oburzała się Dominika Długosz z „Newsweeka”.

„Oderwanie od rzeczywistości w świecie polityki. Prezydentowa rozmawia przez video łącze z licealistami. Ona jest bezpieczna w Pałacu Prezydenckim. Młodzież usadzona w ciasnym kadrze mimo obowiązującej izolacji z powodu pandemii nie zachowuje zalecanej odległości” – napisał na Twitterze Bertold Kittel z TVN24.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Doliński
Jacek Doliński
3 kwietnia 2020 11:19

„Z jakim przestajesz, takim się sam stajesz” – mówi stare przysłowie. Widocznie wybitny intelekt Dudy udzielił się również jego małżonce.

Kos
Kos
3 kwietnia 2020 17:05

To ma byc ta praca, za ktora miala dostawac 12000 miesiecznie? Dlaczego nie pofatyguje sie do szpitala I nie zobaczy w jakich warunkach znajduja sie chorzy I personel? Too complicated? Jej bezczelnosc przechodzi wszelkie granice.

Sławek
Sławek
4 kwietnia 2020 08:49

To są tacy ludzie bez lustra bez sumienia. Powinni jako wykształceni wymagać od siebie więcej a innych traktować z szacunkiem a nie jak bezmuzgi. Na miejscu tej pani bym się wstydził a nie poprawiał sobie nastroju kosztem zdrowia innych. Jak chce sobie popisać to mąż ma adres do ruchadłaleśnego. Pozdrawiam

Irena
Irena
5 kwietnia 2020 13:34

Toz to nie dziwota , ze przy takim mezu mozg się lasuje !!!