„Pani Ogórek ostro zaatakowała podium zajęte już przez Gryglasa i Saryusza-Wolskiego”

Giertych do Ogórek o onkologii, markowych torebkach i pieniądzach otrzymywanych za udawanie dziennikarki TVP

Magdalena Ogórek znowu „błysnęła” – tym razem w dyskusji na temat dokumentu Tomasza i Marka Sekielskich stwierdziła, że trauma ofiar księży pedofilów jest taka jak dzieci, które mają w szkołach edukację seksualną. – „Co najbardziej wybija się w tym filmie, poza haniebnymi czynami, i to pokazują wszystkie ofiary? Że to, co położyło się traumą na całe życie, wynika oczywiście z nadużytego zaufania, ale tam była jeszcze jedna bardzo ważna kwestia – traumą na całe życie położyło się to, że za wcześnie doszło do inicjacji seksualnej. Dlaczego wy chcieliście zmusić nas rodziców do wprowadzania do szkół lekcji o tym, że 7-latki mają traktować masturbację jako coś zwykłego. To się nazywa wczesna seksualizacja” – powiedziała Ogórek w programie TVP Info „O co chodzi”.

„Pani Ogórek ostro zaatakowała podium zajęte już przez Gryglasa i Saryusza-Wolskiego” – skomentował Dariusz Ćwiklak z „Newsweeka”. O kuriozalnych słowach tych polityków pisaliśmy w artykułach „Skandaliczne wypowiedzi Terleckiego i Gryglasa o filmie Sekielskich” oraz „Saryusz-Wolski o pedofilii duchownych: „jest to problem wydumany, wymyślony po to, żeby jątrzyć”.

„Czy rodzaj żeński od dzbana to karafka?”; – „Chyba konew. Karafka to szlachetne naczynie”;

– „Gdy sądzisz, że już wszystkie tuzy „prawicowej myśli” dały popis maksymalnej ignorancji, wchodzi pani Ogórek, cała na biało”; – „Myślę, że elektorat PiS gotowy jest już na usłyszenie prawdy, że za pedofilię w KK odpowiada Tusk” – komentowali internauci.

bt

Źródło: gazeta.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Polka gorszego sortusmętekHenrykgustawWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Adrian

Prokurator dla farbowanej.

PiJar
PiJar

Doprawdy wzruszające określenie księżowskiej pedofilii – „zbyt wczesna inicjacja seksualna”. Czyli innymi słowy inicjacji tej u każdego człowieka powinien dokonać ksiądz, tyle że dopiero po osiągnięciu odpowiedniego wieku? Może przy okazji sakramentu bierzmowania? A u wybranych biskup?

Anda
Anda

Bardzo nisko upadła. A przecież rządy pis kiedyś się skończą. Przy zrujnowanej reputacji i wysokim prawdopodobieństwie, że TVP zostanie zlikwidowana – gdzie do pracy? No chyba, że zrobi operację plastyczną, zmieni personalia na Karolina Selerek i może wtedy, nierozpoznana, gdzieś się załapie.

smętek
smętek

Takich jak ona jest w tym zakonie dyktatora więcej. Zapominają, że każda władza się kiedyś kończy i lepiej być przyzwoitym niż lizusem.

Krzysztof
Krzysztof

Ciekawe, co takiego jest w tym PiS-ie, że jak ludzie zaczynają ich popierać to opuszcza ich rozum i zdrowy rozsądek?

Maciek123454321
Maciek123454321

W PiS-ie jest PIS-uar, z którego wszyscy mają obowiązek pić. Po napiciu mózg ustawia się w poprzek.

smętek
smętek

Tacy jak Ogórek czy Gliński pokochali smak łatwego pieniądza.

Zwinka
Zwinka

Ogórek w pełni uzasadnia istnienie pojęcie blondynki…

Henryk
Henryk

Pani rzecznik Mazurek lubi takie blondynki.

Marek
Marek

Co z tego że p.Ogórek gada głupoty. Głupoty gada Terlecki, Jaki, Sariusz Wolski i paru innych PiS-owskich tuzów. Niestety słuchacze w TVP, TV Republika czy Trwam kompletnie nie potrafią wyciągać wniosków z tego co słyszą. Z tego co widzieli nie wyciągnęli wniosków księża i biskupi, to zwykły emeryt z pod Zamościa, Białegostoku czy Łomży wyciągnie? Słyszy o wielkim ataku na KK i uwierzy że jakiś Sekielski chce ten kościół obalić a ukochanego proboszcza czy biskupa wsadzić do więzienia, a na pewno filmu Sekielskiego nie obejrzy.. Wyciągnie taki widz jakieś wnioski z bełkotu jaki zaprezentowała pani Ogórek? Zapamięta że winna wszelkiemu… Czytaj więcej »

Waldemar
Waldemar

Ukochane przez PiS: „TAK, ALE…” Tak, są księżą pedofile, ale więcej jest wśród murarzy i mechaników samochodowych. Są ksieża pedofile, ale chcą zmusić dzieci w szkołach do wczesnej seksualizacji. Są ksieża pedofile, ale (jak mawia Kempa) nieprzypadkowo pojawił się film Sekielskich przed wyborami. Tak, to się nazywa relatywizm moralny. Bez żadnych ALE.

gustaw
gustaw

Przypominam Pani Ogorek: Watykański miesięcznik „Women Church World”. Gazeta opisała przypadki molestowania i seksualnego wykorzystywania zakonnic przez księży i biskupów w kościele katolickim. Z ujawnionych przez miesięcznik informacji wynika, że niektóre siostry zakonne pod presją duchowych dokonywały aborcji, a inne w tajemnicy rodziły dzieci, które nigdy nie poznały swoich prawdziwych ojców-księży.W rozmowie z dziennikarzem Associated Press papież Franciszek przyznał, że opisane przez „Women Church World” przypadki seksualnego wykorzystywania zakonnic przez księży i biskupów miały miejsce. – Nie dotyczy to wszystkich, ale są księża i biskupi, którzy to robili. Myślę, że to wciąż się dzieje. Nie chcę słyszeć, że Kościół nie… Czytaj więcej »

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Damski odpowiednik dzbana to może stągiew? Komentować słów tej pani po prostu mi się nie chce.