„Pani Poseł [PiS] Kwiecień z Radomia błysnęła intelektem”

„Pani Poseł [PiS] Kwiecień z Radomia błysnęła intelektem”

„Steve Jobs umarł z powodu nowotworu. Czy nie miał pieniędzy na leczenie…miał. Opozycja sugeruje, że tylko pieniądze są gwarantem wyzdrowienia – to jest wielka manipulacja. Pierwszym warunkiem jest wyczesane wykrycie zmiany nowotworowej, a Polacy nie lubią badań profilaktycznych” – napisała posłanka PiS Anna Kwiecień. Najprawdopodobniej chodziło jej o wczesne wykrycie, a nie wyczesane, ale to najmniejszy problem związany z tym tweetem.

 

„Przekaz dnia: Steve Jobs miał wszystkie pieniądze świata, a zmarł na raka. Nie pieniądze was uleczą obywatele! Tylko wiara w Boga i Naczelnika może wam pomóc. Nie pieniądze! A mówi to partia, której pazerność na pieniądze nie zna sobie równych w historii. Nieprawdopodobne”;

– „Znowu Pani Poseł Kwiecień z Radomia błysnęła intelektem. Jakiś dziwny wysyp tych intelektualistów z regionu: Suski, Fogiel, blisko Karczewski, chyba ulepili ich z tej samej masy”; – „Lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości”. Specjalna dedykacja czyli cytat Marka Twaina dla pani Kwiecień…”; – „Bezgraniczny cynizm i pogarda dla chorych. Wszystko dla partii i jej wodza. Prezes i partia przeminą, a wstyd pozostanie” – pisali oburzeni internauci.

 

Niektórzy, odpowiadając posłance Kwiecień, opisywali własne przykłady: – „Kobieto – ja na badania profilaktyczne pomimo zgonu na raka jelita grubego ojca i stryja (w odstępie 10 dni) czekam 9 msc. Zamilcz „pielęgniarko” z Radomia”.

A propos badań profilaktycznych, internauci przypominali, że w 2016 r. rząd PiS zlikwidował wprowadzoną kilka lat wcześniej akcję wysyłania zaproszeń do kobiet na badania cytologiczne i mammografię.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maja
Maja
9 marca 2020 06:34

Skoro pieniądze nie leczą i generalnie są mało ważne, to dlaczego pisowcy ciągle je przywłaszczają?

smętek
smętek
9 marca 2020 09:57
Reply to  Maja

Proste wytłumaczenie: Żeby ci inni nie przemyśliwali nad sposobami legalnego zarabiania tychże, złodzieje muszą być szybsi.

Marek
Marek
9 marca 2020 09:37

„Steve Jobs umarł z powodu nowotworu. Czy nie miał pieniędzy na leczenie…miał. Opozycja sugeruje, że tylko pieniądze są gwarantem wyzdrowienia – to jest wielka manipulacja…” Hmmm ……Czy li idąc tym tokiem myślenia to w ogóle jest nam nie potrzebna ochrona zdrowia ani leczenie!
Taki jest efekt jak „centrala” nie zdąży wydać obowiązującego „przekazu dnia”. Ogólnie to miło jest posłuchać jak PiS-iory robią z siebie idiotów, zapominając że czasem to „milczenie jest złotem”

Zwinka
Zwinka
9 marca 2020 12:50

Ale pieniądze mogą przedłużyć życie. Gdyby tak nie było, to po co by wożono nielicznych do Bydgoszczy, po co by robiono przetaczania krwi i po co by stosowano inne procedury, niedostępne dla tych, którzy pieniędzy nie mają…

Jola
Jola
9 marca 2020 20:14

BTW….Piękne, odrysowane od szklanki brwi.

Marcin
Marcin
12 marca 2020 11:04

Mózgu w prawdzie nie widać ale jego brak widać z daleka. Kolejny kryształ prezesa. Skąd on ich bierze…
OBUDŹ SIĘ NARODZIE !!!