„Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych”

Pan Jarosław "pogonił" pana Stanisława?

Po przejęciu przez opozycję Senatu dotychczasowy marszałek Stanisław Karczewski w niedługim czasie przestanie nim być. A to oznacza na przykład, że będzie musiał wyprowadzić się z zajmowanej przez niego w Warszawie połowy wilii przy ul. Parkowej, której wynajęcie kosztuje nas podatników prawie 6 tys. zł miesięcznie.

 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak obywatele w „czynie społecznym” postanowili pomóc marszałkowi Karczewskiemu w wyprowadzce. „Lotna brygada opozycji” stawiła się przed bramą willi przy Parkowej. Działacze przynieśli kartony oraz drabinkę, żeby mógł zdjąć obraz ze ściany.

A o rzeczonym obrazie pisaliśmy w artykule „Portret Karczewskiego niezbędny dla „dobrego funkcjonowania państwa”.

„Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych polskich z pałaców senackich! Szkoda by się zmarnował” – radził jeden z internautów.

 

Internauci mieli też inne rady dla Karczewskiego: – „I może popracuje na jakimś SORze dla idei. Lekarzy brakuje w Ojczyźnie naszej przecież…”. Jak pamiętamy, Karczewski „radził” protestującym młodym lekarzom rezydentom, żeby pracowali dla idei.

Posłanka PO Izabela Leszczyna przypomniała o jeszcze jednej sprawie. – „Pan marszałek Karczewski nie rozliczył jeszcze usług gastronomicznych z willi przy ul. Parkowej, do korzystania z których nie przyznał się, wmawiając nam, że sam kupuje bułki dla Żony” – napisała na Twitterze. A chodzi o doniesienia medialne, z których wynikało, że marszałek z budżetu Kancelarii Senatu miał wydać ponad 300 tys. na „greckie frykasy”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MiraLehooBGmbleZbyszekMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alpha
Alpha

Za fraki na taczki starego dziada i wyjazd.

Maciek123454321
Maciek123454321

Biedny Karczycho. A to taki „ciepły, serdeczny człowiek”

Zbyszek
Zbyszek

CAŁY NARUT MÓREM ZA SFOIM PIEBIAKIEM MARSZAUKIEM!

BGmble
BGmble

„marszałek z budżetu Kancelarii Senatu miał wydać ponad 300 tys. na „greckie frykasy”.”

A osmiorniczki po 30 zeta za porcje tak mocno bulwersowaly…

Lehoo
Lehoo

Taki z niego hrabia, co złapane psy obrabia,
Herbu „Dwa psy na tarczy”
Jeden sra, zaś drugi warczy

Mira
Mira

Kosztują nas pisopaniska ! nie mało ! Nie wiem jak wam dziękować pisowyborcy , że za waszą sprawą, znowu pazerne chamstwo co to państwo udaje , łapy pcha do moich kieszeni ! Sytuacja jak z polskim klerem : wierzycie owieczki , to płaćcie , jakiej cholery paskudni niewierni też opodatkowani ? Nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego tak z pisołotrami , jak z polskimi klechami . I oczekuję VICE NAWZAJEM ! tak jest po prostu sprawiedliwie , uczciwie . O ile jeszcze pamiętacie znaczenie tych słów .