„Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych”

„Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych”

Po przejęciu przez opozycję Senatu dotychczasowy marszałek Stanisław Karczewski w niedługim czasie przestanie nim być. A to oznacza na przykład, że będzie musiał wyprowadzić się z zajmowanej przez niego w Warszawie połowy wilii przy ul. Parkowej, której wynajęcie kosztuje nas podatników prawie 6 tys. zł miesięcznie.

 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak obywatele w „czynie społecznym” postanowili pomóc marszałkowi Karczewskiemu w wyprowadzce. „Lotna brygada opozycji” stawiła się przed bramą willi przy Parkowej. Działacze przynieśli kartony oraz drabinkę, żeby mógł zdjąć obraz ze ściany.

A o rzeczonym obrazie pisaliśmy w artykule „Portret Karczewskiego niezbędny dla „dobrego funkcjonowania państwa”.

„Panie hrabio Karczewski! Pan nie zapomni zabrać portretu za 7.700 złotych polskich z pałaców senackich! Szkoda by się zmarnował” – radził jeden z internautów.

 

Internauci mieli też inne rady dla Karczewskiego: – „I może popracuje na jakimś SORze dla idei. Lekarzy brakuje w Ojczyźnie naszej przecież…”. Jak pamiętamy, Karczewski „radził” protestującym młodym lekarzom rezydentom, żeby pracowali dla idei.

Posłanka PO Izabela Leszczyna przypomniała o jeszcze jednej sprawie. – „Pan marszałek Karczewski nie rozliczył jeszcze usług gastronomicznych z willi przy ul. Parkowej, do korzystania z których nie przyznał się, wmawiając nam, że sam kupuje bułki dla Żony” – napisała na Twitterze. A chodzi o doniesienia medialne, z których wynikało, że marszałek z budżetu Kancelarii Senatu miał wydać ponad 300 tys. na „greckie frykasy”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MiraLehooBGmbleZbyszekMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alpha
Alpha

Za fraki na taczki starego dziada i wyjazd.

Maciek123454321
Maciek123454321

Biedny Karczycho. A to taki „ciepły, serdeczny człowiek”

Zbyszek
Zbyszek

CAŁY NARUT MÓREM ZA SFOIM PIEBIAKIEM MARSZAUKIEM!

BGmble
BGmble

„marszałek z budżetu Kancelarii Senatu miał wydać ponad 300 tys. na „greckie frykasy”.”

A osmiorniczki po 30 zeta za porcje tak mocno bulwersowaly…

Lehoo
Lehoo

Taki z niego hrabia, co złapane psy obrabia,
Herbu „Dwa psy na tarczy”
Jeden sra, zaś drugi warczy

Mira
Mira

Kosztują nas pisopaniska ! nie mało ! Nie wiem jak wam dziękować pisowyborcy , że za waszą sprawą, znowu pazerne chamstwo co to państwo udaje , łapy pcha do moich kieszeni ! Sytuacja jak z polskim klerem : wierzycie owieczki , to płaćcie , jakiej cholery paskudni niewierni też opodatkowani ? Nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego tak z pisołotrami , jak z polskimi klechami . I oczekuję VICE NAWZAJEM ! tak jest po prostu sprawiedliwie , uczciwie . O ile jeszcze pamiętacie znaczenie tych słów .