„Panie pośle – masz bana bo jesteś chamem”

„Zamrożony” Tarczyński

PiS–wski poseł Dominik Tarczyński zabrał krytyczny głos na Twitterze w sprawie niewybrednych komentarzy prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego, który na konwencji przedwyborczej mówił o kandydatkach na radne, że są „napalone”, jedna to „pani od seksu”, a inna jest „za ładna”.

Okazało się, że w ten sposób pan poseł, którego zachowania i odzywki daleko odbiegają od tego co nazywamy dobrymi manierami i kulturą, sam na siebie zastawił pułapkę, przypomniano mu bowiem wymianę zdań z Anetą Awtoniuk, behawiorystką i instruktorką szkolenia psów.

Kobieta w 2014 roku napisała: „Dawno temu znałam Małgosię Terlikowską, żonę tego nawiedzonego wiejskiego głupka. To była ciepła, myśląca dziewczyna. czemu za niego wyszła?” Na to do akcji wkroczył Tarczyński: „Dawno temu miałem Ci dać Unfollow za to, że jesteś brzydka ale teraz dam za obrażanie Tomka” – odpisał.

„Wolę być brzydka niż głupia, jak ty. Z brzydotą można jeszcze coś zrobić” – odparowała Awtoniuk. „W Twoim przypadku już nic nie da się zrobić, bo jesteś za stara” – odparł z właściwą tylko sobie galanterią polityk.

I tak się rozpędził w swoim „komplemenciarstwie”, że kilka dni później napisał o Agnieszce Gozdyrze: „Ona taka wredna, bo taka brzydka?”

Również w czerwcu 2014 r. napisał do innej użytkowniczki Twittera: „Masz bana, bo jesteś brzydka”. Taki z niego dżentelmen… Chociaż poznał się na nim jeden z użytkowników Twittera kwitując komentarze Tarczyńskiego jednym soczystym zdaniem: Panie pośle – masz bana bo jesteś chamem)).

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
shaqRafałNihilteresaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aleksander
Aleksander

Przy całej tolerancji wobec ludzi zboczonych trudno nazwać Tarczyńskiego inaczej niż chamem.

Zbyszek
Zbyszek

Tarczynski jest ładny?

Zwinka
Zwinka

No …jak na Ogra to obleci.

shaq
shaq

No nie wiem, jednak w ograch jest coś sympatycznego i jakiś tam cień inteligencji. A tu – tylko zwyrodnienie

Zwinka
Zwinka

Sympatyczne ogry to tylko w Shreku. W „oryginale” to paskudne stwory.

teresa
teresa

Panie Tarczyński, nie dość, że jest pan BEZNADZIEJNY, szkaluje pan stanowisko posła, to w dodatku największym chamem.

Nihil
Nihil

Proszę żeby o tym stworzeniu już nie pisać. Byk uciekający z zagrody robi to bo pragnie wolności. To stworzenie(Tarczynski) coś mówi bo chce być człowiekiem.

Rafał
Rafał

Znów błysnął intelektem, jak na jenota przystało.
O kulturze z epoki kamienia łupanego nie wspomnę.