Panie Ziobro! Padaj na kolana i błagaj prezesa o wybaczenie

Panie Ziobro! Padaj na kolana i błagaj prezesa o wybaczenie

Jak się mówi  w kuluarach, Jarosław Kaczyński już wie, co zrobić ze Zbigniewem Ziobro i jego partią. Jeśli lider SP do godziny 13.00 nie ugnie się, to wylatuje z koalicji. Taką informację podaje onet.pl po rozmowie ze swoim informatorem z bliskiego otoczenia premiera Morawieckiego.

 

Jedyną szansą dla Ziobry jest poparcie ustawy, zwalniającej urzędników z odpowiedzialności za  decyzje podejmowane podczas pandemii koronawirusa.

Tak zadecydowano na piątkowym spotkaniu PiS w Krakowie. Spotkaniu, na którym zabrakło sprzyjającej Ziobrze, Beaty Szydło. Jak mówi jeden z bliskich współpracowników lidera SP, „nasi koalicjanci z PiS postawili nam ultimatum i od tego momentu zapadła cisza. Nie toczyły się żadne rozmowy czy próby nawiązania porozumienia”.

Wczoraj na Twitterze Patryk jaki uznał, że to chyba jakiś fake news. Tym bardziej, że to jego partia zbiera baty, a Gowin może czuć się bezpiecznym, bo do tej pory nie zapadła żadna decyzja o rozwiązaniu współpracy z Porozumieniem.

 

Internauci mają swoje zdanie w tej sprawie. Jeden z nich nie ukrywa, że choć „nie sympatyzuję z J. Kaczyńskim jego sposobem sprawowania władzy, ale dymisja Ziobry to byłby znakomity ruch, usunięcie tego szkodnika z zajmowanych stanowisk, to nieco głębszy oddech dla Polaków. Nie trzeba być psychologiem, by zobaczyć jak rozdęte ego Ziobry czyni spustoszenia w polskiej rzeczywistości. Rozdęte ego, nieproporcjonalne do politycznego talentu, wiedzy, ale za to pełne niechęci do Polaków. Ten człowiek, gdyby mógł to wszystkich Nas zamknąłby w więzieniu”, ale inni zastanawiają się, po co „jest premier, skoro prezes partii PiS szarogęsi się i decyduje o składzie Rady Ministrów w „rządzie” ?” i uważają, że „Jeżeli jest to prawdą to Kaczyński powinien stanąć przed wymiarem sprawiedliwości za szantaż pracownika Państwowego. Ziobro gdy się zgodzi na zwolnienie z odpowiedzialności urzędników państwowych będzie musiał zniknąć nie tylko z koalicji ale całkowicie z polityki”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o