„Panna z TVP przedstawia się jako weterynarz po to, żeby zmontować dla TVP szkalujący materiał o B. Borusewiczu”

„Panna z TVP przedstawia się jako weterynarz po to, żeby zmontować dla TVP szkalujący materiał o B. Borusewiczu”

„Matko jedyna, co za upadek. Panna z TVP przedstawia się jako weterynarz po to, żeby zmontować dla TVP szkalujący materiał o B. Borusewiczu. Misyjna TVP. Za pieniądze podatników. Moje, Twoje, nasze. W służbie chorej fantazji prezesa. Upadek” – napisała na Twitterze Dorota Brejza.

 

A chodzi o sytuację, którą opisał Bogdan Borusewicz na Facebooku. – „Wystąpiłem przeciwko TVP do sądu za kłamliwą informację, że latałem samolotem tylko po to, by wyprowadzać psa. Jacek Kurski wysłał pod mój dom ekipę, która miała to udokumentować. Była to młoda dziennikarka z ośrodka gdańskiego i operator kamery” – napisał wicemarszałek Senatu. Wszystko wydarzyło się na początku listopada.

Dodał, że przedstawiciele TVP przyjechali prywatnym samochodem i cztery godziny siedzieli w aucie. – „Gdy już zapadał zmrok, dziennikarka wyszła z samochodu i zapytała o mnie i mojego psa sąsiadkę, która wyszła na spacer ze swoim psem. Przedstawiła się jako weterynarz i powiedziała, że sam ją wezwałem do swojego zwierzęcia. Jakie było jej zaskoczenie, gdy usłyszała, że mój pies od dawna nie żyje” – zakończył Borusewicz. Wpis zatytułował: „Metody PiS”.

 

Internauci nie kryli oburzenia tymi metodami: – „Tak działa policja polityczna (wersja soft), a nie media publiczne”; – „Rujnują życie prywatne i rodzinne… za parę srebrników … Myślą, że te 5 min. egzystencji zgumkuje prawdziwą historię i legendę naszej niepodległości”; – „W państwie PiS „media publiczne” mają jedną misję – bycie aparatem partyjnej propagandy i szczucie na opozycję”.

„Jak widać dron nad domem Tomasza Lisa nie był pojedynczym incydentem. Borusewicza chcieli zrobić na numer z psem. Nie przewidzieli, że pies nie żyje” – podsumował Bartosz Wieliński z „GW”. A o wspomnianej sprawie z dronem pisaliśmy w artykule „W państwie rządzonym przez PiS nikt nie może się czuć bezpieczny?”.

bt

Źródło: Facebook, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
WiesławawazszczeryIrenaWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shaq
Shaq

Brak słów. Ale za sowite wynagrodzenie kurtyzany z TVP nie taki numer skręcą.

szczery
szczery

Kurtyzany? Zbytek łaski……Kurtyzany były z klasą, nieraz wywodzące się z wyższych warstw spolecznych. A te, to nazywając rzecz dosadnie, zwykłe, sprzedajne dziwki (określenie dziwka w tym przypadku nie określa profesji, tylko charakter).

andre
andre

A to Polska właśnie.Sami jesteśmy sobie winni. A gdzie byli posłowie PO gdy decydowały się losy kolesi którzy mieli być wysłani przed Trybunał Stanu? Nie przyszli na głosowanie i wniosek przepadł.

mira
mira

To że pisodranie i wszyscy na ich usługach nie zawahają sie przed żadnym świństwem, które zleci szary poseł z Nowogrodzkiej – to nic nowego i był czas przywyknąć . Ale że robią to nieudolnie , byle jak , bez porządnego przygotowania , nauki , finezji itd – to już mnie oburza ! KATEGORYCZNIE NIE ZGADZAM SIĘ NA PŁACENIE ZA BUBLE ! Wynocha partacze !

Waldemar
Waldemar

Jesli rzeczywiście Morawiecki mówi serio o „normalności” w Polsce, pierwsza rzecz, którą powinien zrobić, to wykopać tego discopolowego gangstera z Woronicza. Tyle, że jak dowodzą wcześniejsze wystąpienia kampanijne premiera, ma on zamiłowanie do gładkich frazesów i wiecowej retoryki. Nie mówiąc już nic o zwykłych kłamstwach.

Irena
Irena

Nie może mowic serio o normalności bo….jest to dla niego OBCE zjawisko !!!

Wiesław
Wiesław

prędzej JK wykopie MM

awaz
awaz

Należy tego szmatławca sprywatyzować, albo całkowicie rozwalić, nie będą szczekać jak rządzący im nakazują, bo to zawsze będzie zakłamana tuba.