„Panna z TVP przedstawia się jako weterynarz po to, żeby zmontować dla TVP szkalujący materiał o B. Borusewiczu”

To będzie dzieło warte Oskara

„Matko jedyna, co za upadek. Panna z TVP przedstawia się jako weterynarz po to, żeby zmontować dla TVP szkalujący materiał o B. Borusewiczu. Misyjna TVP. Za pieniądze podatników. Moje, Twoje, nasze. W służbie chorej fantazji prezesa. Upadek” – napisała na Twitterze Dorota Brejza.

 

A chodzi o sytuację, którą opisał Bogdan Borusewicz na Facebooku. – „Wystąpiłem przeciwko TVP do sądu za kłamliwą informację, że latałem samolotem tylko po to, by wyprowadzać psa. Jacek Kurski wysłał pod mój dom ekipę, która miała to udokumentować. Była to młoda dziennikarka z ośrodka gdańskiego i operator kamery” – napisał wicemarszałek Senatu. Wszystko wydarzyło się na początku listopada.

Dodał, że przedstawiciele TVP przyjechali prywatnym samochodem i cztery godziny siedzieli w aucie. – „Gdy już zapadał zmrok, dziennikarka wyszła z samochodu i zapytała o mnie i mojego psa sąsiadkę, która wyszła na spacer ze swoim psem. Przedstawiła się jako weterynarz i powiedziała, że sam ją wezwałem do swojego zwierzęcia. Jakie było jej zaskoczenie, gdy usłyszała, że mój pies od dawna nie żyje” – zakończył Borusewicz. Wpis zatytułował: „Metody PiS”.

 

Internauci nie kryli oburzenia tymi metodami: – „Tak działa policja polityczna (wersja soft), a nie media publiczne”; – „Rujnują życie prywatne i rodzinne… za parę srebrników … Myślą, że te 5 min. egzystencji zgumkuje prawdziwą historię i legendę naszej niepodległości”; – „W państwie PiS „media publiczne” mają jedną misję – bycie aparatem partyjnej propagandy i szczucie na opozycję”.

„Jak widać dron nad domem Tomasza Lisa nie był pojedynczym incydentem. Borusewicza chcieli zrobić na numer z psem. Nie przewidzieli, że pies nie żyje” – podsumował Bartosz Wieliński z „GW”. A o wspomnianej sprawie z dronem pisaliśmy w artykule „W państwie rządzonym przez PiS nikt nie może się czuć bezpieczny?”.

bt

Źródło: Facebook, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shaq
Shaq
20 listopada 2019 07:26

Brak słów. Ale za sowite wynagrodzenie kurtyzany z TVP nie taki numer skręcą.

szczery
szczery
20 listopada 2019 15:25
Reply to  Shaq

Kurtyzany? Zbytek łaski……Kurtyzany były z klasą, nieraz wywodzące się z wyższych warstw spolecznych. A te, to nazywając rzecz dosadnie, zwykłe, sprzedajne dziwki (określenie dziwka w tym przypadku nie określa profesji, tylko charakter).

andre
andre
20 listopada 2019 08:24

A to Polska właśnie.Sami jesteśmy sobie winni. A gdzie byli posłowie PO gdy decydowały się losy kolesi którzy mieli być wysłani przed Trybunał Stanu? Nie przyszli na głosowanie i wniosek przepadł.

mira
mira
20 listopada 2019 08:46

To że pisodranie i wszyscy na ich usługach nie zawahają sie przed żadnym świństwem, które zleci szary poseł z Nowogrodzkiej – to nic nowego i był czas przywyknąć . Ale że robią to nieudolnie , byle jak , bez porządnego przygotowania , nauki , finezji itd – to już mnie oburza ! KATEGORYCZNIE NIE ZGADZAM SIĘ NA PŁACENIE ZA BUBLE ! Wynocha partacze !

Waldemar
Waldemar
20 listopada 2019 10:24

Jesli rzeczywiście Morawiecki mówi serio o „normalności” w Polsce, pierwsza rzecz, którą powinien zrobić, to wykopać tego discopolowego gangstera z Woronicza. Tyle, że jak dowodzą wcześniejsze wystąpienia kampanijne premiera, ma on zamiłowanie do gładkich frazesów i wiecowej retoryki. Nie mówiąc już nic o zwykłych kłamstwach.

Irena
Irena
20 listopada 2019 14:57
Reply to  Waldemar

Nie może mowic serio o normalności bo….jest to dla niego OBCE zjawisko !!!

Wiesław
Wiesław
22 listopada 2019 12:49
Reply to  Waldemar

prędzej JK wykopie MM

awaz
awaz
21 listopada 2019 09:06

Należy tego szmatławca sprywatyzować, albo całkowicie rozwalić, nie będą szczekać jak rządzący im nakazują, bo to zawsze będzie zakłamana tuba.