„Pańska impertynencja, panie Karczewski, jest niewyobrażalna. Pluje pan ofiarom w twarz, hołubiąc prokuratora stanu wojennego Piotrowicza”

DOJNA ZMIANA. Senat za czasów PiS-u mógł zmarnotrawić nawet milion złotych. Za zasłonięcie okien zapłacono ponad 2 000!

Stanisław Karczewski postanowił uczcić 38 rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. – „Dziś o 19.30 wykonajmy gest solidarności wobec ofiar stanu wojennego, zapalając wspólnie w oknach symboliczne „Światło Wolności” – napisał na Twitterze. Opatrzył wpis zdjęciem samego siebie zapalającego świeczkę na tle ciemnego okna.

 

Wpis nie spodobał się wielu internautom: – „Światełko wolności zapalimy jak PiS odejdzie w historyczny niebyt, a Polska będzie znowu demokratycznym krajem”; – „Sam sobie zapal… Cały czas nam to światło wolności wygaszacie – PiS to komuniści… kryształowo przejrzyści”; – „Nie zagra się pieśni wolności przy pomocy instrumentu przemocy” – S. J. Lec”; – „To farsa. Koleś, który doił Polaków przez 4 lata, piał do Łukaszenki, robi „patriotycznie smutną” minę, do ciemnego okna, ze świeczką w ręce. My świętujemy, ale bez was i nie na pokaz, jak pis-obłudnicy!”; – „Dziś już ten gest wykonaliście, kierując do Sejmu ustawę bat na nieposłusznych sędziów”.

W wielu komentarzach pojawił się wątek prokuratora z czasów stanu wojennego właśnie – Stanisława Piotrowicza. Jak wiadomo, kilkanaście dni temu Andrzej Duda zaprzysiągł go na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

 

„Pańska impertynencja, panie Karczewski, jest niewyobrażalna. Pluje pan ofiarom w twarz, hołubiąc prokuratora stanu wojennego, Piotrowicza”; – „Wybór Stanisława Piotrowicza do TK to policzek dla opozycji niepodległościowej, dla zabitych w stanie wojennym, internowanych, prześladowanych”; – „Staszek „Daj ciumka” Piotrowicz pozdrawia i pewnie też zapalił światełko, wspominając stare dobre czasu okresu stanu wojennego…” – komentowali.

– „Nie rób kpin człowieku, leć na dyżur” – poradził Karczewskiemu jeden z internautów. To oczywiście aluzja do „Kolejny kryształ „rozbity w drobny mak”. Stanisław Karczewski wychodzi na prowadzenie – nielegalnie zrobił 400 tys. zł.!”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BartMiłośnik emerytowanego zbawcyStrajkowicz StyropianowyHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Dziś, o 19:30 ludzie prości,
z „prawdziwej” solidarności
zapalą światełko” wolności”
Przypomną o tym „Wiadomości”

Strajkowicz Styropianowy
Strajkowicz Styropianowy

Przestałby się wygłupiać….
Nie Jemu takie gesty czynić.

Miłośnik emerytowanego zbawcy
Miłośnik emerytowanego zbawcy

pan Karczewski aby zaprotestować przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego powinien się schować pod pierzynę wraz z Jarosławem (wespół zespół )

Bart
Bart

Jak się na lewo dorabia w parę lat 400 000 zł, to nic dziwnego, że się traci kontakt z rzeczywistością