Paprota skomentowała wpis Bosaka: „Na dość długiej liście osób, które widziałabym pod moją kołdrą ten mistrz parkietu nie figuruje”

Jaki fajny pan Krzysztof… no nie?

Są ludzie, którym wszystko kojarzy się z jednym. W tym konkretnym przypadku z seksem, a nawet z homoseksualizmem. Dowodzi tego reakcja szefa Młodzieży Wszechpolskiej posła Konfederacji Krzysztofa Bosaka oraz TVP Info na wizualizację warszawskiego Zarządu Zieleni, promującą park kieszonkowy w Wilanowie.

 

Zdaniem portalu TVP Info wizualizacja jest co najmniej kontrowersyjna, a w ogóle to ma podwójne dno, bo widać na niej… obejmujących się mężczyzn.

To nic, że Karolina Kwiecień, inspektor ds. komunikacji w dziale komunikacji społecznej Zarządu Zieleni w Warszawie zapewnia, iż „postaci osób, które przedstawiono w tym projekcie, zostały wybrane przez projektantkę z ogólnodostępnej bazy graficznej”. I dodaje: „mam wrażenie, że występuje jakaś nadinterpretacja, bo widzę dwóch mężczyzn, którzy idą w przyjacielskim uścisku i wyprowadzają psa. (…) Być może powiedzieli sobie coś śmiesznego i kolega poklepuje kolegę” – ocenia.

 

Nie sposób dociec w jaki sposób pracownicy TVP ustalili orientację seksualną rysunkowych postaci, ale jak można wnioskować z ich artykułu, jest to dla nich kolejny dowód na istnienie „lobby LGBT”.

Żadne tłumaczenia i żadne wyjaśnienia nie trafiają także do warszawskiej radnej PiS Olgi Semeniuk. „W tym momencie mnie to już zupełnie nie dziwi” – stwierdziła i dodała, że w stolicy „środowiska homoseksualne i lewa strona sceny politycznej działają dość mocno i z impetem”.

A Krzysztof Bosak z Konfederacji, popierając panią radną napisał z obawą na Twitterze: „Będą nas wciągać pod swoją kołdrę przy każdej możliwej okazji. Czas powiedzieć STOP!”.

„Na dość długiej liście osób, które widziałabym pod moją kołdrą ten mistrz parkietu nie figuruje” – odpowiedziała Bosakowi polityczka Razem Katarzyna Paprota.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WolnościowiecChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Chermes
Chermes

Podobno niedawno widziano radną PiS ,Olgę Semeniuk, w warszawskiej kawiarni z drugą kobietą. Siedziały przy stoliku i rozmawiały, uśmiechając się do siebie. Świadczy to o tym, że pani Olga jest lesbijką i zapewne tajną działaczką LGBT. Nie uważacie, że mam rację?

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Jestem pewien na 100% że ta kadencja Sejmu będzie niezapomniana, patrząc na to jacy ludzie zostaną posłami zarówno z prawicy, lewicy i innych opcji trzeba będzie kupować popkorn przed oglądaniem każdego posiedzenia.