Patologia w SOP! Impreza z alkoholem i możliwe molestowanie seksualne

W komisji ds. pedofilii zarabiają jak ministrowie i kontroli nie wpuszczają

Interia opisała przebieg imprezy funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa w Raduczu (woj. łódzkie) – uczestniczyli w niej kursanci szkoły SOP i instruktorzy. Balanga odbyła się na początku marca br. w budynku zarezerwowanym przez SOP. W jej trakcie litrami lała się „cytrynówka” i czysta wódka.

 

Jeden z uczestniczących w libacji alkoholowej instruktorów SOP, jak podaje Interia, zaciągnął do ustronnego pokoju jedną z uczestniczek szkolenia SOP-owców. Kursantka miała zostać chwycona za włosy i siłą doprowadzona do pomieszczenia, gdzie instruktor zastosował na niej chwyt obezwładniający i rzucił ją na łóżko. Instruktor następnie całował i gryzł kobietę, aż w końcu zaczął obłapiać ją po kroczu. Próbował nawet włożyć ręce pod spodnie kursantki.

Przed możliwym gwałtem kobieta uratowana została przez innych kursantów, którzy na szczęście weszli do pokoju i wystraszyli pijanego napastnika. Zastraszona kursantka wykorzystała ten moment i uciekła przed swoim katem.

 

Jedna z kursantek, która widziała ten incydent, zeznała potem, że instruktor trzymał rękę na przyrodzeniu swojej ofiary i jednocześnie ściskał ją (dusił?) w okolicach szyi. Co najbardziej szokuje, mężczyzna wrzeszczał jeszcze na innych kursantów, bo ci uniemożliwili mu rzekomo dalsze molestowanie kobiety lub nawet jej zgwałcenie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Informacja o zachowaniu instruktora trafiła oczywiście do jego przełożonych. Domniemany zboczeniec został już zwolniony z wypełniania swoich obowiązków. Zwolniony mężczyzna w trakcie wewnętrznego dochodzenia w SOP tłumaczył się, że tylko się wygłupiał, „przekomarzał” i nie popełnił żadnego przestępstwa seksualnego. Takie wyjaśnienia są typowe dla sprawców podobnych czynów.

Instruktor dodał też, że „nie przypomina sobie” (!!!), aby dotykał kobietę w miejscach intymnych.

Materiały z śledztwa wewnątrz SOP zostały już przekazane w ręce prokuratora. Instruktora czekać może więc odpowiedzialność służbowa oraz karna.

/nt/

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał P
Rafał P
24 lipca 2020 04:15

Może go czekać odpowiedzialność? Wcześniej Ziobro przejdzie na emeryturę.

Maciek123454321
Maciek123454321
25 lipca 2020 07:11

Raczej bydlę nagrodę dostanie za wzorową służbę.