Patryk Jaki produkuje się w Brukseli. On jest z siebie dumny, a narodowi wstyd…

Patryk Jaki opowiada kolejne bzdury, ale co tam. Lud i tak mu uwierzy

Patryk Jaki to jeden z „młodych hien” obozu władzy.

Teraz reprezentuje nas w Brukseli i jako europoseł wielokrotnie już pokazał swoje prawdziwe oblicze, tak mocno wpisujące się w obraz obozu rządzącego Polską. I trzeba przyznać, nie jest to oblicze miłe, sympatyczne, przepełnione profesjonalizmem, intelektualnie rzucające na kolana.

Od wczoraj pan Jaki prezentuje z dumą wideo swego wystąpienia w Europarlamencie, gdzie toczyła się debata na temat faktycznego zakazu aborcji w Polsce.

Padły ostre słowa o pozbawieniu praw dzieci, posądzonych o niepełnosprawność, które można usuwać nawet w 9 miesiącu ciąży (?), o eutanazji bez zgody chorego, o walce o prawa dla 200 niezidentyfikowanych płci, które i tak mają już swoje prawa, środki, rezolucje komisarz i pytał, kto „dał wam prawo do decydowania, które życie jest lepsze, a które gorsze?”.

Na koniec nie omieszkał z dumą oświadczyć, że „Wielu Polaków nie dzieli życia na życie lepsze i życie gorsze. I powiem wam więcej: my tego się nie wstydzimy”.

Patrk Jaki produkuje się w Brukseli. On jest z siebie dumny, a narodowi wstyd...

Trzeba przyznać, że nasz towar eksportowy do Brukseli nie może napawać nas dumą z jego jakości…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antyuzurpator
antyuzurpator
10 lutego 2021 09:24

Eksportowy Szlifierz Narodowy Kaczej RP
(że posłużę się klasyfikacją głuszcową p. Marka Przybylika)

Maciek123454321
Maciek123454321
10 lutego 2021 09:58

Kapciowy ziobry. Kundelek, piesek. Ale w ostatniej „Kawie na ławę” jakiś taki spokojny był, nawet trochę pokorny… Koniec się zbliża, panie Byle Jaki. Papryczek.

Zwinka
Zwinka
10 lutego 2021 10:50

Jakiś ma syna z zespołem Downa i wymyślił, że trisomia 21 to tylko „somatyczny zespół” czy jakoś tak Wybitny politolog wskazał lekarzom właściwą klasyfikację wady letalnej, bo cóż tam oni mogą wiedzieć.
Głupi nie wie, że jest głupi, bo jest głupi.

Marek
Marek
10 lutego 2021 11:35

Czyli niejaka godek już napisała wniosek o zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z gwaltu, szczególnie tego, którego dokonał ojciec na swojej 10cio letniej córce. Przecież nie można wartościować życia i to dziecko też ma prawo przyjść na świat.
A ja pójdę dalej, bezwzględny zakaz hodowli zwierząt na mięso, w końcu to też życie i nie można go wartościować. Bezwzględny zakaz odstrzału sanitarnego, w końcu nie można zabijać żyjącej istoty posądzonej o roznoszenie jakiegoś wirusa. A nawet bezwzględny zakaz uprawiania roślin bo to też życie.

Zaraz rzucą się pisowskie debile (zbyszki, goole, nowe tomki), że opowiadam głupoty, a to tylko wasza prawilna retoryka obrócona przeciw wam. Takich macie ideologów jak jaki, posługującymi się prymitywnymi manipulacjami i zwykłymi kłamstwami.

Minusujcie ile chcecie, chcę dostać minus 100.
***** ***

daroo
daroo
11 lutego 2021 12:14
Reply to  Marek

Nooo na tyle „minusów” to bym nie liczył, trolle są zajęte opluwanie dziennikarzy w związku z planowanym podatkiem od mediów prywatnych

Marek
Marek
11 lutego 2021 16:09
Reply to  daroo

Okazało się że miał pan rację. Jestem zawiedziony, że mną się nie zajęto i jestem wysoko na plusie :(((.

Bart
Bart
11 lutego 2021 09:04

Od pierwszych dnich publicznego funkcjonowanie tego osiedlowego dresa zastanawiałem się, jak można było to głupie stworzenie dopuścić do polityki. Ale teraz już wiem, on odpowiada na najżywotniejszą potrzebę głosujących na pis, którzy mogą z ulga stwierdzić, że w swojej głupocie nie są osamotnieni, bo jest on – superklaun, hiperpajac i ultragłąb

Marek
Marek
14 lutego 2021 15:49

Przecież to krtetyn. Po co się nim zajmować ?