Patryk Jaki dał kolejny pokaz jak się rozmawia z suwerenem: „Proszę mi nie przeszkadzać kodziarstwo, nauczcie się kultury” (film)

Patryk Jaki dał kolejny pokaz jak się rozmawia z suwerenem: „Proszę mi nie przeszkadzać kodziarstwo, nauczcie się kultury” (film)

Patryk Jaki widocznie nie ma nic do roboty w Brukseli, więc zaangażował się niesamowicie aktywnie w kampanię wyborczą swoich kolegów z „Solidarnej Polski”. Wszędzie go pełno. Dwoi się i troi, jeżdżąc po Polsce, przemawiając do narodu i działając pod szyldem „Nowego pokolenia” czyli siedmiopunktowej deklaracji młodych polityków, którzy obiecują, że „będą bronić rodziny i głosować „przeciwko wdrażaniu ideologii LGBT”, nigdy nie zagłosują „za roszczeniami żydowskimi – 447”, zawsze będą głosować za zaostrzeniem kar dla przestępców, a także przeciwko „przywróceniu przywilejów SB”, nigdy nie zagłosują za podwyższeniem podatków, będą natomiast zawsze przeciwni „przyjmowaniu nielegalnych migrantów””.

 

Na konferencji prasowej przed Sejmem spotkała Jakiego niemiła niespodzianka. Kiedy chciał się skupić na „fatalnych” rządach PO i tym samym pokazać wyższość Zjednoczonej Prawicy, część zgromadzonych tam osób głośno komentowała jego słowa, co wyraźnie wyprowadziło europosła z równowagi.

Chciał pogadać o Neumannie, a ludzie zarzucili go pytaniami o aferę Banasia. Próbował wskazać afery PO, a z tłumu padły pytania o Piebiaka czy LGBT.

 

Jaki nie wytrzymał i zwrócił się ostro do oponentów, wytykając im brak kultury, sugerując, że zostali oni przysłani przez PO, by zakłócić jego konferencję, nazywając ich pogardliwie „kodziarstwem”.

screen. 300polityka.pl

Po kolejnej pyskówce, konferencja została przeniesiona na teren Sejmu, by pan europoseł mógł w spokoju kontynuować swoje dzieło wsparcia partyjnych kolegów.

No nic, kampania wyborcza się kończy, więc pan Jaki będzie mógł wrócić do Brukseli, a tam już nikt go nie zaatakuje i w spokoju będzie mógł dochodzić do siebie po tej awanturce pod Sejmem.

Tamara Olszewska

Źródło: 300polityka.pl/wolne media

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Polka gorszego sortuIrenaJandarooGrażyna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Oto Jakimi hunwejbinami Wolska stoi…

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Łomot dostał w Warszawie pan byle Jaki, gdy chciał zostać prezydentem naszego miasta. Łomot dostaną również promowani przez niego niedoszli posłowie.

Maciek123454321
Maciek123454321

Na wideo widać jak na dłoni, jak Sebastian Kaleka (nie poprawiać!!!) bezczelnie się uśmiecha. ONI O WSZYSTKIM OD POCZĄTKU WIEDZIELI!!!!!!!!!!!!!!

BGmble
BGmble

Przypomina sie Mis:

„Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja… Ja tu mięso mam!”

Wrocily czasy Polski Ludowej z calym dobrobytkiem inwentarza.

Rafał
Rafał

Widzicie jacy jesteście żałośni? Film zmontowany tak by wzbudzać agresję.

Marek
Marek

TVP dawała świetny przykład jak montować, manipulować i wzbudzać agresję, to inni się nauczyli. Chcą podążać tą drogą co pisowskie gadzinówki, dzięki czemu będą bezpieczni jak pis powoła swój „samorząd” dziennikarski (ha, ha, nie da się tego powiedzieć poważnie).

Maria
Maria

Nie można przeszkadzać, bo ślinotok się zacina i trzeba zaczynać od początku

Grażyna
Grażyna

Nareszcie rodacy nie dajmy się omamić!!. Czy to jaki czy inny pisior kłamią i jeszcze opluwają nas Polaków!!. Nie możemy na to pozwolić!!.

daroo
daroo

No i wychodzi na to że (ni)Jaki to nie dość że dresiarz to jeszcze burak na dokładkę i taki prymityw wymaga kultury od innych? a to paradne 🙂

Jan
Jan

Jaki … Kaleta … Dworczyk … Kownacki … Horała … Tarczyński … itd … to jakoś tam wykształceni SMARKACZE których cechują takie „zalety” jak: pyskowanie, włazidupstwo, absolutna lojalność wobec pis-u i kurdupla, itp. Cel: zrobić karierę za wszelką cenę, zdobyć władzę, zdobyć duże pieniądze, zdobyć bezkarność i pasożytować na całym narodzie do końca życia !!!
Ambitne ???

Irena
Irena

Cytat z filmu : ” jaki kulturny „

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Niby w krawacie, a jednak awanturujący się. 😉