Patryk Jaki o niepełnosprawnych zapomniał – ma za to serce dla bezdomnych psów

Opozycja żąda dymisji Jakiego

Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki, w swoim pędzie do urzędu prezydenta stolicy nie przebiera w środkach. Co prawda zapomniał zupełnie o tym, że mógłby odnieść brawurowy sukces spiesząc z pomocą protestującym w Sejmie, ale za to zdobył się już na deklaracje poparcia parady równości i gotowość finansowania procedury zapłodnienia in vitro, choć wielokrotnie wypowiadał się przeciwko temu.

Jeszcze na dobre nie rozkręciła się kampania wyborcza, a już zadbał o „ideologiczna” zawartość swojego Twittera, z którego zdążył usunąć, kompromitujące go homofobiczne wpisy. Tak „oczyszczony” z wszelkich „podejrzeń” najwyraźniej uznał, że może już śmiało ruszyć ku dalszemu ocieplaniu swojego wizerunku i dlatego udał się do… schroniska dla bezdomnych zwierząt Na Paluchu. Łza się w oku kręci na widok pana ministra pieszczącego na oczach kamer bezdomnego pieska… na dobitkę zadeklarował pomoc w doinwestowaniu schroniska i to z własnej kieszeni … Doprawdy serce rośnie. Cóż to za człowiek… Sama dobroć – chciałoby się rzec. Rozczulające obrazki krążą w Internecie.

Żeby nie być „gołosłownym,” swoim internetowym wpisie przypomniał, że to on skutecznie przeprowadził przez parlament nowelę ustawy o ochronie zwierząt zwiększającą kary za znęcanie się nad zwierzętami. Nowelizacja ustawy, poparta zgodnie przez 406 posłów wszystkich opcji reprezentowanych w Sejmie, przy jednym głosie sprzeciwu.

„Warszawiacy mają dobre i silne serce. Obiecujemy, że o to schronisko będziemy dbali.  Zwierzęta zawsze były dla nas ważne i dlatego na długo przed kampanią zajęliśmy się przygotowaniem ustawy o ochronie zwierząt, która jest bardzo dobrze oceniana” – chwalił się Patryk Jaki podczas spotkania na warszawskim schronisku Na Paluchu.

/j/

Źródło: Crowd Media/naTemat

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
smętekMariaObserwatorPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

W kwestii przedwyborczych podskoków pana Byle-jakiego zaczynam reagować jak Kato Starszy. Na każdy jego wybryk mam jedną i tę samą ripostę: rzygać mi się chce.

Obserwator
Obserwator

Zakłamany s……n!

Maria
Maria

A chociaż przygarnął jakiegoś zwierzaka?
Choć może byłoby ryzykowne, bo psy swój rozum mają w odróżnieniu od wyborców PiS.
Na filmiku było widać, że raczej się nie garną, co jest dziwne, bo schroniskowe biedaki są spragnione kontaktu z człowiekiem.

Wolontariuszka M

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Owszem, z CZŁOWIEKIEM. Z bydlakiem nie. Bo właśnie swój rozum mają.

smętek
smętek

Niech on już zniknie z życia publicznego. Jego fizis i kretyńskie opowiastki przyprawiają mnie o ból żołądka.