Patryk Jaki przeprasza Tuska w ostatnim możliwym momencie. I uderza w Giertycha

PiS zmienia taktykę w kwestii "ideologii LGBT"?

Patryk Jaki za pomocą Twittera przeprosił Donalda Tuska za umieszczenie w sieci mema z byłym premierem. To efekt sądowej ugody, która została zawarta prawie po dwóch latach. Były premier skierował sprawę do sądu, chciał zapłaty 30 tys. zł na WOŚP za naruszenie dóbr osobistych. Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Wpis Patryka jakiego pojawił się tuż przed północą, czyli ostatecznym termin złożenia przez niego oświadczenia.

 

Ja, Patryk Jaki przepraszam Pana Donalda Tuska za zamieszczenie zdjęcia na moim koncie tweeterowym dnia 18.06.2018 r., które mogło powodować niezamierzone przeze mnie naruszenie dóbr osobistych Pana Donalda Tuska” – napisał polityk na tym samym portalu.

Przypomnijmy: w memie Jaki wykorzystał zdjęcie z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. W ramach przeprosin postanowił też przekazać sprzęt na stadion piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

 

Niezależnie od owych przeprosin, europoseł Jaki w innym wpisie wyjaśnił sprawę mema, pisząc: „Chodzi o mema, który został podany dalej przez mój profil na FB. Nie wiedziałem, że to foto z pogrzebu. Zaraz kiedy się dowiedziałem mem został usunięty (wisiał kilka minut) i od razy przeprosiłem. Ze względu na to, że pogrzeb jest wyjątkową instytucją…”.

Nie krył jednak rozgoryczenia, dodając w kolejnym: „Mimo to chwilkę po zawarciu ugody R.Giertych postanowił wulgarnie obrażać stronę ugody. Co jest złamaniem zasad etyki adwokackiej wiec składam wniosek jak na wstępie.”

O ugodzie w sprawie obraźliwego mema na Twitterze bowiem Roman Giertych poinformował, komentując użycie wspomnianego zdjęcia przez Jakiego „jako ilustracji złośliwości”. Europoseł w odpowiedzi zablokował jego konto.

mpm

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech K
Wojciech K
9 czerwca 2020 08:59

Ten śmieć (o pardon,pan doktór)nawet poprawnie po polsku pisać nie umie.Instytucja pogrzebu….dobre sobie.Jeszcze kilka innych przykładów poprawnej polszczyzny się znajdzie.No geniusz!

HerodAntypis
HerodAntypis
9 czerwca 2020 12:05
Reply to  Wojciech K

Chodziło mu o insynuację pogrzebu ale jak zwykle mu się pomieszało jak z bludogiem i rabladorem.

pisoff
pisoff
9 czerwca 2020 17:32
Reply to  HerodAntypis

Typowy przedstawiciel zbieraniny z bezobjawową inteligencją!

Mirek
Mirek
9 czerwca 2020 12:06
Reply to  Wojciech K

Jego doktorat jest co najmniej dyskusyjny. Za to wywołanie do tablicy kwestii wykształcenia przypomniało ni o ciekawym artykuliku onetu. Otóż z okazji matur popełnili artykuł o gwiazdach bez matury. Znamienne, że na tej liście było kilku guru i jednocześnie bardów opozycji.

Lehoo
Lehoo
9 czerwca 2020 09:03

Z czego wniosek, że pętak, nawet odziany w garnitur w prążki, dalej pętakiem pozostaje

należy dodać
należy dodać
9 czerwca 2020 17:34
Reply to  Lehoo

Pętak, kibol i zwolennik neonazistów (polecam publikowane zdjęcia z bojówkarzami)

moja diagnoza
moja diagnoza
9 czerwca 2020 17:30

To taka byle jaka hakatomba…..