Patryk Jaki „wali na oślep, uwłaczając nauczycielom, jak i dziennikarzom”

Patryk Jaki „wali na oślep, uwłaczając nauczycielom, jak i dziennikarzom”

Wydawałoby się, że porównanie przez Patryka Jakiego nauczycieli z Sosnowca do żołnierzy Wehrmachtu to przekroczenie granicy, której nikt nie powinien przekraczać. Okazuje się jednak, że dla wiceministra sprawiedliwości i kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego żadne granice nie istnieją.

Jaki po swojej wypowiedzi o nauczycielach zaatakował na Twitterze Bartosza Wielińskiego z „Gazety Wyborczej”. Dziennikarz tak bowiem skomentował słowa zastępcy Ziobry: – „Podczas drugiej wojny światowej z niemieckich rąk zginął co trzeci polski nauczyciel. Porównując strajkujących nauczycieli do Wehrmachtu, Patryk Jaki dopuścił się więc kolosalnej niegodziwości”.

– „Odezwał się obrońca sowieckiej agentury (wg „Sunday Times”). I kłamie nawet w tak prostej sprawie. Nie wszystkich „strajkujących nauczycieli” tylko kilku z Sosnowca, którzy zrobili haniebny szpaler. Nie ma dla nich obrony” – odpowiedział Jaki. Jeszcze mu było mało, bo po chwili dopisał: – „Po raz kolejny Wieliński udowadnia, że jest jednym z najgłupszych polskich „dziennikarzy”. Nawet przepisać precyzyjnie tezy nie potrafi”.

– „Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie”; – „Rzeczywiście puszczają panu nerwy, pan wali na oślep uwłaczając nauczycielom jak i dziennikarzom, z pana otworu gębowego wylewa się szambo. Pana tłumaczenie i obarczanie innych jest haniebne”;

– „Znowu chłopie nie wykorzystałeś okazji, żeby milczeć, a potem skowyczysz, że przegrywasz każde wybory i wszyscy się z ciebie śmieją. Myślałam, że twoja autodestrukcja ma jakieś granice. Myliłam się!”; – „Wystawianie innym cenzurek w świetle Pana ,,dokonań” wygląda groteskowo i można je śmiało określić mianem hatakumby” – komentowali internauci kolejne skandaliczne słowa Jakiego.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
darooWojciech KMariolasmętekAnda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jabis
Jabis

Patryk Jaki … intelekt WIELKI. Jaki?
Ciekawe czy kwakacz dalej głosi, że to młody polityk z wielkim potencjałem? 😉

Maciek123454321
Maciek123454321

Piękny cytat z „C.K.Dezerterów”. Ja dodałbym od siebie (starając się nadal być kulturalnym) byleJakiemu następujące określenie, którego kapitan Wagner użył wobec porucznika von Nogay’a – BUSZMENIE. Tak jest, Jaki to buszmen. Zresztą dla tego osobnika miałbym inną propozycję – niech pojedzie do Sosnowca i powie to samo nauczycielom w twarz. Ciekawe, jak by zareagowali. Należałoby na przyszłość wprowadzić generalną zasadę – jeśli masz coś napisać, trzy razy się zastanów, czy to, co piszesz, powiedziałbyś adresatowi wypowiedzi prosto w oczy. Jeżeli nie, zamilcz. Sam nie jestem bez grzechu, słowo daję, czasem puszczają nerwy. Na szczęście jest moderator, który mnie mityguje usuwając… Czytaj więcej »

Mariola
Mariola

Czy my nie obrażamy Buszmenów?

Maciek123454321
Maciek123454321

Rzeczywiście, nie pomyślałem o tym, Przepraszam Buszmenów.

Anda
Anda

Skoro Patryk J. może o szanowanym dziennikarzu z dorobkiem powiedzieć to, co powiedział, to ja chyba mogę powiedzieć o minstrze bez dorobku, autorze hatakumby, użytkwniku łamanej angielszyczyzny na poziomie niedouczonego 5-klasisty, fanie tunelu z filterem, że jego poziom intelektualny jest tam, gdzie terakota w mojej łazience?

smętek
smętek

Składanie zawiadomienia do prokuratury jest bezcelowe, natomiast nauczyciele powinni wystąpić na drogę cywilną domagając się odszkodowania.

Wojciech K
Wojciech K

Myślę,że ten wielki myśliciel powinien się zająć hatakumbą przy budowie bułgarskiego metra w czeskiej Pradze.

daroo
daroo

Facet naprawdę wali w dno od spodu i to tak że aaż echo idzie