Paweł Kukiz żąda wyrzucenia Kurskiego ze stanowiska

Paweł Kukiz żąda wyrzucenia Kurskiego ze stanowiska

Paweł Kukiz złożył do Rady Mediów Narodowych kolejny wniosek o odwołanie całego zarządu TVP z prezesem na czele i rozliczenie samego prezesa Jacka Kurskiego z decyzji o organizacji za wielkie pieniądze Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Domaga się też odwołania wiceprezesa TVP Macieja Staneckiego, dotąd uważanego za człowieka Kukiz15.

Wcześniej, bo miesiąc temu Kukiz wnioskował o kontrolę w telewizji i Najwyższa Izba Kontroli zwróciła się już do TVP o dokumenty dotyczące organizowania festiwalu w Opolu w latach 2014-2017.

Na opolskim festiwalu jednak nie koniec, bo zarzutów wobec zarządu TVP jest więcej. Chodzi m.in. o ostatnią decyzję premier Beaty Szydło, która podpisała umowę na 800 mln zł pożyczki dla TVP. Kukiz nazywa umowę „skandaliczną” i zwraca uwagę, że to zgoda by kolejny raz zadłużać telewizję. Wyrzuca też zarządowi TVP, że mimo trudnej sytuacji finansowej, jego członkowie dostali właśnie po ok. 4400 zł podwyżki miesięcznie.

/j/

Źródło : Fakt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
HANNAPolka gorszego sortuTedPedziwiatrGekon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Ruszyło martwe cielę ogonem. Ciekawe, co panu Kukizowi przeszkadza – bo kłamstwa KURwizji chyba nie. 800 mln kredytu dla zdychającej szczujni? Naród już swoje powiedział, wpływy z abonamentów są prawie żadne, co oznacza, że przestali płacić również ci, którzy przedtem płacili regularnie.

Gekon
Gekon

Czyli…adios kurwizja!!!! Niech zdechnie jak PZPR!!!

Pedziwiatr
Pedziwiatr

Hahhaaahahhaaa!
I to mnie się podoba 🙂
Ludzie przestali płacić za robienie z Nich idiotów.

Ted
Ted

Ciekawe, co panu Kukizowi przeszkadza ?
Może to, że w TV nie puszczają piosenek „mistrza” 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Rychło w czas.

HANNA
HANNA

PAN KUKIZ JEST JAK TA ŻAGLÓWKA NA OCEANIE, ZMAGA SIĘ Z WIATREM , FALAMI , PRĄDAMI MORSKIMI I NIE WIADOMO DO JAKIEGO PORTU ZMIERZA.