Paweł Szefernaker nie pozwoli podpalić Polski

Szefernaker: "Jaki to ma wpływ na życie Polaków ze 3 idiotów coś wysyłało jakiejś pani komunikatorem?"

Nie wiadomo, czy sam w to wierzy, ale Paweł Szefernaker ośmieszając młodych Polaków, uczestników lipcowych protestów robi z nich niesamodzielnie myślących półgłówków, podatnych na wpływy Sorosa i Rossmanna, którzy w nielegalny sposób chcą obalić rząd, wybrany przez mitycznego suwerena pod wpływem astroturfingu. Dał temu wyraz w szokującym wywiadzie udzielonym rozgłośni toruńskiego redemptorysty.

„Po raz pierwszy mieliśmy w Internecie do czynienia z tysiącami interakcji, których pochodzenie było niezidentyfikowane” – stwierdził w Radiu Maryja. „To wszystko może wskazywać na to, że pojawił się nowy gracz, prawdopodobnie zza granicy, który wcześniej generował zaangażowanie w Internecie odnośnie referendum ws. Brexitu czy wyborów w USA. Pierwszy raz w polskiej przestrzeni wirtualnej mieliśmy sytuację, gdzie w takim zwykłym, normalnym dla demokracji sporze, pojawił się ktoś, kto chciał – powiem wprost – podpalić Polskę” – stwierdził Paweł Szefernaker.

W ten sposób w osłupienie wprawił niejednego zdrowo myślącego Polaka, ale nie tylko to… Wielu z nich odebrał nadzieję na to, że ktokolwiek w PiS pofatyguje się wreszcie i ze zrozumieniem wysłucha suwerena myślącego odmiennymi kategoriami. Nic z tego…

Na dodatek zapowiedział rządową kontrolę nad organizacjami pozarządowymi, które są nieprzychylne i w wielu przypadkach – jego zdaniem – nawołują do obalenia władzy w Polsce. Taka kontrola ma wynikać m.in z ustaleń z warszawskiego szczytu NATO. Tu drobna nieścisłość, bo choć faktycznie, była tam o tym mowa, jednak dotyczyło to działań ze strony Rosji i zmian w charakterze prowadzenia wojen.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BogdanWrogowie czają się wszędzie Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wrogowie czają się wszędzie
Wrogowie czają się wszędzie

Klasyka drodzy państwo klasyka…… Gdy poddani wątpią lub się wahają, wtedy należy im wskazać lub wymyślić wroga. Nic tak nie jednoczy jak wspólna walka z „obcymi siłami” walka przeciw „wrogom” ojczyzny

Bogdan
Bogdan

Ten pan urodził się zdecydowanie za późno. W latach pięćdziesiątych, jako propagandysta Stalina i Bieruta zrobiłby wielką karierę.