Pawłowicz: Jak chory na homoseksualizm da radę np. w ciężarach lub w piłce nożnej czy siatkówce, to pięknie

Pawłowicz staje PiSowi kością w gardle

Krystyna Pawłowicz jak zwykle pokazuje, że pojęcie tolerancji jest jej raczej obce. Posłanka PiS skomentowała na Twitterze akcję #SportPrzeciwHomofobii. Bez ogródek pisze o „zaburzeniach seksualnych i chorobie” w odniesieniu do społeczności LGBT. Nie oszczędziła także Adama Małysza, który wsparł akcję i udzielił na ten temat wywiadu tygodnikowi „Wprost”. Były skoczek narciarski, trzykrotny srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny mistrz świata, powiedział w nim, że jest przeciwny homofobicznym wypowiedziom sportowców i kibiców.

„Wśród sportowców są osoby o różnych poglądach, wyznaniach czy orientacji. Pomijając skandaliczność samych haseł, ludzie wywieszający obraźliwe transparenty nie wiedzą przecież, czy przy okazji nie obrażają i nie grożą swoim ulubieńcom, zawodnikom, którzy w barwach ich drużyny biegają po boisku” – tłumaczył tygodnikowi „Wprost” powody swojego udziału w akcji Adam Małysz.

Posłanka Pawłowicz w odpowiedzi wyraziła pogląd, że orientacja seksualna sportowców jest… nieważna. „A co nas obchodzi ich orientacja, panie Małysz. Aby tylko faceci nie stawali do zawodów z kobietami. Jak chory na homoseksualizm da radę np. w ciężarach lub w piłce nożnej czy siatkówce, to pięknie. Jego prywatne sprawy nas nie obchodzą. I pana też nie powinny, bo robi im pan krzywdę” – pisała Pawłowicz.

Szkoda tylko, że homofobiczne słowa pani poseł („a co nas obchodzi ich orientacja”) słabo korespondują z linią polityczną partii. Tę bowiem orientacja seksualna obywateli zdaje się zajmować bardzo, skoro problematykę LGBT czyni najważniejszym tematem nadchodzącej kampanii wyborczej.

mpm

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarekAndaWiewaGrab31jano Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Tu mamy przypadek chorej na głowę, która uważa, że „daje radę” w Sejmie. Z całą zgrają sobie podobnych. I nas to bardzo obchodzi.

jano
jano

Panno Krysiu. Słyszałem że ta „choroba” jest zakaźna. Proszę nie wychodzić z domu.

Grab31
Grab31

„Choroby seksualne są wyjąt.wstydliwymi ” – umysłowe również…..

Wiewa
Wiewa

Wracaj do szafy babo!!!

Anda
Anda

Za to chora na krystynopawłowizm może zdobyć medal co najwyżejw w żarciu na czas.

Marek
Marek

To wszystko ma takie proste wytłumaczenie. Jeszcze dwa czy trzy tygodnie temu dziennikarze zajmowali się „Srebrną” i dwoma wieżami no to trzeba było znaleźć temat zastępczy. I został znaleziony, i nikt nie pisze już o „Kaczyńskim-deweloperze” tylko „Kaczyńskim-obrońcy dzieci przed deprawacją”. Nic to że część społeczeństwa (ta myśląca) powie że prezes jest homofob ale „ciemny ludek” uwierzy że z niego jest obrońca dzieci i rodziny, do tego dobrodziej co daje 5 stów na dziecko.. To taka zwykła „obrona przez atak”, a w tym konkretnym przypadku „obrona przez odwrócenie kota ogonem”. Jak jest okazja to Kaczyński wszystkie bulteriery spuścił z łańcucha,… Czytaj więcej »