Pawłowicz będzie miała kłopoty. OMZRiK złożył prywatny akt oskarżenia

Kolejne rekordy chamstwa Krystyny Pawłowicz

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował na Twitterze, że organizacja złożyła prywatny pozew przeciwko Krystynie Pawłowicz.

 

Chodzi o wielokrotne znieważanie gejów i lesbijek na antenie Radia Maryja. „Są przedstawicielami diabelstwa, zła, nienawiści i podłości” – tak między innymi była posłanka PiS-u określała osoby homoseksualne.

Warto też przypomnieć kilka „klasycznych” już dziś  tweetów Krystyny Pawłowicz  – Jutro, w piątek osoby seksualnie i obyczajowo zaburzone BĘDĄ w SZKOŁACH POLOWAĆ na swe przyszłe ofiary, WASZE DZIECI… Wielu dyrektorów szkół na to polowanie -wbrew Wam – BEZPRAWNIE pozwala.” czy też mamy prawo kochać i tworzyć rodziny” Ale, do odbytu, to nie kochanie, a choroba, pani poseł. Zaś „rodzina” ma rodzić dzieci, a „współżycia” w tych waszych „związkach” przecież nie ma…

 

Konrad Dulkowski reprezentujący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych uważa, że kandydatka PiS do Trybunału Konstytucyjnego powinna przeprosić za swoje skandaliczne słowa.

Bardzo by nas ucieszyły przeprosiny pani Pawłowicz za to, co mówiła o osobach LGBT. Sąd może też nałożyć grzywnę, czy karę ograniczenia wolności z pracami społecznymi” – mówi Dulkowski.

wb

Źródło: wiadomości.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
NutkaAdamWojciechChermesMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mira
mira

Bez mrugnięcia okiem , gdyby to ode mnie zależało , skazałabym babsko na prace porządkowe dla miasta . I to z łopatą , nie miotłą , bo mogłaby odlecieć .

Wojciech
Wojciech

Coś się w główce pojebało

Nutka
Nutka

Kryśce? Z pewnością.

Przemo
Przemo

I dopiero teraz pozew? Gdy za kilkadziesiąt gidzin będzie miała immunitet???
Śmieszni jesteście…

Jantar
Jantar

Przecież jeszcze kilka dni temu miała immunitet poselski. Dopiero po zaprzysiężeniu nowego Sejmu ten immunitet został skasowany.

Jantar
Jantar

Wiadomo, że i tak się wywinie. Znów kolejny raz „wylosuje” tego samego sędziego, który rozsądzi sprawę na jej korzyść i zasądzi duże odszkodowanie dla niej. Tak, jak to było w przypadku spraw Owsiaka i ostatniej, o której niedawno była tu notka.

Anda
Anda

Do więzienia pewnie jej się za to posłać nie da. Ale solidna nawiązka na rzecz pokrzywdzonych przez to babsko (najlepiej doprowadzająca do wyzerowania jej stanu majątkowego) by nie zaszkodziła.

Maciek123454321
Maciek123454321

Babsztyl nie powinien do końca życia wychodzić z sądu. Przewidywałem, że może posypać się lawina pozwów, jak tylko skończy się jej (p)osłowanie. Chyba się właśnie zaczyna wieloletnia batalia sądowa żrącej Krychy.

Jantar
Jantar

Jak ją wsadzą do Trybunału to znów będzie nietykalna i tym razem przez aż 9 lat. A Kaczyńskiemu jest z jakiegoś powodu w Trybunale bardzo potrzebna, skoro chcą ją tam wsadzić mimo, że łamią tym swoją własną ustawę w kwestii wieku sędziów.

Chermes
Chermes

„Są przedstawicielami diabelstwa, zła, nienawiści i podłości” …
Trzeba przyznać, że samokrytycznie babsztyl gada.

Adam
Adam

Z ktorej strony by nie patrzeć to Pani Pawłowicz ma absolutną rację.