Pawłowicz chce zlikwidować sejmową komisję etyki, bo ją ukarała

Pawłowicz chce zlikwidować sejmową komisję etyki, bo ją ukarała

„Uważam, że powinno się zlikwidować komisję etyki. Opozycja ma w niej większość i może karać posłów z partii rządzącej” – stwierdziła Krystyna Pawłowicz z PiS, kiedy dowiedziała się, że przez tę komisję została ukarana. Chodzi o użycie przez Pawłowicz przemocy wobec posłanki PO Kingi Gajewskiej-Płochockiej 16 grudnia ubiegłego roku na sali plenarnej.
Kinga Gajewska-Płochocka, relacjonując przebieg wydarzeń z udziałem Pawłowicz, mówiła: – „Podczas zamieszania wokół mównicy sejmowej stałam 20 minut w jednym miejscu, pani Pawłowicz rozmawiała z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, po czym odwróciła się i mnie przepchnęła. Takie zachowania Pawłowicz, która jest profesorem, posłem na Sejm, nie powinny mieć miejsca”.

Odnosząc się do zarzutów Gajewskiej, Pawłowicz zaznaczyła, że „wszystko było przygotowane”. Jak tłumaczyła, posłanka PO „przyszła z aparatem, filmowała, prowokowała i nie dała przejść. Ja ją odsunęłam, ktoś to filmował – widać, że to była ustawka. Jest to bezczelne, ja jej nie popychałam – to jest kłamstwo” – zaznaczyła Pawłowicz.

A oto materiał z tego wydarzenia zamieszczony przez Kingę Gajewską-Płochocką.

Taran Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz przez wiele lat w bezpardonowy sposób obrażała kogo tylko chciała. Koledzy z PiS bili jej brawa. W poczuciu bezkarności zaczęła stosować przemoc. Może nie Myszka, ale jednak Agresorka…

Opublikowany przez Kinga Gajewska na 2 stycznia 2017

 

Według posłanki PiS, komisja etyki jest „wykorzystywana jako instrument zemsty na PiS”. Dla porządku dodajmy, że w jej skład wchodzi po jednym przedstawicielu z każdego ugrupowania.
(Źródło: pap.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
WłodekKaskaPsychiatrababoonJacek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Mazur
Krzysztof Mazur

Może połączyć sejm z likwidowanymi gimnazjami, skoro w sejmie siedzi gimbaza?

paragraf22
paragraf22

Stanisławski śpiewał kiedyś:”mówiła mi mama bym się nie bał chana, bo cham to jest cham i boi się sam.

bart
bart

Rozumiem, że jeśli to babsko dostanie mandat od drogówki (pytam teroretycznie, jej kumpel błaszczak na pewno nigdy do tego nie dopuści), zarząda likwidacji policji?

baboon
baboon

nie dostanie, zdaje się nie jeździ samochodem (za nasze pieniądze) tylko taksówkami za nasze 50 000 pln rocznie czy 55 000

Aaaa
Aaaa

Komisja etyki to ciało, które porównać można do nauczyciela stawiającego dziecko w kącie. Dawno powinna zostać zlikwidowana, bo urąga wszelkim standardom wolności słowa. Nie myślałem, że kiedyś zgodzę się z Pawłowicz, ale tu ma rację.

bart
bart

Wolność słowa nie polega na pleceniu wszystkiego, co komuś do głowy przyjdzie. Nie mieści się w niej obrażanie innych i kłamstwa – 2 rzeczy, w których pisowcy są mistrzami świata.
Nawet Jan Paweł II (rzadko mnie obchodzi, co mawiał, ale to akurat brzmi rozsądnie) głosił, że wolność musi się łączyć z odpowiedzialnością.

Jacek
Jacek

Moralność PISu na dłoni.

Psychiatra
Psychiatra

Pani Krystyno, dla rozładowania emocji niech pani pójdzie do własnej łazienki i zlikwiduje wagę (bo pokazuje za dużo), i potłucze lustro (bo pokazuje… to co pokazuje). Powinno nieco pomóc.

Kaska
Kaska

pani poslance Pawłowicz powinien ktorys z kolegow powiedziec, ze istnieje slowo „przepraszam”, Nalezy je wypowiedziec i zobaczyc jak dziala 🙂 Wowczas pani poslanka Gajewska miala by szanse przepuscic pania Pawlowicz. Jestem przekonana, ze nie ryzykowalaby zderzenia z… pania poslanka Pawlowicz i grzecznie by sie odsunela 🙂

Włodek
Włodek

Cóż nie u wszystkich kobiet klimakterium przebiega bez śladu.

Włodek
Włodek

A ten link https://youtu.be/3UN_ExXc07M pokazujący poniżające zachowanie pawłowicz powinien być rozwieszany na każdym słupie ogłoszeniowym. Ona jest w stanie zrobić wszystko aby tylko dorwać się do władzy.