Pawłowicz cytowana w szwedzkiej gazecie. To dobra promocja Polski?

Pawłowicz cytowana w szwedzkiej gazecie. To dobra promocja Polski?

Ktoś powinien wreszcie zakneblować Krystynę Pawłowicz, bo każda jej wypowiedź zahacza o jakąś paranoję i dowala już i tak kiepskiemu naszemu wizerunkowi w świecie.

Ostatnio kobieta zwróciła się do Szwedów, tak przy okazji zbliżającego się naszego meczu z nimi, by oddali „Polsce ZRABOWANY i wywożony flotyllami w czasie Potopu ogrom naszego narodowego dziedzictwa, pamiątki i skarby, które przetrzymujecie”.

Wprawdzie teraz Pawłowicz poszła po rozum do głowy i wyjaśnia, że tak sobie tylko zażartowała przed zbliżającym się meczem, ale mleko już się wylało.

Temat podjęła szwedzka gazeta „Aftonbladet” i nawet przytoczyła fragmenty wypowiedzi Pawłowicz, w tym i ten: „Rabowali Polskę jak dzika barbaria, jak Rosjanie i Niemcy”.

Krystyna Pawłowicz, ultrakonserwatywna parlamentarzystka i sędzia Trybunału Konstytucyjnego, podniosła ton w rzadko spotykany sposób. Na Twitterze stwierdziła, że to coś więcej niż mecz piłki nożnej i domagała się zemsty” – informuje gazeta, a nam pozostaje, jak zwykle od prawie 6 lat, wstyd.

Wstyd, że takie indywidua kształtują nasz obraz na świecie…

Oczywiście, wielbiciele Pawłowicz nie widzą nic złego w jej słowach, a za to bronią jej jak lwy, tłumacząc, że ta szwedzka gazeta jest be, bo „W latach II WŚ Aftonbladet był tubą niemieckiej propagandy„.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/do/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
21 czerwca 2021 10:38

Nakaż, kobieto, rewizję szwedzkich piłkarzy przed wejściem na boisko. Idę o zakład, że jakieś klejnoty na pewno się znajdą.

druh Marek
druh Marek
21 czerwca 2021 10:46

Panna Krysia powinna być pod szczególną opieką lekarską. Już jako posłanka pokazała na co ją stać i w czym ma dobre obyczaje. Jednak Kaczyńskiemu takie nienormatywne osobowości imponują i czym więcej mają odchyleń, tym więcej uciechy ma zblazowany wódz rzadzącej partii. A że wizerunek Polski traci na tym, to Kaczyńskiemu jak zwykle zwisa.

HerodAntypis
HerodAntypis
21 czerwca 2021 13:15
Reply to  druh Marek

Niewykluczone, że zgred chce, aby naród polski zapoznał się ze wszelkimi wariantami wstydu. To oczywiste, że taki perwers ma wyłącznie robaczywe myśli.

Waldemar
Waldemar
21 czerwca 2021 11:10

Pisanie o tej pani, kompromitujacej nieustannie autorytet TK, w którym z najwyższego nadania urzęduje jest jak karmienie trolla., bo jej o nic więcej nie chodzi. Trudno jednak nie zastanowić się nie nad samą panią sędziną, bo tu trzeba by ekspertów od socjopatii zatrudnić, lecz nad takimi a nie innymi decyzjami kadrowymi Kaczyńskiego. Tego rodzaju żołnierzy i żołnierki jak Pawłowicz lub Przyłębska ma on w zasobach kadrowych PiS na pęczki. Mimo to wysforował na to stanowisko permanentną skandalistkę wyżywającą się w bluzgających nienawiścią i donosach Tweetach. A może przy okazji chodziło o takie skompromitowanie in spe Trybunału, by na długo przestał cokolwiek znaczyć w naszym systemie prawnym? A może jest to szukanie pragmatyki i racjonalności tam, gdzie jej dojmujący brak?

Zwinka
Zwinka
21 czerwca 2021 11:44
Reply to  Waldemar

Pawłowicz nie potrafi trzymać dzioba na uwięzi.

Dron
Dron
21 czerwca 2021 11:13

Chory kraj, chorzy ludzie!!! A przynajmniej spory ich odsetek!!! Lekarstwo na tę chorobę nie istnieje.

Predator
Predator
21 czerwca 2021 11:59

Najbardziej na siebie zwraca uwagę idiota.

swiat
swiat
21 czerwca 2021 12:33

tlumaczyc ten tekst na wszystkie jezyki i publikowac na wszystkich mediach zanim zacznie sie wypierac.

Marek
Marek
21 czerwca 2021 12:40

Jaki jest sens komentowania idiotyzmów które wypowiada p. Krysia? No nie ma żadnego!. Należało by użyć mało parlamentarnego języka i to wszystko spłynęło by po p. Krysi jak po kaczce. Słusznie zauważył jeden z komentujących że każdy komentarz to zwykłe karmienie trolla. Jacy sędziowie trybunału takie komentarze

Ewa
Ewa
21 czerwca 2021 16:32

A kiedy PiS odda zagrabione złoto Polaków? Pani sędzio Trybunału Rosołowego, odpowie Pani?

Inna
Inna
22 czerwca 2021 05:35

To prawda, że Szwedzi dotąd nie wykonali postanowień Traktatu Oliwskiego. O ogromie strat, które poniosła Polska na skutek rabunku i zniszczeń dokonanych przez Szwedów pisał nawet szwedzki historyk – Peter Johnsson w swojej książce „Polen i historien”. Nie ma jednak narzędzi do wyegzekwowania należnych Polsce praw pozostawałoby więc liczyć na dobrą wolę szwedzkiego państwa, ale jeśli przez tyle wieków takowa nie wstąpiła, to wątpię by pojawiła się kiedykowlwiek, a już najmniej jest prawdopodobne, by
została owa dobra wola wywołana sposobem pani Pawłowicz, który może wywołać
jedynie ogrom zażenowania na politykę w polskim wydaniu.

Joanna
Joanna
22 czerwca 2021 10:16

Żeby chociaż napisała to zgodnie z zasadami polskiej pisowni… Patriotka od siedmiu boleści, a z ojczystym językiem mocno na bakier.
(wyjaśnienie – po przecinkach, kropkach i dwukropku powinny być spacje)

Dociekliwy
Dociekliwy
22 czerwca 2021 16:29

Dla nie nażartej panny Krysi z trybunału kulinarnego
od przystojnego pana Jarka: bucio! bucio!
Jesteśmy na wczasach w świętokrzyskich lasach,
w propieniach słonecznych opalamy się.
Orkiestra przygryfa sykocznego begina,
to nie twoja fina, sze olefam cię…
A panna Krysia, panna Krysia
królowała na twitterze nie od dzisiaj,
a każdego roku właśnie o tej porze
przyjeżdżała tu, do pensjonatu „Orzeł”.
Dziennikarzy rozedrgany wzrok
śledził wciąż jej każdy gest i krok.
(Może mistrz mi przebaczy)

Został jej Dżyngis-chan. Z Mongołami na pewno się dogada w sprawie zagrabionego mienia.

Andrzej
Andrzej
23 czerwca 2021 12:55

Oby tylko Szwedzi nie zażądali zwrotu armaty zepsutej przez Kmicica.