Pawłowicz do Kurskiego: „Nie wpuszczaj nam tych błyskawic przed oczy na Święta. Nie hańb Boga”

Pawłowicz do Kurskiego: "Nie wpuszczaj nam tych błyskawic przed oczy na Święta. Nie hańb Boga”

Krystyna Pawłowicz, od pewnego już czasu sędzina w pisowskim Trybunale Konstytucyjnym, już ma dosyć swojego milczenia i znowu karmi naród wywodami z piekła rodem.

 

Tym razem wystąpiła z apelem do Jacka Kurskiego, by do programów przedświątecznych nie zapraszał artystów, popierających Strajk Kobiet.

Śpiewy kolęd przez panie z zadym ‚za wolnym zabijaniem dzieci’, które wpadną na chałturę do telewizji udawać ‚magię świąt’ i ‚wzruszenie’ z ‚przyjścia Jezuska’, będą popisami zakłamania telewizjo, prezesie Kurski. Nie wpuszczaj nam tych błyskawic przed oczy na Święta. Nie hańb Boga”.

 

Reakcja internautów na słowa Pawłowicz, bezcenne. Jak piszą, „I kto mi teraz powie że trybunał konstytucyjny NIE JEST UPOLITYCZNIONY? Ta cała pseudo ,,profesorka” jest tego żywym przykładem!!! Komuna wróciła wielkimi krokami”, „I ta pani jest sędzią trybunału konstytucyjnego, pożal się Boże…. Podobnego przypadku chyba nie ma w całej Europie. Inna sprawa, że i państwowa TV w Polskim wydaniu jest tylko u naszych wschodnich sąsiadów. Bezstronna, obiektywna. Co za obciach….” czy też „Sędzinę Trybunału Konstytucyjnego rozpiera chęć brylowania w mediach jak dawniej. A obowiązuje ją zasada: shut up. Ale jaki Trybunał – tacy sędziowie”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
4 grudnia 2020 11:30

Obraża ta nieszczęśliwa kobiecina moje uczucia religijne! Co to za Bóg, którego może zhanbić Kurski?

Kundzia
Kundzia
4 grudnia 2020 12:26

Patrząc na pawłowiczówną dochodzę do wniosku że ktoś musiał ją w dzieciństwie pieprznąć pałą w łeb. A jeśli piekło istnieje to ona pierwsza powinna tam się znależć.

Chermes
Chermes
5 grudnia 2020 18:20
Reply to  Kundzia

„Pała…” Z tym się zgodzę. Tym niemniej uważam, że to nie pieprznięcie nią w łeb ale brak męskiej, w innych częściach jej cielska, powoduje „zaburzenia w intelekcie” owej pani. 🙂

Jantar
Jantar
4 grudnia 2020 13:17

Oto NIEUPOLITYCZNIONY Trybunał Konstytucyjny, szanujący przekonania religijne, światopoglądowe i polityczne wszystkich Polaków w pełnej krasie! Czyli Kościół i PiS mają władzę, reszta morda w kubeł albo wypierdalać. Prof. Pawłowicz wyraźnie to powiedziała.

Rozczaruję Pawłowicz, ale w Polsce mieszkają też ateiści i wyznawcy innych religii, duża część Polaków nie popiera PiS. Z takimi słowami nas obraża – zresztą od 5-u lat dość regularnie. Ale przykład poszedł z góry: od samego Kaczyńskiego.

Kundzia
Kundzia
4 grudnia 2020 16:35
Reply to  Jantar

Na miano profesora trzeba sobie zasłużyć. Jej zachowanie odbiega od normy standardów.

Zwinka
Zwinka
4 grudnia 2020 17:00

Gdyby Bóg istniał, dawno by już walnął sążnistym piorunem w ten kuchenny trybunał, a i dla Krychy błyskawicy by nie pożałował.

Chermes
Chermes
5 grudnia 2020 18:23
Reply to  Zwinka

I w ten prosty sposób przeprowadziłaś dowód na nieistnienie Boga.
Gratuluję. 🙂

Andrzej
Andrzej
4 grudnia 2020 20:26

Co posta,jałowa i bezpłciowa baba może wiedzieć o dylematach kobiet,a tyn bardziej z ciążami zagrożonymi.Ponadto takimi wypowiedziami dyskwalifikuje się jako sędzia rzekomego TK..Powód do wniosków o jej wyłączenie praktycznie w każdej sprawie i oczywiście do dyscyplinarki.Czy w tey, niby TK jest rzecznik dyscyplinarny.