Pawłowicz mocno o honorze, oczywiście opozycji

Krystyna Pawłowicz na turnusie leczniczym w hotelu

Krystyna Pawłowicz umieściła na Twitterze wpis, w którym obraziła szereg postaci z polskiej opozycji: „ZAKŁAMANI HIPOKRYCI bez honoru -Lubnauer,Pihowicz-Gasiuk,Nitras,Tomczak,Budka,Sikorski,Tusk,Błońska-Kidawa i cała reszta. Zanim powiecie choć jedno słowo fałszywej troski o amerykańską demokrację, NAJPIERW MNIE PRZEPROŚCIE za ten „polski Kapitol” z 2016 roku”.

 

Zamieszki zmierzające do zablokowania demokratycznych działań Pawłowicz zrównała z krytycznymi wydarzeniami w polskim Sejmie w grudniu 2016 r., kiedy to poseł PO Michał Szczerba został wykluczony z obrad, a głosowanie nad budżetem przeniesiono do Sali Kolumnowej. Dlaczego sędzia Trybunału Konstytucyjnego żąda przeprosin od opozycji z okazji zamieszek na Kapitolu, w których wyniku zmarło 5 osób, a ponad 60 zostało zatrzymanych? Dlaczego przepraszać ma opozycja, skoro to jej utrudniono wtedy głosowanie?

Takie słowa nie przystoją sędzi Trybunału Konstytucyjnego, a tylko stawiają panią Pawłowicz w świetle osoby niezdolnej do pełnienia tej funkcji” – skomentowała Katarzyna Lubnauer – „Krystyna Pawłowicz pokazuje, ze jest nie tylko zacietrzewionym politykiem, ale i chorym człowiekiem”.

 

Czy Krystyna Pawłowicz zdobędzie się na przeprosiny za niegodne swojego stanowiska komentarze w mediach społecznościowych?

Zostań patronem KODUJ24.PL

/ep/

Źródło:wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
9 stycznia 2021 12:49

W Polsce nie było puczu po wyborach prezydenckich tylko dlatego, że wyniki mocno kontrowersyjnych pod względem uczciwości wyborów wskazały delikatną przewagę dupy. Gdyby to jednak Rafał wygrał, wygłupy z przeliczaniem głosów do skutku i akcja na Kapitolu w Stanach nazywano by polskim wariantem. Jestem pewny, że pisowcy zachowywaliby się tak samo jak teraz trumpowcy w Stanach

Arek
Arek
9 stycznia 2021 16:44

Pawłowicz ma tyle samo pojęcia o honorze co przeciętna krowa o kuchni śródziemnomorskiej.

Zwinka
Zwinka
9 stycznia 2021 16:50

Jaka Pawłowicz taki „kapitol”.

Zwinka
Zwinka
9 stycznia 2021 16:53

Noc w Sali Kolumnowej trzeba babie przypominać do końca jej dni.

Rafapon
Rafapon
9 stycznia 2021 17:16

Polski to mamy KAPATOL, czyli katolicką patologię.