Pawłowicz nie może pogodzić się z tym, że przegrała w sądzie z Owsiakiem

Pawłowicz nie może pogodzić się z tym, że przegrała w sądzie z Owsiakiem

„Sędzia SA Marzanna GÓRAL wraz z koleżankami w ogłoszonym dziś wyroku zwalniającym J.Owsiaka od przeproszenia mnie za skrajne przejawy wulgarnej pogardy dały dowód,iż granice „dozwolonej” krytyki nie istnieją. Usuńmy więc przepisy o ochronie dóbr osobistych skoro wolno wszystko…” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Do wpisu dołączyła zdjęcie sędzi Sądu Apelacyjnego, która wydała niekorzystny dla byłej posłanki PiS wyrok.

 

Pawłowicz dodała: – „Złożę kasację od tego wyroku w praktyce zachęcającego fanów J.O do dalszej agresji i ataków fizycznych. Sąd Apel.w syt.jaskrawego naruszenia prawa,swym wyrokiem dokonał sędziowskiego nadużycia prawa w interesie celebryty” [pisownia oryg. – przyp. red.]. O wyroku sądu pisaliśmy w artykule „Owsiak wygrał. Porównanie K. Pawłowicz do traktorzystki nie można uznać za przekroczenie granicy wypowiedzi”.

– „Każdy wyrok nie po waszej myśli to wyrok niesprawiedliwy i polityczny”; – „Ta pani nigdy i nigdzie nie potrafi się zachować. Pomijając fakt, jaki urząd reprezentuje, zwykła przyzwoitość nie pozwala na takie słowa. Ona się mieni osobą wykształconą, sędzią? Może jakiś pozew od składu orzekającego o naruszenie dóbr osobistych?”;

 

– „Oo, Pani sędzia TK krytykuje wyroki sądu, jeszcze niezawisłego? Czy to nie łamanie konstytucji, takie mieszanie TK w konstytucyjną niezawisłość sądów?”; – „Pani nie rozumie demokracji. Dlatego pasuje Pani do obecnego TK i neokKRS. O przepisach Konstytucji nie wspomnę. O kulturze również. Wstyd!” – komentowali wpis Pawłowicz internauci.

„Prominentny polityk rządzącej partii, a obecnie sędzia TK, krytykuje wyrok sądu powszechnego jej samej dotyczący, i robi to koncentrując się na osobie sędziego, publikując zdjęcie w powiększeniu. Dodatkowo skład sądu to „koleżanki”. Oceniam to jako atak na osoby wydające wyrok” – podsumował na Twitterze konstytucjonalista prof. Marcin Matczak.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
Antoni
19 lutego 2020 09:14

Ręce i nogi opadają. Do czego może się jeszcze posunąć czołowa przedstawicielka nowej „elyty” – polityczna wtyka do neo KRS a teraz do neo TK uważa, że wyrok dla niej niepomyślny jest na pewno polityczny. A publikowanie wizerunku Pani sędzi, to….. nawet nie wiem jak to nazwać. Mózg do cna zlasowany.

Sylwester
Sylwester
19 lutego 2020 09:24

Chyba z tego powodu nie zejdzie na tamten świat bo jeszcze za wszystkie świństwa jakie uczyniła bliżnim,podobno katoliczką,powinna pocierpieć.Najbardziej ją boli,że jej głupota została wreszcie prawidłowo oceniona i ukarana.Uważam,że kara powinna być wyższa,bo ta pani jest dobrze sytuowana.Dziękuję Pani sędzio za odwagę i postawę,której powinien uczyć się pan Nawacki, który tak samo jak Pani na Konstytucję przysięgał.

Ryszard
Ryszard
19 lutego 2020 10:55

Czy to proste chamidło nie jest w stanie zrozumieć, że z racji urzędu, na który ją powołano, nie powinna wygłaszać publicznie tego rodzaju komentarzy?

marek
marek
19 lutego 2020 15:52
Reply to  Ryszard

to proste chamidło juz dawno straciło moc rozumienia.to sa skutki ciagłego używania walchlarza w jej łapie. Wywiewa swój mózg z łba !!!!

marek
marek
19 lutego 2020 15:49

krycha nic nie pomoże twoje biadolenie.dostałaś po doopie ,dałaś sie ograć i możesz tylko dalej szczekać. Ale nikogo to nie rusza !!!!

po prostu
po prostu
19 lutego 2020 17:53
Reply to  marek

Zaraz, zaraz. Jest jeszcze czołowy narciarz Polski, który może uniewinnić…?

Chermes
Chermes
19 lutego 2020 18:24

Zapewne od jeżdżenia traktorem móżdżek się jej zlasował. Nawet spożywane na sejmowej sali sałatki jarzynowe jej nie pomogły.

daroo
daroo
19 lutego 2020 18:49
Reply to  Chermes

Sugerowany swego czasu przez Jurka seks pewnie by w główce rozjaśnił , tylko kto by ją chciał? Nawet prezes woli kota 🙂

daroo
daroo
19 lutego 2020 18:46

„Kulturalna” Krystyna która nawet na cmentarzu rzuca „mięchem” żąda kultury od innych? a to paradne

aleksander
aleksander
21 lutego 2020 00:42

pani pawlowicz jestem nieco rozczarowany tak niska kara pieniezna dla pani na sto bym sie lepiej czul gdybym uslyszal jeszcze jakas wieksza sumke na orkiestre jakby sedziowie krzykneli