Pawłowicz nie może pogodzić się z tym, że przegrała w sądzie z Owsiakiem

Pawłowicz nie może pogodzić się z tym, że przegrała w sądzie z Owsiakiem

„Sędzia SA Marzanna GÓRAL wraz z koleżankami w ogłoszonym dziś wyroku zwalniającym J.Owsiaka od przeproszenia mnie za skrajne przejawy wulgarnej pogardy dały dowód,iż granice „dozwolonej” krytyki nie istnieją. Usuńmy więc przepisy o ochronie dóbr osobistych skoro wolno wszystko…” – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Do wpisu dołączyła zdjęcie sędzi Sądu Apelacyjnego, która wydała niekorzystny dla byłej posłanki PiS wyrok.

 

Pawłowicz dodała: – „Złożę kasację od tego wyroku w praktyce zachęcającego fanów J.O do dalszej agresji i ataków fizycznych. Sąd Apel.w syt.jaskrawego naruszenia prawa,swym wyrokiem dokonał sędziowskiego nadużycia prawa w interesie celebryty” [pisownia oryg. – przyp. red.]. O wyroku sądu pisaliśmy w artykule „Owsiak wygrał. Porównanie K. Pawłowicz do traktorzystki nie można uznać za przekroczenie granicy wypowiedzi”.

– „Każdy wyrok nie po waszej myśli to wyrok niesprawiedliwy i polityczny”; – „Ta pani nigdy i nigdzie nie potrafi się zachować. Pomijając fakt, jaki urząd reprezentuje, zwykła przyzwoitość nie pozwala na takie słowa. Ona się mieni osobą wykształconą, sędzią? Może jakiś pozew od składu orzekającego o naruszenie dóbr osobistych?”;

 

– „Oo, Pani sędzia TK krytykuje wyroki sądu, jeszcze niezawisłego? Czy to nie łamanie konstytucji, takie mieszanie TK w konstytucyjną niezawisłość sądów?”; – „Pani nie rozumie demokracji. Dlatego pasuje Pani do obecnego TK i neokKRS. O przepisach Konstytucji nie wspomnę. O kulturze również. Wstyd!” – komentowali wpis Pawłowicz internauci.

„Prominentny polityk rządzącej partii, a obecnie sędzia TK, krytykuje wyrok sądu powszechnego jej samej dotyczący, i robi to koncentrując się na osobie sędziego, publikując zdjęcie w powiększeniu. Dodatkowo skład sądu to „koleżanki”. Oceniam to jako atak na osoby wydające wyrok” – podsumował na Twitterze konstytucjonalista prof. Marcin Matczak.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
aleksanderdarooChermespo prostumarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Antoni
Antoni

Ręce i nogi opadają. Do czego może się jeszcze posunąć czołowa przedstawicielka nowej „elyty” – polityczna wtyka do neo KRS a teraz do neo TK uważa, że wyrok dla niej niepomyślny jest na pewno polityczny. A publikowanie wizerunku Pani sędzi, to….. nawet nie wiem jak to nazwać. Mózg do cna zlasowany.

Sylwester
Sylwester

Chyba z tego powodu nie zejdzie na tamten świat bo jeszcze za wszystkie świństwa jakie uczyniła bliżnim,podobno katoliczką,powinna pocierpieć.Najbardziej ją boli,że jej głupota została wreszcie prawidłowo oceniona i ukarana.Uważam,że kara powinna być wyższa,bo ta pani jest dobrze sytuowana.Dziękuję Pani sędzio za odwagę i postawę,której powinien uczyć się pan Nawacki, który tak samo jak Pani na Konstytucję przysięgał.

Ryszard
Ryszard

Czy to proste chamidło nie jest w stanie zrozumieć, że z racji urzędu, na który ją powołano, nie powinna wygłaszać publicznie tego rodzaju komentarzy?

marek
marek

to proste chamidło juz dawno straciło moc rozumienia.to sa skutki ciagłego używania walchlarza w jej łapie. Wywiewa swój mózg z łba !!!!

marek
marek

krycha nic nie pomoże twoje biadolenie.dostałaś po doopie ,dałaś sie ograć i możesz tylko dalej szczekać. Ale nikogo to nie rusza !!!!

po prostu
po prostu

Zaraz, zaraz. Jest jeszcze czołowy narciarz Polski, który może uniewinnić…?

Chermes
Chermes

Zapewne od jeżdżenia traktorem móżdżek się jej zlasował. Nawet spożywane na sejmowej sali sałatki jarzynowe jej nie pomogły.

daroo
daroo

Sugerowany swego czasu przez Jurka seks pewnie by w główce rozjaśnił , tylko kto by ją chciał? Nawet prezes woli kota 🙂

daroo
daroo

„Kulturalna” Krystyna która nawet na cmentarzu rzuca „mięchem” żąda kultury od innych? a to paradne

aleksander
aleksander

pani pawlowicz jestem nieco rozczarowany tak niska kara pieniezna dla pani na sto bym sie lepiej czul gdybym uslyszal jeszcze jakas wieksza sumke na orkiestre jakby sedziowie krzykneli