Pawłowicz nie odpuszcza. Żenująca próba wyjścia z twarzą

Czy ci z parady profanatorów i bluźnierców (...) nie maczali w tym swych nienawistnych rączek?

„Pani Krystyno Pawłowicz, poznajmy się najpierw. Może zamiast oceniać się w mediach, napije się Pani ze mną kawy i pomoże mi budować międzynarodową koalicję przeciwko mowie nienawiści. Razem, nie przeciwko sobie” – napisała do PiSowskiej funkcjonariuszki Pawłowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska, gdy pierwszy raz posłanka zaatakowała ją na Twitterze.

Nie zdało się to na nic. Nie mogąc wybaczyć pani Magdalenie Adamowicz startu w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, Pawłowicz znowu nie przebiera w słowach i pisze na Twitterze:

„Nie szanuje pani demokratycznie wybranych władz RP – Prezydenta ani Premiera, których pani publicznie poniżała. Poniża pani Polskę, oczernia za granicą. Jest pani kompetentna, by reprezentować zewn. obce nam interesy, a nie Polskę. Proszę nie grać na litości, bo jej pani w wielu Polakach nie wzbudzi (…) Proszę nie grać litością i fałszywą łagodnością, pani Magdaleno Adamowicz” – dodaje w kolejnym wpisie PiSowska funkcjonariuszka.

Przypomnijmy, że nieco wcześniej pytała wdowę po zamordowanym prezydencie Gdańska: „Pani ADAMOWICZ, a JAKIE ma pani kompetencje, poza byciem ‚żoną zamordowanego prezydenta miasta’, nie zachowującą zresztą podsawowego szacunku dla demokratycznie wybranego prezydenta RP, by kandydować i zasiadać w imieniu RP w UE parlamencie? Jakie wykształcenie, wiedza, poza samą oikofobią?”.

PiSowska posłanka otrzymała spokojną, rzeczową odpowiedź: „Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykładowcą UG, radcą prawnym, MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niemiecku i angielsku. I SZANUJĘ ludzi, Panią też” – ripostowała wtedy Magdalena Adamowicz, choć w zasadzie powinna brutalny atak zignorować.

Tym razem – miejmy nadzieję – to nastąpi. Zwłaszcza, że użytkownicy Twittera oburzeni są formą i językiem Pawłowicz: „Paradne, tępa zaczepka pisowskiej p’ oślicy obnażyła prawdę, że jedna Pani Adamowicz ma większe kompetencje do zasiadania w Europejskim Parlamencie niż cała ta pisowska banda nieudaczników, która się tam wybiera!” – napisał pod artykułem w Wirtualnej Polsce – Jarda Jarecki.

Inny czytelnik portalu – Robert Piasecki tak podsumował poczynania posłanki: „Pani Krystyno patrząc na Pani żenujące niejednokrotnie wypowiedzi i zachowanie łatwo zauważyć ze wyższe wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozumem mam nadzieje, że w październiku wstyd jaki Pani przynosi wielu wartościowym politykom się skończy”.

/j/

Źródło: wp.pl/Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

31
Dodaj komentarz

avatar
28 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
damAhmedJolkaMmRIOLaStanisław Orlita Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

„W słowniku ludzi kulturalnych nie ma takich słów, które……”itd.

Lehoo
Lehoo

Nie pojmuję, czemu lasujecie tego prymitywnego babsztyla

tak jest
tak jest

Słuszna uwaga!

Maciek123454321
Maciek123454321

Kryśka, psychiatryk w Tworkach, to tylko 6 km od twojego Ursusa, gdzie mieszkasz. Ponieważ szpital jest obecnie zapełniony, zapisy przyjmują na listopad. Dobrze się składa, tuż po wyborach, Jutro idę cię zapisać, a po wyborach przyjdą panowie z pogotowia, założą kaftanik i zrobią zastrzyk. Będziesz potulna i dasz się zawieźć na zamknięty oddział – bez dostępu do komputera. Musisz się leczyć.

Ela
Ela

Pani Krystyna jest masochistką, dostała w twarz od Pani Adamowicz bo się o to poprosiła. , Policzki ma jeszcze czerwone i jeszcze jej mało. Chce chyba leżeć na obu łopatkach.

Przemyslaw
Przemyslaw

Dlaczego komentujecie kogoś kto się kwalifikuje do rynsztoka ?
Przecież to ja tylko nie potrzebnie ładuje i napędza jeszcze wieksza skale nienawisci.
Nie ma nic bardziej bolącego jak niebyt społeczny…

Jerzy
Jerzy

CHORA KOBIETA?TO JEST NIETYLKO MOJE ZDANIE.CZY TACY LUDZIE JAK (on-a) ,JESZCZE SA TOLEROWONI W NIBYLANDII

Jerzy
Jerzy

NIBYLANDIA=PIS

Zdzisław
Zdzisław

Ja mam taką zasadę – widząc leżące na drodze g……o omijam je szerokim łukiem i nie ruszam go aby nie śmierdziało. Taką zasadę należy stosować do KP.

Anna
Anna

Krystyna Pawłowicz ma wytarte czoło i tylko nienawiść w głowie –Głupota tej pani przerosła ja o kilka razy . Zamiast tyle jadu wylewać na innych ,niech obmyje twarz z brudu i zacznie myśleć jak Polka za którą tak tęskni jej rozum !!

Elżbieta
Elżbieta

Pani Pawłowicz ,Pani Magda Adamowicz ani jednym słowem nikogo nie obraziła . Co o Pani powiedzieć nie można ,przytoczę do Pana Kaczyńskiego : ” SIADAJ KURDUPLU ” to chyba szef pani partii prawda ? czy to nie obraza ? na jednym z posiedzeń od faszystów Pani wyzywała ,a tekst zamknijcie mordy ,to tekst kulturalny ,takie teraz są dyplomatyczne rozmowy ? Pani Pawłowicz proszę odsłuchać swoje wypowiedzi i uznać je,że mówi pani o sobie !!!! TO nie jest język dyplomatyczny ,to nie jest kultura ,i takim obyciem nie dostaniecie głosów !!!!!

Zwinka
Zwinka

A w Trójmieście dzisiaj piękna pogoda., czego i Wam wszystkim życzę.

Szymon
Szymon

Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję. J.Dobrowolski

Jola
Jola

Pawłowicz ma rację: Polska poznała Panią Adamowicz i to od najlepszej strony. Przy okazji poznała panią poseł – i tu powodu do dumy brak.

Iydor
Iydor

Brawo Pani Adamowicz. Ale radzę nie zniżać się do poziomu posłanki Pawłowicz – braki w wychowaniu sa zbyt drastyczne, by tracić czas na dyskusję z taka osobą.

XLka
XLka

Jestem po 60-ce. Gdybym miała za kilka lat zamienić się w tak prostacką i wulgarną istotę jak naczelne ch…dło RP, to wolałabym 67-ych urodzin nie dożyć. Wstyd i umysłowe otępienie.

antyuzurpator
antyuzurpator

A może ona ma to samo co niejaki obajtek, tylko w stadium nieporównanie ostrzejszym i nieodwracalnym? Jednym z objawów może być nieodparty przymus obrażania, lżenia i przeklinania wszystkich wokół. Nie wiadomo, czy takich leczyć, czy izolować.
( vy 73! 😉 zgadłem?)

Stanisław
Stanisław

Ty wredny babsztylu,przynajmiej w Wielki Tydzień zamknij swą zafajdaną mordę.

Marek
Marek

„Nie szanuje pani demokratycznie wybranych władz” powiedział babsztyl znany z „.. uważam że ta ustawa jest nie zgodna z konstytucją, ale jak partia karze to zagłosuje za..” – to oczywiście przykład szacunku dla demokratycznie wybranych władz i Polski. Jeszcze lepsze jak taki babsztyl domaga się przeprosin za rzekome obrażanie premiera, prezydenta, Polski, a w jej życiu ciężko znaleźć dzień gdy kogoś nie obraziła, uraziła czy zachowała się jak cham, menel czy inne dno moralne.. Byłoby to może śmieszne, gdyby nie to, że taka osoba wciąż jest tytułowana profesorem (chyba nie zgodnie z rzeczywistością) i wciąż jej ekscesy niczego nie wzbudzają,… Czytaj więcej »

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Żeby próbować wyjść z twarzą, trzeba ją w ogóle mieć. Moralna fasada panny P. twarzy nie przypomina. To jest coś, czego nie da się opisać nie uciekając się do słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.

Grab31
Grab31

wyjścia z czym? Ona?

Damian
Damian

Polemika poniżej ZERA!!!!!!!!!!!!! Pani Pawłowicz powinna zostać przy rzutach oszczepem i dyskiem!!!!! A i sprint, który uprawiała się za chwilkę Pani przyda 

ELJOT.N
ELJOT.N

Ależ niech wychodzi z twarzą lub bez, byle już ostatecznie i nieodwołalnie w końcu wyszła. I krzyżyk na drogę, co to go na sobie ciągle niesie, dzielna heroina i obrończyni (cyt.) P(R)L…

Izabela.
Izabela.

Nie rozumie za bardzo tej polityki, ale moim zdaniem obrażanie i wyszydzanie innych nie przystoi ludziom na wysokich stanowiskach, a w ogóle nie ladnie jest obrażać drugich.

Jantar
Jantar

Dla prawicy, czyli dla wyborców Kaczyńskiego, p. Adamowicz jest „oślizgłą glistą, która robi karierę polityczną na trupie męża”. W pełni popierają Pawłowicz coraz to bardziej chamskimi wyzwiskami i pomówieniami wobec p. Adamowicz. To właśnie takie słownictwo i forma, jakie stosuje Pawłowicz, trafia do wyborców PiS-u, a dzięki takim osobom, jak Pawłowicz, Tarczyński, Pięta, Krynicka i inni, rośnie poparcie dla PiS-u i Kaczyńskiego. Kaczyński doskonale o tym wie i dlatego nigdy nie usunie ich z partii – co więcej sam z powodzeniem stosuje taki język.

JolkaM
JolkaM

I ja sądzę, że tak właśnie jest. Smutne, ale coraz częściej konstatuję, że wyborcy PiS-u w dużej części są moralnie nie(do)rozwinięci, a w najlepszym razie zupełnie nie rozumieją, czym jest moralność, uczciwość, kultura, w tym kultura słowa. Tolerowanie chamskiego zachowania takich ludzi jak Pawłowicz czy Tarczyński jest cynicznym, wyrachowanym posunięciem krystalicznego wodza.
Ech…

tylko splunąć
tylko splunąć

Prymityw i ujadający, wściekły ratlerek kurdupla z drabinki!
Ona jest dobra tylko w „żarciu sałatek” w Sejmie!

Stanisław Orlita
Stanisław Orlita

Pani Magdaleno. Bardzo mi przykro to napisać bo szorstkość moich myśli jest ekstremalna za co z górzy przepraszam.
Zwrócenie się do depozytu w misce klozetowej aby zapachniało nie ma najmniejszych szans na sukces.

mRIOLa
mRIOLa

Brak szacunku i strach,Pawłowicz zero inteligencji,kultury osobistej.wrażliwości na ludzką tragedię,strata męża i ojca.To dno pawłowicz nie wie co to mąż i dzieci .Jak na kobietę ,która powinna mieć jakieś odruchy macierzyństwa i opieki .jak to coś się urodziło.Ojciec nie chciał matka zostawiła .

Ahmed
Ahmed

Dobrze jej powiedziała, nie daj się Krysia!

dam
dam

Proszę Panią Krystynę czyli Gó…wno zostawić w spokoju. Jest takie porzekadło że jak Gó.. wno leży to nie śmierci a jak ruszysz to nawet nie myśli głową tylko śmierdzi DU.. pą