Pawłowicz – obrazą chrześcijaństwa i człowieczeństwa

„PIS szanuje WSZYSTKICH Polaków, którzy GŁOSUJĄ NA PIS”!!!

„Od środy, TVN w programie „Dlaczego nas nie chcecie” będzie nas zawstydzał i zmiękczał cierpieniem głodnych dzieci i biednych imigrantów. Aż wreszcie sami „zechcemy” by „inżynierowie i chirurdzy” zaczęli nam podrzynać gardła też w Polsce…TVN tego chce, my – NIE” – napisała Pawłowicz na Twitterze o nowym programie, autorstwa Piotra Kraśki.

Będzie to polska wersja formatu australijskiej telewizji SBS. „Wracajcie, skąd przyszliście”. Jego uczestnicy mają za zadanie pokonać taką samą drogę, jak uchodźcy, tylko w odwrotnym kierunku.

W TVN wyemitowane zostaną cztery odcinki dokumentujące tę wędrówkę. Pierwszy z nich będzie można oglądać już w środę 5 grudnia o 21:30. Szlakiem uchodźców przejdzie dziennikarz Piotr Kraśko, któremu będzie towarzyszyć sześć innych osób mających odmienne poglądy na kwestie polityki migracyjnej oraz kryzysu migracyjnego w Europie. Bohaterowie dotarli na Bliski Wschód przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię do Grecji, a dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. Nie mieli ze sobą paszportów, telefonów oraz portfeli. Trafili również do obozu dla uchodźców i znaleźli się na łodzi razem z przemytnikami.

Nieludzka opinia Pawłowicz spotkała się z falą nieprzychylnych komentarzy. Dziennikarz „Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski zirytowany nazwał ją „głupią, złą, chorą i podłą osobą”. Dodał, że „jego córka pracuje w obozach dla uchodźców, a Pawłowicz nie ma pojęcia, co ci ludzie przeszli”. W ocenie Czuchnowskiego parlamentarzystka jest „obrazą chrześcijaństwa i człowieczeństwa”.

/j/

Źródło: WPROST.pl / Twitter/Krystyna Pawłowicz

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
MarekUrszulazygmuntCezaryJanina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grab31
Grab31

Pawłowicz jednak na miano człowieka nie zasługuje…

Obserwator
Obserwator

„W ocenie Czuchnowskiego parlamentarzystka jest „obrazą chrześcijaństwa i człowieczeństwa”.- w pełni zgadzam się z tą opinią!!!

Zbyszek
Zbyszek

Krystyna! Ty też wracaj skąd przyszlaś.

Maciek123454321
Maciek123454321

Z gnoju powstałaś i w gnój się obrócisz, Krystyno Pawłowicz.

Janina
Janina

Niby na pierwszy rzut oka widać, że to człowiek, ale… Ale to jednak nie współgra z jej publicznymi wypowiedziami, niegodnymi miana człowieka, chrześcijanina, kobiety. Dla mnie jest obrzydliwa w każdym calu !

Cezary
Cezary

Kim jest „pani” Pawłowicz. Ciągle słyszę, że powiedziała to, powiedziała tamto. Przecież nie jest ona żadnym autorytetem. Jest chamowatą starszą kobietą.

zygmunt
zygmunt

Jak osoba o takiej mentalnosci uzyskala tytul dr.hab. prawa? Wstydz sie uczelnio ktora na to pozwolilas.

Urszula
Urszula

Krystyna Pawlowicz przecież się tylko boi o swoją głowe.

Marek
Marek

Największą karą dla Krystyny P. było by to żeby jej nie cytować, nie atakować. Wiem sam to czuję jak się czyta te brednie to nóż się w kieszeni otwiera, ale po polskich ulicach chodzą tysiące takich jak Krystyna P. i nikt głupot jakie opowiadają nie cytuje, A jak się słyszy taką osobę to raczej ludzie odchodzą a nie polemizują. Sam przyznaję się byłem autorem jakiś niepochlebnych komentarzy pod adresem p.Krystyny Ale takimi osobami polemizować nie można bo są przekonane o własnej nieomylności, wszystko wiedzą najlepiej i myślą że reprezentują jaką wielka grupę osób o takich samych poglądach. A to nieprawda.… Czytaj więcej »