Pawłowicz pisze wprost, że w Polsce flaga UE ujdzie jedynie w przypadku… kampanii wyborczej

Pawłowicz pisze wprost, że w Polsce flaga UE ujdzie jedynie w przypadku… kampanii wyborczej

– „Nagle pojawiły się flagi unijne. Jak się musi czuć biedna poseł Pawłowicz…” – napisał na Twitterze Borys Budka z PO, komentując zdjęcie z posiedzenia sztabu kryzysowego w Krakowie. Widać na nim polityków PiS, siedzących na tle flag Polski i UE.

No i Krystyna Pawłowicz odpowiedziała: – „Poseł B.Budka NIE ZNA prawa PL ani Traktatów i załączonych deklaracji ani Raportów NIK nt unijnych symboli w PL .Akurat gdy spr.dotyczy spraw zw.z unijną kampanią,to ta flaga ujdzie..Złość i zacietrzewienie szkodzą posłowi Budce” [pisownia oryg. – przyp. red.].

Borys Budka nie omieszkał jej odpisać: – „Dziękuję poseł Pawłowicz za obnażenie hipokryzji jej partyjnych kolegów: Joachima Brudzińskiego i Beaty Szydło. To smutne, że robią kampanię na tragedii ludzkiej Pani poseł pisze wprost, że w Polsce flaga UE ujdzie jedynie w przypadku… kampanii wyborczej”.

A przecież i Beata Szydło, i Joachim Brudziński twierdzili, że z powodu zagrożenia powodzią na południu Polski zawieszają swoje kampanie do Europarlamentu… Poza tym wszyscy pamiętamy, co o fladze UE mówiła posłanka Pawłowicz – nazwała ją „szmatą”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
HannesAleksanderJantarsmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Zacietrzewienie wygryza Pawłowicz coraz większe części zwojów umysłowych.

Aleksander
Aleksander

Jesteś pewny,że ona posiada rozum?

Jantar
Jantar

No co chcecie? Pawłowicz powiedziała prawdę! Flaga unijna, jak i sama Unia, dla PiS-u się nie liczą – co najwyżej liczy się kasa teraz i europejskie emerytury w przyszłości (niezależnie od naszych, czyli dodatkowo za 5-o letnią kadencję 20 tys. zł na miesiąc). A że nic nie będą robić poza wieszaniem krzyży i modleniem się to oczywista oczywistość.

Hannes
Hannes

Stara panna, która za katastrofy w życiu osobistym odgrywa się na wszystkich, którzy są szczęśliwi.