Pawłowicz podziękowała Kuchcińskiemu za cztery lata pracy a posłowie PiS pożegnali go oklaskami

Pawłowicz podziękowała Kuchcińskiemu za cztery lata pracy a posłowie PiS pożegnali go oklaskami

Kto jak kto, ale posłanka Pawłowicz nie mogła w tej sytuacji zawieść. Podczas gdy po ujawnieniu lotniczych „wyczynów” Kuchcińskiego opozycja urządziła Prawu i Sprawiedliwości prawdziwy łomot, a marszałek zmuszony był podać się do dymisji Pawłowicz dziękuje mu na Twitterze przypominając jego najważniejsze „dokonania”.

 

Z prawdziwą tkliwością wspomina m. in. jedną z haniebniejszych dat w funkcjonowaniu PiSowskiego Sejmu – 17 grudnia 2016 roku, kiedy to Kuchciński odmówił dziennikarzom wstępu do budynku parlamentu. Wtedy też opozycja domagała się dymisji marszałka, zarzucając mu prowadzenie obrad w Sali Kolumnowej przy braku kworum i złamanie zasady trzech czytań ustawy.

„Panu marszałkowi Sejmu RP Markowi Kuchcińskiemu za cztery lata pracy połączonej jak nigdy wcześniej z antydemokratycznymi buntami i puczami posłów antypolskiej opozycji, za znoszenie chamstwa sejmowego lewactwa, hejt i poniżanie Pana przez sejmową i medialną chuliganerię – DZIĘKUJĘ” – napisała PiSowska funkcjonariuszka.

 

Trudno się oprzeć wrażeniu, że poszła w ślady głównego obrońcy Kuchcińskiego samego Jarosława Kaczyńskiego, który wcześniej oficjalnie stwierdził: „Nie złamał prawa, nie złamał istniejących w tej dziedzinie obyczajów. Ale skoro państwo mają inne zdanie i część opinii publicznej ma inne zdanie, to mogę powiedzieć, iż decyzja pana marszałka jest dowodem postawy, która jest związana z naszym hasłem: słuchać Polaków, służyć Polsce – tłumaczył prezes.

Zwracając się do dziennikarzy lider PiS poradził im by zajęli się lotami… byłego premiera Donalda Tuska. Następnie pogroził: „my się będziemy tym zajmowali”.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LeszekHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Szkoda, że pawłowicz nie nosi nazwiska Kupaga. Jako starej pannie bardziej by pasowało.

Leszek
Leszek

I nic ich nie przekona że czarne owce są czarne ….