Pawłowicz w obronie Kałuży atakuje posłów opozycji

Pawłowicz w obronie Kałuży atakuje posłów opozycji

– „Złożyłem [tak brzmi oryg. wpis – przyp. red.] w Komisji Etyki Posels. wnioski o ukaranie posłów M.ROSY i A. SZŁAPKI za publ. znieważanie radnego sejmiku śląs. Wojciecha Kałuży najcięższą na Śląsku obelgą „ciul” oraz pełną nienawiści mową podżegali do agresji przeciw temu radnemu i jego rodzinie” – poinformowała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Internautom – oczywiście – nie umknęło zastosowanie przez posłankę PiS rodzaju męskiego w jej wypowiedzi. – „Miało być „złożyłAm”, ale maszynka sama wydrukowała „złożyłEm”- tłumaczyła się Pawłowicz.

A wracając do obrony Wojciecha Kałuży. Jak wiadomo, dostał się do sejmiku śląskiego z listy Koalicji Obywatelskiej, po czym przeszedł do PiS, co spowodowało, że ta partia ma większość na Śląsku. – „Kałuża, oddaj mandat” – pod takim hasłem odbył się w Żorach protest wyborców oszukanych przez niego. Podczas wiecu posłanka Nowoczesnej Monika Rosa razem z innymi nazywała Kałużę ciulem. A inny poseł Nowoczesnej Adam Szłapka tym mianem określił Kałużę w Polsat News.

„Zamiast „Ty ciulu”, powinna była krzyknąć „Ty kanalio i mordo zdradziecka” … i nie byłoby problemu”; – „Pani Poseł to gdzie należy zgłosić Pani zachowanie, które szkaluje i zniesławia Polski parlamentaryzm”; – „Jeśli chodzi o etykę i kulturę słowa oraz mowę pełną nienawiści to proszę zacząć od siebie”; – „Poda Pani jeszcze do sądu lub usunie ze stanowiska wojewodę lubelskiego za propagowanie mowy nienawiści przez funkcjonariusza publicznego, mówiącego o „wynaturzeniu, zboczeniu, dewiacji” wobec osób LGBT? Słowa takie są podżeganiem do agresji. Fizycznej. Zwykła hipokryzja” – komentowali internauci skargę złożoną przez Pawłowicz.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Rafał P.Zwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Dzień bez ataku Krystyny Pawłowicz to dzień stracony ! 😀

Rafał P.
Rafał P.

Miał chyba rację Jurek Owsiak radząc tej Kryśce Wiecznie Dziewicy, żeby se seksu zakosztowała. Tylko kto by się na nią napalał, nawet po pijanemu?