Pawłowicz w transie: „Proszę od razu wesprzeć Niemców”. Posłanko, hamuj bo ściana – ostrzegają internauci

Pawłowicz w transie: „Proszę od razu wesprzeć Niemców". Posłanko, hamuj bo ściana - ostrzegają internauci

„Szanowna poseł jest kwintesencją PiS, stała się synonimem homofobii, skrajnego nacjonalizmu, germanofobii, momentami wręcz chamstwa i prostactwa. Teraz zasiada w KRS, a chce w Trybunale Konstytucyjnym! Śmieszne to i straszne!” – tak internauta skomentował na Twitterze ostatni „odlot” Krystyny Pawłowicz.

PiSowska funkcjonariuszka przypuściła frontalny atak na Pawła Pudłowskiego – przewodniczącego klubu poselskiego Nowoczesnej, po tym jak polityk zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym trzyma kartkę z napisem „Wspieram nauczycieli”.

Widnieje na niej także numer konta, na które można wpłacać pieniądze na nauczycielski fundusz strajkowy. „My z żoną już wpłaciliśmy. Zachęcam również Państwa” – napisał Pudłowski.

Co na to Pawłowicz? W swoim stylu: „Proszę od razu wesprzeć Niemców….W niszczeniu państwa polskiego będzie miał Pan szybszy, oczekiwany przez Pana i Pana żonę skutek…” – komentuje zjadliwie.

„Widać, że w pani przypadku system edukacji zawiódł”; „W niszczeniu Polski trudno pani dorównać” – dopiekają jej internauci, a posłanka PO Joanna Mucha przypomina pani Pawłowicz jej status zawodowy i z wyraźną ironią odpala:

„Pani Poseł, jak widzę, znajduje znak równości między nauczycielami i Niemcami. Intrygujące (…) Czy Pani Poseł sama nie jest nauczycielką? Akademicką, to prawda, ale to może nawet bardziej obciążające”- odpowiada Mucha.

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
andrzejPinioObserwatorZwinkaBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Wyglądu tej osoby nie będę komentować, bo nie wypada. A zachowania też nie, bo i tak nie zrozumie.

Zwinka
Zwinka

Kiedy dotrze do naszej świadomości prosty fakt, że pisanie o tej osobie tylko przysparza jej popularności ?

Obserwator
Obserwator

Nie no Krysia rozkoszna jak młody owsik z tą swoją pełną miłości troską o Niemców- bezcenne!

Pinio
Pinio

Ludzie z takimi ludzmi jak poslanka Pawlowicz sie nie dyskutuje poprostu szeroko, okrągło, daleko sie Olewa.A ona z waszych postów się śmieje. Bądźcie mądrzejszy.

andrzej
andrzej

Polecam Pawłowicz wizytę u egzorcysty, może jej jeszcze pomoże?