Pawłowicz zaatakowała Owsiaka i WOŚP. Rusin stanęła w obronie

Pawłowicz zaatakowała Owsiaka i WOŚP. Rusin stanęła w obronie

Krystyna Pawłowicz opublikowała na Twitterze wpis, w którym uderzyła w postać Jurka Owsiaka i jego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy WOŚP. Napisała:

„31 stycznia J.OWSIAK ,przy wykorzystaniu dzieci, będzie zbierał pieniądze na swą UPOLITYCZNIONĄ LEWICOWĄ fundację. NIE DAJĘ na WOŚP, ani na J.OWSIAKA! WSPIERAM dobroczynność CARITAS! #NieDajęNaOwsiaka”.

 

Na skandaliczną wiadomość Pawłowicz zareagowała Kinga Rusin. Dziennikarka wypowiedziała się na temat jej wiadomości na portalu społecznościowym Instagram.

„Brońmy WOŚP przed Pawłowicz i podobnymi! Krystyna Pawłowicz napluła na WOŚP i Jurka Owsiaka. Szczuje ludzi na człowieka-instytucję, który czyni dobro, co jej najwyraźniej nie w smak. Uderzając w WOŚP, bezcześci nasze dobro narodowe – wieloletnią, wspólną inicjatywę milionów Polaków” – zaczęła wpis.

Następnie odwołała się do niesławnej roli Pawłowicz jako sędzi TK.

„Pawłowicz podpaliła już raz Polskę w październiku, wydając wraz z kolegami wyrok TK skazujący kobiety na cierpienie rodzenia półmartwych, zdeformowanych płodów. To okrucieństwo doprowadziło do największych demonstracji ulicznych od czasu odzyskania wolnej Polski w 1989 roku” – dodała w tym samym poście.

 

Na zakończenie celebrytka poprosiła Polaków o wpłacanie pieniędzy na WOŚP.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
21 stycznia 2021 08:00

Krycha nie daje na WOŚP, bo Jurek wykorzystuje dzieci do zbierania pieniędzy, daje za to na karitas, aby czarnuchy mogły wykorzystywać dzieci seksualnie.
Prowokuje Jurka, bo chce znowu wygrać proces za pomocą wylosowanego po raz czwarty tego samego sędziego spisu rodem.

Ryszard
Ryszard
21 stycznia 2021 09:18

Nie karmić trolla! Nikt nigdy nie powinien w żaden sposób reagować na wpisy tego motłochu o nazwisku Pawłowicz. Troll żywi się reakcjami internautów, jak ich nie będzie paskudztwo zdechnie z głodu i już nie odżyje.
Inna spraw, to jak możliwe, że sędzia tzw. TK wyraża publicznie swoje poglądy polityczne czy ideowe i to wyrażone w tak chamskiej formie? Czy kiedykolwiek wcześniej to się zdarzyło? Nawet teraz członkowie Trybunału Przyłębskiej (poza tą homunculą) nie pozwalają sobie na to.

Antykaczor
Antykaczor
21 stycznia 2021 10:43

Krystyna „Troll” Pawłowicz… dobre i prawdziwe

Janina
Janina
21 stycznia 2021 11:38

Jak to złośliwe, sfrustrowane babsko znajdzie się w szpitalu, to niech dobrze wytęża wzrok, czy aby na sprzęcie ratującym jej pożałowania godne życie, nie ma serduszka WOŚP. I niech natychmiast zażąda odłączenia jej od tego wrażego urządzenia. Wtedy uwierzę, że w jej gorącą wiarę w to, co głosi, a nie działa cynicznie, pod oczekiwania drugiej pokracznej osobliwości na Żoliborzu.

smętek
smętek
21 stycznia 2021 14:24

Wypisując takiego chamstwa pawłowicz wystawia sobie świadectwo. Tego nie powinniśmy chyba komentować bo nie zasługuje na to.

Shaq
Shaq
21 stycznia 2021 19:36

Pamiętacie taki baner gdzieś na jakimś wiadukcie – „Zatrąb, jeśli życzysz Krystynie seksu”. Jak widać, nadal aktualne. Sałatki nie zaspokoją jej potrzeb.