Pawłowicz zaatakowała wójta Klwowa – ten rozważa podjęcie kroków prawnych

„Znana ze swych nienagannych manier dama, Krystyna Pawłowicz, wróciła na tłitera”

– „Kłamstwo, populizm i zwykłe niechlujstwo” – to reakcja wójta gminy Klwów Piotra Papisa na wpis Krystyny Pawłowicz na Twitterze. – „Gospodarny” wójt Papis z PSL gm Klwów k/Przysuchy, przedwyborczo swym „poddanym” na lokalne Święto Papryki, do gminy liczącej 600 głów, ściągnął na koncert zespół…Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln tj ok 1/10 całego budżetu” [pisownia oryginalna – przyp. red] – napisała posłanka PiS.

Piotr Papis w rozmowie z gazeta.pl nie krył oburzenia. – „Moja odpowiedź jest prosta: kłamstwo, populizm i zwykłe niechlujstwo. To po prostu nie przystoi posłance polskiego parlamentu. Zaczynam wątpić w jej tytuł profesora. Naprawdę uważam, że ktoś, kto wypisuje takie bzdury na taki tytuł nie zasługuje” – powiedział wójt.

Okazuje się więc, że gmina Klwów liczy 3600, a nie 600 mieszkańców. Jej budżet wynosi zaś nie 10, a 17 mln zł. Wójt powiedział, że na organizację całego Święta Papryki wydał 100 tys. zł, a występ Boney M. kosztował 30 tys.

Piotr Papis stwierdził także, że Pawłowicz, pisząc o „600 głowach” i „poddanych” obraża mieszkańców. – „Będę rozmawiał z prawnikiem gminy, sprawdzimy, czy możemy panią Pawłowicz pozwać w trybie wyborczym. Imię naszej gminy nie może być opluwane” – zapowiedział wójt.

bt

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
BolekChermesZwinkaMichałEugenia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marek
marek

Czas stanal dla pani Krystynki.Kiedy byla mloda,to moze tyle sie placilo za wystep Boney M.Trzeba poszukac w archiwach TVP. Jest rok 2018. Komuna wraca, ale Boney M. to juz starsi ludzie i graja za pietruszke.

Andrzej
Andrzej

Kłamstwo, populizm niechlujstwo, brzydota,głupota- ale za to płacą- więc to dla chleba Panie dla chleba.

Jan
Jan

panie wójcie nie musi pan watpić w tytuł profesorski pani tfu pawłowicz celowo z malej litery pełnila orzez jakis czas obowiazki profesor i tytuł sobie przywłaszczyla

Oborowy
Oborowy

Moje Krowy w oborze mają większy iloraz inteligencji od Krystyny Pawłowicz, która nie posiadając jej w postaci wrodzonej lub nabytej, w prymitywny sposób chce zaistnieć, niestety pożytku z niej wcale, bo nawet mleka nie daje…??!!

ech
ech

Odpowiedzialność przed sądem należy się zasłużenie tej chamowata „pożeracze sałatek”!
Może wreszcie trafi „kosa na kamień”

Zbyszek
Zbyszek

Jedź wójcie że starą Pawlowiczową. To, że jest stara i niedołężna intelektualnie nie czyni jej bezkarną.

Zdzisław
Zdzisław

Nie mogę zrozumieć dlaczego przed nazwiskiem Pawłowicz używacie słowa PANI. Przecież to indywiduum nie nadaje się nawet do zamieszkania wśród ludożerców.

Chermes
Chermes

Ona sie nawet na pokarm dla ludożerców nie nadaje. Całe plemię by się śmiertelnie nią zatruło.

Eugenia
Eugenia

Panie wójcie Klwowa, popieram.
Liczę na jak największą karę dla niej.
Tej osoby, która psuje naszą demokrację.

Michał
Michał

pawłowicz synonim kretynki, porównuje mieszkańców do bydła „…do gminy liczącej 600 głów….”, tak się nie wyraża o mieszkańcach. jej się pomylił XXIw. ze średniowieczem.

Zwinka
Zwinka

Ale mogła użyć terminu „pogłowie”…Delikatna osóbka.

Bolek
Bolek

Od kiedy wobec Pani Poseł Krystyny Pawłowicz mówimy PROFESOR?
Zbyt dumnie to brzmi aby było prawdziwe!