Pawłowicz zaczepia królową Wielkiej Brytanii. „JAKIEJ WIARY BRONISZ?”

Krystyna Pawłowicz na turnusie leczniczym w hotelu

W mediach znów jest głośno o sprawie mieszkającego w Wielkiej Brytanii Polaka. Mężczyzna, już od dwóch miesięcy, leży w śpiączce w stanie krytycznym, co skłoniło szpital do prośby o możliwość odłączenia go od aparatury utrzymującej przy życiu.

 

Prośba podzieliła członków rodziny i najbliższych ciężko chorego człowieka. Partnerka pozwoliła na odcięcie go od aparatury; żona i siostra protestują przeciwko temu, gdyż, jak twierdzą, religia katolicka nie pozwala im na wyrażenie takiej zgody.

Matka i siostra złożyły w sprawie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka – zrobiły to w reakcji na decyzję brytyjskiego sądu, który zdecydował o tym, aby odłączyć krytycznie chorego Polaka od szpitalnej aparatury.

 

Teraz, dość nieoczekiwanie, na temat całego zamieszania wypowiedziała się Krystyna Pawłowicz – członkini Trybunału Konstytucyjnego. Napisała na Twitterze:

„Mimo panowania „Z BOŻEJ ŁASKI ELŻBIETY II, Królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej […], Głowy Wspólnoty i OBROŃCZYNI WIARY”, Wielka Brytania jest dziś już tylko placem CYWILIZACJI ŚMIERCI. Your Majesty, Queen Elizabeth II, JAKIEJ wiary bronisz?”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Czy Pawłowicz naprawdę myśli, że królowa Elżbieta odpisze jej na „tłita”…?

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafapon
Rafapon
18 stycznia 2021 19:36

Czy Panna Krysia Wiecznie Dziewica spodziewa się, że królowa angielska odpowie jej na tweeterze? Pewnie jeszcze będzie googlać, żeby zapoznać się z życiorysem i osiągnięciami panny Krysi. A potem podeśle jej sałatkę.

Janina
Janina
18 stycznia 2021 19:43

Co już ten żałosny babulec zrobi, czego jeszcze nie wymyśli, aby tylko cokolwiek napisali w internetach ? Źle, czy dobrze, byle tylko po nazwisku. Bywają takie indywidua, którym na starość bije na dekiel staropanieństwo, czy starokawalerstwo. Nie wszystkim, ale ci, których dotyka taka przypadłość, potrafią być bardzo uciążliwi, czasem groźni. Akurat ta pani jest pożałowania godną, groteskową osobliwością naszego gatunku. Nie wiadomo, czy ją obśmiać, czy się ulitować.

wiesław
wiesław
18 stycznia 2021 20:17

Elżbieta II powinna wysłać do Polski Bonda żeby wytłumaczył Kryśce żeby japy nie wychylała z sałatki

Ireneusz
Ireneusz
18 stycznia 2021 20:23

następna po Kaczorze której życie nie wyszło uważa sie za najmądrzejszą

Agnieszka
Agnieszka
18 stycznia 2021 20:28

Pawlowicz ma sie do krolowej Elzbiety jak disko polo do Mozarta.

Agnieszka
Agnieszka
18 stycznia 2021 20:43

Pawlowicz przy krolowej to jak bajer full przy Mozarcie.

Zwinka
Zwinka
18 stycznia 2021 21:20

A to się Jej Wysokości oberwalo.

Bart
Bart
19 stycznia 2021 08:22

Jeśli chodzi i klasę, maniery, a przede wszystkim znaczenie międzynarodowe, zestawienie Krystyny Pawłowicz z Królową Elżbietą II to jak zestawienie Izby Wytrzeźwień z Izbą Lordów. Ona jest przekonana, że wypisując te bzdury robi coś ważnego.
Straszne, do jakiego upadku pis doprowadza ważne instytucje delegując tam takich ludzi jak Pawłowicz

Aga
Aga
19 stycznia 2021 18:19
Reply to  Bart

Bo tylko takimi ludzmi Pis dysponuje!

Kimi
Kimi
19 stycznia 2021 09:17

Moja mama jest w wieku królowej Elżbiety. Na 90 urodziny brat napisał do królowej, że mama ma tyle lat co królowa i że chciałaby jej złożyć osobiście uszanowanie z tej okazji. Przyszedł bardzo grzeczny list od sekretariatu królowej z podziękowaniem za życzenia i odmową zaproszenia Mamy na audiencję. Zareagowali na list z Polski, więc może na tego babiszona też zareagują.

Tomasz
Tomasz
19 stycznia 2021 11:04

Królowa Elżbieta II nie broni żadne wiary tylko korony i sukcesji tronu to pozbawiona jakiej kolwiek empatii zimna wyrachowana osoba która poświęci wszystkich

Stan
Stan
20 stycznia 2021 06:50
Reply to  Tomasz

o boszsz! Skąd ty to wiesz?

Maciek123454321
Maciek123454321
19 stycznia 2021 11:56

Nie ulega wątpliwości, że staropanieństwo Krychę ostro wali w dekiel. Podobno niegrzeczne dzieci ostatnio się straszy, że jak będą rozrabiać, przyleci Krycha na miotle.

Marek
Marek
19 stycznia 2021 16:12

Babsztyl nie odpowie za homofobię w radiu grzyba. Powód: nie można jej sądzić bo nie zgodziła się wraz z julcią na uchylenie immunitetu. Jakby coś takiego zrobił sąd, albo za PO to byłby pisowski wrzask o bezkarnej kaście panów, która sama siebie rządzi, ale jak dotyczy ich to wszystko jest w porządku.
A o wiele wiarygodniejsze jest oskarżenie o kastę gdy osób jest 15, w większości z mianowania jednej partii, niż bzdurne oskarżenia o kastę 10000 osób z różnych miast, w różnym wieku, mianowani za różnych rządów.