Pawłowicz zaistniała w zachodnich mediach. „Jeśli PiS odniosło szkody z powodu moich wpisów, to jest mi przykro”

Sąd zdecydował. Jerzy Owsiak będzie musiał przeprosić Krystynę Pawłowicz

Światowej sławy posłanka Krystyna Pawłowicz uwielbia lans. Trzeba przyznać, że jest w tym niezła, choć jej lans bywa kłopotliwy. Tym razem naprawdę zaistniała na świecie. I chociaż swego czasu obiecywała, że się „zamknie” i przestanie wypowiadać w mediach społecznościowych, to jednak nie dała rady.

Właśnie pani Krysi nie spodobały się życzenia, które na Twitterze złożyła ambasador USA. Georgette Mosbacher 19 kwietnia życzyła Żydom „pokoju i radosnego święta” Pesach, które tego dnia się rozpoczynało.

Światła i wykształcona pani Pawłowicz stwierdziła, że profil ambasador jest „chyba fejkowy” i że „ktoś chce nas w tych dniach sprowokować”.

Kiedy się jednak dowiedziała, że katolickie i żydowskie święto po prostu w tym roku przypadają w podobnym czasie, zaczęła swoja wypowiedź tonować. Niestety, zanim komórki mózgowe zaiskrzyły w głowie pani posłanki, „mleko się rozlało”. Sprawę odnotowała amerykańska agencja Associated Press, a za nią „The New York Times”, „Washington Post”, czy „Times of Israel”. Atak Pawłowicz wywołał oczywiście antysemickie komentarze. I na to zwróciły uwagę media w USA i Izraelu.

Prawo i Sprawiedliwość odcięło się od słów Krystyny Pawłowicz: „Wpisy Krystyny Pawłowicz są wyłącznie jej opiniami. Nie jest to w jakimkolwiek stopniu stanowisko PiS ani naszego rządu” – napisała we wtorek na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

A pani Krysia dodała: „Moje wpisy na TT wyrażają wyłącznie moje prywatne zdanie i w żaden sposób nie mogą być łączone ze stanowiskiem rządu ani PiS, którego nie jestem członkiem. Jeśli Prawo i Sprawiedliwość odniosło szkody z powodu treści moich wpisów, to jest mi przykro i przepraszam za taki ich skutek”

Polacy, nic się nie stało”! Najważniejsze, że posłanka przeprosiła swoją partię.

/md/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarekerwinekAndaJanuszZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jabis
Jabis

Tą babę … mózgiem, to i Mola Mola przewyższa. I … bardzo dobrze, że pisiorów tak kompromituje.
Mazurkowa dotarła do prezesa czy tylko do pani Basi z obsługi gen. z WRON?

Zwinka
Zwinka

No i potwierdza się stare porzekadło „kto pod kim dołki kopie, ten przeważnie sam w nie wpada”. A jeśli do tego doliczyć głupotę, to dochodzi jeszcze metr mułu i wodorosty.

Janusz
Janusz

Niezrecznosc to jestes cala ty. Kiedys dobry polityk strzelal sobie w leb albo sie szybko wycofywal z zycia politycznego, Tobie to chyba obce sa te zasady.

erwinek
erwinek

Żeby sobie strzelić w łeb to najpierw trzeba go mieć.U tej osoby na miejscu głowy znajduje coś głowopodobnego wypełnione czymś co inni nazywają g….em

Anda
Anda

Ta krowa nie jest członkiem pis? Sprytne. I zakłamane, jak wszystko u nich.

Marek
Marek

Też się nad tym zastanawiam. Czy to znaczy, że ją wyrzucili lub sama odeszła (oczywiście odeszła na niby jak Jaki w kampanii). Czy to po prostu zwykła manipulacja językiem, tudzież nieumiejętność posługiwania się nim i chodziło, że nie jest częścią rządu pis.