Pereira atakuje chorą na raka b. dziennikarkę TVN, bo skrytykowała gest Lichockiej

Pereira atakuje chorą na raka b. dziennikarkę TVN, bo skrytykowała gest Lichockiej

„Czasem naprawdę jedyne słowa, jakie przychodzą do głowy, są niecenzuralne” – skomentowała jedna z internautek wymianę wpisów na Twitterze między Samuelem Pereirą a Karoliną Hytrek-Prosiecką. Była dziennikarka TVN zmaga się z chorobą nowotworową, a po wulgarnym geście posłanki PiS Joanny Lichockiej nie szczędziła jej słów krytyki.

 

„Oszukujesz, wprowadzasz ludzi w błąd. Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?” – napisał do Hytrek-Prosieckiej Pereira. – „Pracujesz w TVP, więc rozumiem Twoją reakcję. O przyzwoitość nawet nie pytam. Zapraszam na onkologię, posiedzimy, pogadamy” – odpisała chora na raka dziennikarka.

„Pereira oskarżający o kłamstwa to jednak zbyt głęboki matrix jak dla mnie”; – „Najbardziej wkurza, że ten typ opłacany jest z naszych podatków, choć nie ma elementarnej wiedzy o zawodzie dziennikarza, pomijam już jego wykształcenie maturalne i brak warsztatu. Dramat”;

 

– „I jakim trzeba być skończonym bucem (przy okazji będąc najgorszym politycznym cynglem PiS), żeby doszukiwać się politycznej motywacji u dziennikarki chorej na raka? Trzeba być Pereirą” – pisali internauci.

„Powiedzmy sobie jasno: Samuel Pereira to zakała dziennikarstwa, podszywająca się pod przedstawiciela tego zawodu. Powszechny ostracyzm i niepodawanie ręki temu hipokrycie i manipulatorowi to imperatyw. Życzę mu wszystkiego dobrego u prywatnego pracodawcy – być może sobie poradzi” – ostro podsumował Patryk Wachowiec z FOR.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JanMariaJanuszantykaczystasmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Trafił się kot z fakiem. Nie da się go odwrócić ogonem.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zwierzoczłekoupiór.

Włodzimierz
Włodzimierz

Pereira – czy to jest polskie nazwisko? Przypadek? 😉

smętek
smętek

On wychowywał się w jednym z państw Ameryki Łacińskiej i sprowadzając się do Polski wniósł do tutejszego życia publicznego prostackie chamstwo. Nikt nie mówi mu stop więc używa sobie ten buc.

antykaczysta
antykaczysta

Pamiętaj że karma wraca nieogolony cycu .

Janusz
Janusz

Panie Pereira, środkowy palec dla Pana: „Fuck Off, you miserable cunt!”

Maria
Maria

Ta posłanka pokazała środkowy palec chorym na raka, ale także wyborcom PiS. Cieszycie się?

Jan
Jan

Hipokrta i tyle.