Pereira atakuje chorą na raka b. dziennikarkę TVN, bo skrytykowała gest Lichockiej

Pereira pozazdrościł Dudzie? – „Można to odzobaczyć? TikTok guy”

„Czasem naprawdę jedyne słowa, jakie przychodzą do głowy, są niecenzuralne” – skomentowała jedna z internautek wymianę wpisów na Twitterze między Samuelem Pereirą a Karoliną Hytrek-Prosiecką. Była dziennikarka TVN zmaga się z chorobą nowotworową, a po wulgarnym geście posłanki PiS Joanny Lichockiej nie szczędziła jej słów krytyki.

 

„Oszukujesz, wprowadzasz ludzi w błąd. Jesteś inteligentna, więc nie wmówisz mi, że nieświadomie. Okłamujesz ludzi, że Lichocka pokazała środkowy palec chorym. To kłamstwo i wiesz o tym. Dlaczego to robisz? Uważasz że dla Twoich kolegów z partii warto zawiesić przyzwoitość?” – napisał do Hytrek-Prosieckiej Pereira. – „Pracujesz w TVP, więc rozumiem Twoją reakcję. O przyzwoitość nawet nie pytam. Zapraszam na onkologię, posiedzimy, pogadamy” – odpisała chora na raka dziennikarka.

„Pereira oskarżający o kłamstwa to jednak zbyt głęboki matrix jak dla mnie”; – „Najbardziej wkurza, że ten typ opłacany jest z naszych podatków, choć nie ma elementarnej wiedzy o zawodzie dziennikarza, pomijam już jego wykształcenie maturalne i brak warsztatu. Dramat”;

 

– „I jakim trzeba być skończonym bucem (przy okazji będąc najgorszym politycznym cynglem PiS), żeby doszukiwać się politycznej motywacji u dziennikarki chorej na raka? Trzeba być Pereirą” – pisali internauci.

„Powiedzmy sobie jasno: Samuel Pereira to zakała dziennikarstwa, podszywająca się pod przedstawiciela tego zawodu. Powszechny ostracyzm i niepodawanie ręki temu hipokrycie i manipulatorowi to imperatyw. Życzę mu wszystkiego dobrego u prywatnego pracodawcy – być może sobie poradzi” – ostro podsumował Patryk Wachowiec z FOR.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
JanMariaJanuszantykaczystasmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Trafił się kot z fakiem. Nie da się go odwrócić ogonem.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zwierzoczłekoupiór.

Włodzimierz
Włodzimierz

Pereira – czy to jest polskie nazwisko? Przypadek? 😉

smętek
smętek

On wychowywał się w jednym z państw Ameryki Łacińskiej i sprowadzając się do Polski wniósł do tutejszego życia publicznego prostackie chamstwo. Nikt nie mówi mu stop więc używa sobie ten buc.

antykaczysta
antykaczysta

Pamiętaj że karma wraca nieogolony cycu .

Janusz
Janusz

Panie Pereira, środkowy palec dla Pana: „Fuck Off, you miserable cunt!”

Maria
Maria

Ta posłanka pokazała środkowy palec chorym na raka, ale także wyborcom PiS. Cieszycie się?

Jan
Jan

Hipokrta i tyle.