Pereira atakuje małżeństwo Pazurów i sugeruje, że powinni skrytykować Gajosa

Pereira atakuje małżeństwo Pazurów i sugeruje, że powinni skrytykować Gajosa

TVP Info wyemitowała materiał pt. „A Gajos mówi do mnie: wypier***” poświęcony anegdocie opowiedzianej przez aktora Radosława Pazurę na temat Janusza Gajosa. Celebryta powiedział w internecie o jego wydarzeniu z dzieciństwa, kiedy podszedł do Gajosa i chciał poprosić go o autograf. Ten miał odpowiedzieć mu: „wypier***”. Sytuacja sprzed lat została teraz wykorzystana w medialnej nagonce na Gajosa.

 

Ta trwa od czasu, gdy Gajos ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go „małym człowiekiem” i zarzucając mu niszczenie oraz dzielenie Rzeczpospolitej. Pazura, którego słowa zostały wykorzystane, przyznał, że materiał TVP był kłamliwy. Jego zdaniem dziennikarze zasugerowali, że „wybitny aktor jest mu nieprzychylny”.

Pazura dodał, że cała historia o Gajosie jest anegdotą i nie musi być prawdziwa. „Jest wybitnym, i najwybitniejszym w tej chwili żyjącym polskim aktorem. (…)” – dodał w nagranym i udostępnionym przez siebie na Instagramie krótkim filmiku wideo. „Cenię i szanuję wszystkich ludzi. A manipulowanie moimi wypowiedziami, zwłaszcza anegdotą, której integralną, najważniejszą częścią jest puenta, urywanie jej przed puentą (…) jest niegodziwe i na to nie pozwalam” – podkreślił aktor.

 

Już nie proszę, błagam was: nie dzielcie ludzi. Nie manipulujcie naszymi słowami. I dajcie nam do cholery spokojnie żyć” – zwrócił się następnie do pracowników TVP.

Oświadczenie na temat materiału TVP Info napisała także żona aktora – Edyta. „Wykorzystywanie osoby Cezarego do ostatnich wydarzeń związanych z osobą Pana Janusza, odbieramy jako jednoznaczną manipulację z którą nie mamy nic wspólnego i na którą się nie zgadzamy. Jako dowód dołączam screeny maili od redaktora TVP INFO oraz moją odpowiedź z dzisiejszego poranka” – napisała kobieta.

Zostań patronem KODUJ24.PL

We wspomnianych wiadomościach dziennikarz TVP Info próbował wyciągnąć od Pazurów informacje na temat „ciemnych kart” w życiu Janusza Gajosa – takie zachowanie redaktora spotkało się z potępieniem ze strony pani Edyty.

Teraz do zachowania małżeństwa Pazurów odwołał się red. Samuel Pereira z TVP. Opublikował on na portalu TVP Info tekst pt. „Stop cenzurze prewencyjnej”, w której bardzo dosadnie skrytykował zachowanie Radosława i Edyty Pazurów.

Państwo Pazurowie nie znaleźli w sobie odwagi, by za ten wybryk kolegę po fachu (chodzi, oczywiście, o wypowiedź Janusza Gajosa nt. Kaczyńskiego – przyp. red.) skrytykować, a wybrali inną drogę – zorganizowali nagonkę na dziennikarza, który przypomniał anegdotę Pazury o tym, jak młody »Janek« z »Czterech pancernych« małego »Czarka« niegdyś wulgarnym »wypier***alaj« przegonił. Edyta Pazura pozwoliła sobie nawet na cenzurę prewencyjną” – napisał prawicowiec.

Pereira dodał, że Edyta Pazura w swoich wiadomościach do redaktora TVP, wykorzystała groźby i zaatakowała go (zagroziła jedynie krokami prawnymi). Wiadomość była zresztą utrzymana w bardzo wyważonym i kulturalnym stylu.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AfrontHENRYKwiśniaBolesławTom Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

Nie kazdy katolik to rozlewacz gooowna jak szef Pereiry

Krzysztof
Krzysztof

Co za czasy… Taki wypierdek jak Pereira uważa, że może innym sugerować, jak mają postąpić. Chyba czas umierać… Ale najpierw trzeba coś zrobić z takim elementem. Zastanowię się. Jeszcze mam czas…

wiśnia
wiśnia

A może tak po pisowsku: Samuel, imię kojarzące się jednoznacznie. Nazwisko Pereira, mało polskie i jeszcze jakiś śniady. Co on kur… jeszcze robi w tej jedynie słusznej narodowej TV?

Berd
Berd

Jest was jak myszy, brak lekarzy, fachowców rożnych specjalności, ale gębo-klepaczy przerost. Dajcie żyć w spokoju ludziom i nie wychodźcie z każdej szafy, bo jedno i to samo można czytać wielokrotnie powielanie w różnych pismach.

AntyKaczor
AntyKaczor

Dupek

Bolo
Bolo

Pereira – wzorowy mąż i ojciec, może pouczać innych. Ha ha ha ha ha ha ha!

Predator
Predator

Panie Pazura czas proszenia i błagania się skończył, takimi słowami tylko podnieca Pan tych zboczeńców genetycznych, tutaj trzeba dosadnych argumentów, bo te nędzne gady omyłkowo nazywane ludźmi nie rozumieją o co Panu chodzi.

Ryś
Ryś

Obszczymurek wyhodowany przez szkołę Rydzyka będzie pouczał Cezarego pazurę co ma robić

Alabama
Alabama

Martwią mnie, a jednocześnie bawią tacy malutcy, i zawietne maciwody. Zero dorobku, a ocena, i napastowanie innych to takie normalne dla nich. Miernoty z publicznej, trochę fasonu.

Bartolomeo
Bartolomeo

Co to za blady wymoczek ten Pereira…. ?
Kolejny „dziennikarz” szkoły mediów rydzyka? Czemu uznanego aktora autor nazywa cekebrytą?
Czemu służy ogólnie ten pseudoartykulik i powtarzanie tego co słyszeli wszyscy?
Gównoburza wywołana przez propagandę resortowej telewizji. Ciekaw jestem gdzie te partacze będą pracować za 5 lat jak miotła zmian wymiecie to bydło razem Kur(w)skim na czele… Prymitywny rynsztok medialny, pospolite szambo. Mocno tąpnie ta gnojówka po kolejnych wyborach.

Andy
Andy

Pereira siewca hejty i kłamstw powinien raczej skorzystać z szansy milczenia

Tom
Tom

TVP to patologia. Każdy kto ma oczy, uszy i odrobinę rozumu zauważy to bardzo szybko. Mamy patologiczne media „publiczne” i inne być nie mogą gdy krajem rządzi patologiczna partia.

Bolesław
Bolesław

Pereira jaki człowiek napływowy z Ameryki Południowej ???

Bolesław
Bolesław

Pereira skąd jest Ameryka Południowa napłynął niech odpłynie ???

HENRYK
HENRYK

SPOKOJNIE PAZURA SOBIE PORADZI – ODMÓWI RÓŻANIEC I PO SPRAWIE.

Afront
Afront

Ręce opadowywują. Co ta Solidarność zrobiła? Stara zasada. Każda rewolucja zjada własne dzieci,,,,, ach,, płakać się chce i rzygać zarazem,,,