Pereira stanął w obronie sędziego Waldemara Żurka. Chodzi o jeden palec!

Pereira stanął w obronie sędziego Waldemara Żurka. Chodzi o jeden palec!

Z pewnością Samuel Pereira należy do ostatnich osób, które broniłyby któregokolwiek sędziego, cóż dopiero sędziego Waldemara Żurka.

 

Tymczasem „po rycersku” zareagował on na zdjęcie prawnika z Marszu „Tysiąc Tóg”, na którym widzimy sędziego Żurka rzekomo pokazującego środkowy palec. Przy akompaniamencie aplauzu ze strony wyznawców dobrej zmiany fotka obiegła sieć…

„Niezależna” donosi o braku powściągliwości sędziego. Waldemara Żurka określa go jako „tyleż znanego, co kontrowersyjnego”.

 

I tu właśnie pole do „popisu” znajduje dla siebie pan Pereira, przekonując, że gest ten nie jest jednak jednoznaczny i bierze w obronę sędziego Waldemara Żurka.

„To zdjęcie jest prawdziwe, ALE on chciał i pokazał dwa palce, tyle że jeden po drugim. Fotograf uchwycił moment ze środkowym i poszło. Na nagraniu GW wygląda jakby pokazywał >>fucka<<. ale tu widać, że chciał pokazać >>V<<” – napisał na Twitterze Pereira.

Jeden, czy były to dwa palce? – rozpętała się burza na Twitterze, to zdaniem komentujących najlepiej pokazuje, jakie tematy przebijają się i urastają do rangi tych najważniejszych.

Przypomnijmy: w sobotę 11 stycznia br. ulicami Warszawy przeszedł Marsz Tysiąca Tóg. Jego uczestnicy sprzeciwiali się reformie wymiaru sprawiedliwości i wprowadzeniu tzw. ustawy kagańcowej

/jp/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ShaqIreneusz Lara Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ireneusz Lara
Ireneusz Lara

Pisobolszewickie media to szambo.

Shaq
Shaq

Ale ściek – a pisowcy z uśmiechem się w nim taplają.